Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas emlak piyasası
« önceki   1234 ... 111213   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir d7f

9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 10:27

Sivasta dairelerin satılmadığını görüyorum sizce öylemi ilanlar hep duruyo artık kimse bu uçuk fiyatlara kanmıyor

talha58
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 11:33

Arkadaşlar bildiğiniz faizsiz, taksitli sistemle ev satışı yapılan yapılar var mı acaba?

Misafir 1c7

9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 14:20

Satılmıyor zaten rakamlarda öyle diyor, piyasadaki balon patlamak üzere sivasin yıllık ev ihtiyacı 4 bin civarı son senelerde yapılan ise 10 bin civarı ev yapılıyor, bunu kaldırması için her sene yüzde 10 nüfus artışı lazımdı . kiralik evlerdeki artış kiralarda hızlı bir düşüş getirdi, buda yatırım için anlamsız kılıyor gayrimenkul almayı çok daha kötü günler bekliyor emlak piyasasını fiyatlar daha çok düşecek gibi

Fatih C1
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 22:23

Alıntı:
Arkadaşlar bildiğiniz faizsiz, taksitli sistemle ev satışı yapılan yapılar var mı acaba?

Emin evim i düşünebilirsin. Yakınlarımdan alanlar oldu.

Misafir 1c1

9 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 20:09

Sevgili kardeşlerim netcity in temeli atılırken gören oldu mu fore kazık çakıldı mi oraya çakıldıysa yoğun mu çakıldı bu kazık sistemi çakılan temeli gönül rahatlığıyla alabilirmiyiz yorumlarınızı bekliyorum

talha58
9 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 19:38

Alıntı:
Emin evim i düşünebilirsin. Yakınlarımdan alanlar oldu.

Sivas menşeli bir firma yok mu acaba bu şekilde? Emin Evim ve Fuzul sistemini biliyorum. Sivas'ta iş yapan TL cinsinden ödeme imkanı olan güvenilir firmalar çıkmıştır diye düşünüyorum.

Bazen sahibinden üzerinde dediğim şekilde satışlar denk geliyor ama buradaki arkadaşların bilgi ve tecrübelerine göre bilgilenmek istedim.

Misafir 6c0

9 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 10:12

Evler öyle kazık fiyatlardan ilanlarda duruyor normal fiyatlarda yazmıyorlar tok mu bunlar hep

Misafir 629

9 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 09:50

Adamın birisi sahibinden.com a numunenin karşısındaki 2 artı 1 dairesini 410 bin tl ye koymuş 😂😂😂Bu ne açgözlülük arkadaşlar

kürşad58
9 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 10:26

Alıntı:

Misafir 629

34 dakika önce - 09:50 (bugün) 

Adamın birisi sahibinden.com a numunenin karşısındaki 2 artı 1 dairesini 410 bin tl ye koymuş 😂😂😂Bu ne açgözlülük arkadaşlar

ve görmemişlik !!!

Misafir 002

9 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 10:36

Burasi ozgur bir ulke ve serbest piyasa ekonomisi kurallari gecerli. Isteyen herkes kendi mulkunun fiyatini istedigi gibi belirleyebilir. Isteyen herkes de kendisine ve butcesine uygun tutarlarla satin alma teklifinde bulunabilir.

Dairesini 410 bine satmak isteyen kisiye saygi duymak zorundasiniz. Sen de gidip yarisi tutarinda teklif ver. Bu da senin hakkin.

Insanlari kendi mulkleriyle ilgili belirledikleri fiyat uzerinden gormemislikle suclayamazsiniz. Bu defa baskasi da kalkar senin teklif edecegin bir fiyat uzerinden senin kisiligine laf eder.

Toplum olarak saygi gostermeyi ogrenmek zorundayiz. Bunu baskalari icin degil, kendimiz icin yapmaliyiz oncelikle. Saygi gormek istiyorsan sen de saygi gostereceksin.

Saygilarimla

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET