Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursaray (Bursa Metrosu) ile ilgili fotoğraflar ve haberler
« önceki   123 ... 162163164165166167   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 163
Cüneyt5316

6 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 20:16

(+)

Demirtaşpaşa

Cem284
6 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 21:43

Çok güzel bir çalışma olmuş

Ardila
6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 12:03

Öncelikle bu konu sayfada işlendi ise tekrar söylediğim için özür dilerim ancak belli sayfa öne gittiğim de göremedim. Suryapinin önüne, Nilüfer istasyonu ile acemler istasyonu arasına, bir istasyon yapılacak diye bir duyum duydum. Hatta Recep Altepe baskan iken Suryapinin sahibi yüklü miktarda bağış yapmış belediyeye. Bunu başka duyan var mi yoksa şehir efsanesi midir onu bilmiyorum.

Cüneyt5316

6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 12:14

Ardila evet duyduğun doğrudur.
Suryapı yönetimi belediyeye, büyük miktarını (yanılmıyorsam) ödeyip oraya İstasyon yaptırıyor. İsminin de marka avm istasyonu olucaktır. Yalnız şunu belirteyim hazır konu açılmış iken; oradan markanın ön giriş kapısının olduğu cadde başına (harmony tarafı, nevale karşısı veya yanı) alttan bir tünel yapılamaz mı? Akasya avm de tarzı...

mustafaguler
6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 12:31

Yeni istasyon yapımı ile ilgili başlık: http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6277732#6277732

Berktuğ
site denetçisi

6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 22:50

KETEM İSTASYONU
Alıntı:
Bursa'da İl Sağlık Müdürlüğü ve Bursa Ulaşım Toplu Taşıma İşletmeciliği (BURULAŞ) iş birliğiyle kanserde erken teşhisin önemine dikkati çekmek için bir metro istasyonunun adı bir haftalığına "KETEM İstasyonu" olarak değiştirildi.

Vatandaşların Kanser Erken Tarama Teşhis Merkezini (KETEM) aktif olarak kullanması ve kanserde erken teşhisin öneminin amaçlandığı proje kapsamında her gün çok sayıda vatandaşın kullandığı Paşa Çiftliği İstasyonu'na İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerince "KETEM İstasyonu" yazılı pankart asıldı.

Balonlar ve kurdelelerle süslenen durağa gelen vatandaşlara sağlık görevlilerince kanserde erken teşhisin öneminin vurgulandığı broşürler dağıtıldı.

İl Sağlık Müdürü Özcan Akan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, özellikle kalın bağırsak kanserinin hem dünyada hem de Türkiye'de önemli bir halk sağlığı sorunu olduğu söyledi.

Vatandaşların kansere karşı bilinçlenmesi gerektiğini belirten Akan, şunları kaydetti:
"Kanserle mücadelede Bursa olarak önemli bir stratejik hamle içindeyiz. Yapılan çalışmalar gösterdi ki bilinçlenme ve farkındalık çalışmalarıyla kanserlerin üçte birini engellemek mümkün. Bilinçlendirme ve erken teşhis amacıyla kentteki sağlıklı hayat merkezleri aracılığıyla kanser taraması yapmak istiyoruz. Amacımız kanser konusunda vatandaşları bilinçlendirmek, farkındalık çalışmaları yürütmek ve taramalar yapmak. Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı bir istasyonda vatandaşları bilinçlendirmek istedik.İstasyon bir hafta böyle hizmet verecek. Metro içinde ve istasyonlarda broşür dağıtılacak."

Kaynak: https://www.burulas.com.tr/Haber.aspx?ID=2299

Allah kanserle savaşanların yardımcısı olsun.

Cüneyt5316

6 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:00

Bende diyordum ne dedi bu vatman. İstasyona gelince vatman mikrofondan bilmem ne istasyonu demişti, demek bunu demiş. İlginç. Halk arasında belki yer edinir.

Efe Elaldı

6 ay önce - Cum 16 Mar 2018, 23:28

iyiki var şu bursaray arabamı sattım yine bursarayla gidip geliyorum işe valla arabayla gitmekten daha rahat biraz daha ucuzlarsa bir çok kişi aracını bırakıp bursarayı tercih eder

eray36
5 ay önce - Cum 06 Nis 2018, 12:43

Alıntı:
Bursaray’ın sefer sayısını çoğaltmak için yeni yazılıma ihtiyaç olduğuna da değinen Çapar, kapasitenin artırılmasına ciddi mesai harcadıklarını, şu an 300 bin yolcu sınırında taşımacılık yaptıklarını, bunu 500 bine çıkarmak istediklerini, kentin buna ihtiyacı olduğunu vurguladı.

Şu anda bunu gerçekleştirmek için sahada üç ayrı firma ile çalıştıklarını kaydeden Çapar, TÜBİTAK ile de temasları olduğunu, ancak yabancı firma ile sahada fiilen araştırmanın başladığını aktardı.

Kaynak : http://www.olay.com.tr/mobi/mikrobus-ulasim-plani ...1631yy.htm

Efe Elaldı

5 ay önce - Cum 06 Nis 2018, 15:29

500 bin kapasite bursa ölçeği bi şehire yeterli bi kapasite inşallah biran önce yazılım sistemi devreye girer yeni yapılacak emek-şehir hastanesi etabı ile yolcu yoğunluğu dahada üst düzeye gelecek

sayfa 163
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 162163164165166167   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara