Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ - 2. Organize Sanayi Bölgesi
« önceki   123 ... 121314   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 13
Misafir 164

10 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 23:38

Son durum gumusbaglar bölgesinde 2. Organize sanayi alanında imar çalışmalarına başlanıldı. Alt yapı icin ödenek önümüzdeki ay gelecek. Yıl sonuna kadar OSB parselleri satışa çıkarılacak.

Misafir c1d

9 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 16:12

nisan ayında başlanacagı söyleniyo 2 organize yapımına nekadar dogru bilgisi olan varmı acaba arkadaşlar teşekkürler

MustafaErtem
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 22:40

2. Organize sanayi çalışmalarına kısmende olsa başlanıldı. Parseller belirlendikten sonra ilk yatırımcı fabrikasının inşaatını kuracak. Yıl sonuna kadar parselizasyon bağlantı yolları sonrasında 1/1000 ölçekli uygulama imar planı ve wn sonunda fabrikalarkurulmaya başlanacak. Hayırlı olsun aziz kent.Misafir c88

9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 18:26

Vali kaldirim 3. Osb mujdesini verdi. Muhtemeldirki 2. Osb korpe köyde kuruluyor. 3.osbde gumusbaglar karayazı da kurulması için calismalara yakın zamanda başka bir.

hakan023
8 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 18:40

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, başkanlığında Elazığ 2. Organize Sanayi Bölgesi 2. Müteşebbis Heyet toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda yeni OSB’nin isminin Elazığ Harput OSB olmasına karar verildi.
Elazığ 2. Organize Sanayi Bölgesi 2. Müteşebbis Heyet toplantısı yapıldı.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda altyapı projeleri görüşüldü.

YENİ OSB’NİN İSMİ, ARTIK “ELAZIĞ HARPUT OSB”

Ayrıca, Elazığ 2. Organize Sanayi Bölgesi 2. Müteşebbis Heyet toplantısında yeni OSB’nin isminin Elazığ Harput OSB olmasına karar verildi.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım da yeni OSB’nin ismini sosyal medya hesabında duyurdu.

Kaldırım yaptığı paylaşımda, “Elazığ 2. Organize Sanayi Bölgesi 2. Müteşebbis Heyet toplantısı, Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım başkanlığında gerçekleştirilerek altyapı projeleri görüşüldü ve yeni OSB’nin isminin Elazığ Harput OSB olmasına karar verildi” ifadelerini kullandı.

reklam_link


Misafir 21d

8 ay önce - Çrş 11 Nis 2018, 11:43

NİSAN DEDİLER 11 OLDU NİSANIN HELEN BİR CALIŞMAYO 2 ORGANİZE İÇİN BU GİDİŞLE COK ZOR YAPILIR KUZEEEY CEVRE YOLU OLAYINA DÖNECEK BELLİ SONUCTA DEVLET DESTEKLİ YATIRIMLAR BUNLAR GERCEKLEŞSE KAT KAT BÖLGEDE FARKLI YATIRIMLARDA HIZ KAZANIR GİNEDE HAYIRLISI DİYELİM VE BEKLEYELİMMMMMMMustafaErtem
8 ay önce - Çrş 11 Nis 2018, 18:22

Alıntı:
NİSAN DEDİLER 11 OLDU NİSANIN HELEN BİR CALIŞMAYO 2 ORGANİZE İÇİN BU GİDİŞLE COK ZOR YAPILIR KUZEEEY CEVRE YOLU OLAYINA DÖNECEK BELLİ SONUCTA DEVLET DESTEKLİ YATIRIMLAR BUNLAR GERCEKLEŞSE KAT KAT BÖLGEDE FARKLI YATIRIMLARDA HIZ KAZANIR GİNEDE HAYIRLISI DİYELİM VE BEKLEYELİMMMMMM


Çalışmaların yavaş yavaş başlayacağı kanısındayım. Büyük bir proje, resmi işlemlerin bitmesine müteakip parselizasyon yapılacaktır. Bu yatırımlarda gecikme minimal olur. Parselizasyon bittiği anda yatırımlar başlar. Dediginiz gibi bekleyip göreceğiz.


Misafir 0ad

6 ay önce - Pzr 03 Hzr 2018, 15:52

Aldığım duyum su yönde. 2019 yılı ortalarında gumusbaglar köyü kara yazı bölgesinde fabrikalarctemel atmaya başlayacak. Bu süre içinde kuzey cevre yolu da bitmiş olacak. Suanda bu yıl çalışması sürüyor. Diger husus sanayi ve ticaret odamız büyük yatırımlar çekmek istiyor talepte çok olduğu için 3. Organize sanayi kara yazı bölgesinde kurulacak. Gumusbaglar koyu mahalle olacak. Bu köy ve çevresi yatırım alanı olan edildiği için kıymetli bir alan. Kısa vadede kaZandıracak bölgemizdir.

Sedat Açık23
6 ay önce - Cmt 09 Hzr 2018, 02:18

İşin sonunu nasılda getirdin köyünün değerine bağladın.Emlak sitelerine bak, çok tarla satılık ucuz fiyatlara ama alan yok.Sen yazmaktan yorulmadın.

Misafir 221

6 ay önce - Cmt 09 Hzr 2018, 08:29

Sedat o ne yalandır sende gözüm. Gelen sanayinin istihdam getirmesini ve devamında bölgedeki toprak sahiplerinin arazisinin kiymetleneceginden bahsetmek neden seni rahatsız ediyor. Elazığ da bu hep benci güney cevre yolu seviciler olduktan sonra bu şehir gelişmez. Yıllarca sosyal medyada güney dışında kalan yerleri kötülediniz fakat yaptığınız yanlış algı yinede arazilerinizi kiymetlendirmedi. Suanda Elazığ'ın kuzeyi kim ne derse desin gelişiyor. Çok gelişen az gelişen yerleri var. Caydacira mahallesi çok gelişen gumusbaglar nurali bölgeleri ise az gelişen alanlardan. Arazi alim satımlarına gelince 1 ay içinde gumusbaglarda 4 yer satıldı. En düdüğünün m2 fiyatı 20 liraydı karayazı da. Herkes işine baksın. Suanda osb alt yapı sondaj işleri yapılıyor. Kepçe bir kısım yerleri düzeltiyor. Dai de suanda osb ye su getirmek için çalışıyor. Suanda ürün bu.sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET