Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gümüşbağlar Köyü Elazığ 2. Organize Sanayi Bölgesi
« önceki   123 ... 8910 ... 404142   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 9
MustafaErtem
10 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 23:46

Elazigimiza 6. Bölge Teşvikleri Hayırlı Olsun.

MustafaErtem
10 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 20:17

Misafir 8b2

10 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 18:37

Vali Kaldirim'in aciklamalari aşağıdaki gibidir.

''CİDDİ YATIRIMCI AKINI BEKLİYORUZ" “6. Bölge teşviklerinde şu anda en avantajlı il konuma geldik” diyen Vali Kaldırım, “Malatya’yla Elazığ burada ön plana çıkacaktır. Çok ciddi yatırımcı akını bekliyoruz. Zaten vardı siz de görüyordunuz. Çağrı merkezi gelmişti. Onun dışında yerli yabancı firmalarımız onun dışında birçok önemli yatırımları, çömlek yatırımı olacaktı. Yatırımına başladılar. Var olan sektörlerde yatırımlarını büyütenler var. Güzel şeyler oluyor, güzel yatırımlar oluyor. Ama bu 6. Bölge teşvikiyle birlikte 2. OSB’yi kurduk. Altyapı çalışmaları başladı. İmar çalışmaları devam ediyor. En kısa zamanda bakanlıkta alt yapı ihalesini yapacak yatırım programına aldılar. “3. OSB ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK” 2. OSB’nin yetmeyeceğini düşündüklerini dile getiren Vali Kaldırım, “Biz 3. OSB çalışmalarına başladık. Bir ihtisas OSB’miz var onu katmıyorum. Organize besicilik ihtisas OSB’nin de çalışmaları devam ediyor. Onu da kurma aşamasına geldik. Tarım Bakanlığıyla mutabık kaldık. Genel OSB olarak ben 2. OSB’nin yeterli olmayacağını düşünmüyorum. Hızlı bir şekilde 3. OSB’yi hazır edelim. Gelen yatırımcılara arazi tahsisinde özellikle en büyük en ağırlıklı konu o alt yapı sağlıyor arazi. Tahsislerde de sıkıntı yaşamamak için çalışmalara başladık. İnşallah ben Elazığ’a hem yerli hem yabancı yani ikisi de önemli. Mevcut yatırımcılarımız da çok önemli, çok kıymetli. Onların yapacakları kapasite artırımı yeni yatırımlarla özellikle yeni nesil alanlarda gerçekten ciddi talepler var. Mevcut yatırımcılardan talepler var. Hem Elazığlı yatırımcılarımız hem var olan yatırımcılarımız hem il dışından gelen yatırımcılar, hem de uluslararası gelen yatırımcılarla inşallah Elazığ tam bir cazibe merkezi, yatırımlar için ciddi bir çekim merkezi haline geliyor zaten gelecektir. Elazığ şu anda bölgesinde en potansiyel il yatırımcılar için en cazip il konumdadır” dedi.

Gumusbaglar Karayazı bölgesine kurulacak olan 2. OSB alanı bitmeden 3.OSB bu bölgeye geliyor.

Hayırlı olsun. ALLAH utandırmasın. Büyük yatırımlar bizleri bekliyor.

MustafaErtem
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 22:42

Çalışmalara başlanıldı. Altyapı sonrası parselizasyon ve fabrika inşaatlarına başlanılacak. Toplamda 430 yatırımcı parseli oluşturulacak. İlk kazmayı vurup yatırımı yapacak olan firma ve sektör bakalım kim olacak. Merakla bekleyeceğiz.

MustafaErtem
9 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 16:59

(+)

(+)

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 8910 ... 404142   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler