Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana'da ne nerede yenir, nereye gidilir?
« önceki   123 ... 293031 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 30
Murat Ds
9 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 21:57

Yarın Ali baba kebaba gidecegim. Sosyal medyada falan cok övülüyor. Bakalım nasılmış?

Mustafabey 01
9 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 22:41

Turgut özal bulvarında Ramazanoğlu cami sokak ında Dilekler kebap var bugün gittim güzeldi bayağıda kalabalıktı, resim çekmeyi de unuttum yoksa sizde görün isterdim.
Fiyat 19 tl, Adana kebap, üç tavuk kanat but,
üç adet kuşbaşı et, fındık lahmacun, mantar,
ezme salata, soğan salata, karışık salata,
yoğurt, turp limon maydanoz menü iyiydi yani tavsiye ederim memnun kalırsınız.

Emir ERTEN

9 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 23:06

Alıntı:
22 tl ödediğinden eminmisin, fiyatı makulunda altında o yüzden.

Bana da sizin ödediğiniz tutar fazla geldi. Adana'da usul böyle. Bol ikram ve cazip fiyat. İstanbul'da böyle bir sofraya en az 3 katı ödenir. Pahalı şehir ve bu kültür yok.

Cengizhan Tuğrul
9 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 23:41

Alıntı:
Görgüsüzüklük gibi olmasın ama İstanbul'da meşhur Ciğeristan'da bu gördüğünüz tek kişilik sofraya 74 lira ödedim.

Aynısı Birbiçer'de 20 lira. Birbiçer ki Vedat Milor'un ziyaret ettiği program yaptığı kebapçıdır.

Murat Ds
9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 00:01

Adana'da ki kebap kültürü farklı. Diğer şehirlerde kebabın yanında gelen meze ve salatalardan da artı ücret alınıyor. Yani kebap demeyede bin şahit. Adanadaki tadı tutturamıyorlar. İsmi geçen kebapçiların hepsi iyi diyebilirim Adanada. Şunu da belirteyim; Adanaya geldiginizde kebabı avmlerde falan yemeye kalkmayın.

Süleyman SEVİÇKAN

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 00:51

Arkadaşlar eyvan kebap hakkındaki görüşleriniz nedir nasıl bir yer kebabı kaburga şiş i güzel mi yoksa yaşar ustayamı gideyim yakında bir Adana turu yapmak istiyorum .Tavsiye edebileceğiniz bir kebapçı kaburgacı var mı?

yusufsezgin
9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 09:29

Alıntı:
Arkadaşlar eyvan kebap hakkındaki görüşleriniz nedir nasıl bir yer kebabı kaburga şiş i güzel mi yoksa yaşar ustayamı gideyim yakında bir Adana turu yapmak istiyorum .Tavsiye edebileceğiniz bir kebapçı kaburgacı var mı?

Eyvan, hasan usta asla gitmemeniz gereken yerler. Hadırlı ve Karşıyaka semtlerindeki kebapçılara gidin. Salaş ortam, uygun fiyat, gerçek kebap. En azından gerçek Adanalıların yerleri

En son yusufsezgin tarafından Pts 26 Şub 2018, 17:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Murat Ds
9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 10:01

Hasan ustayı bende önermemde. Eyvan'ın Adana kebabı ve salataları iyidir. Yine de herkesin damak tadı farklıdır.

Misafir 6b5

9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 19:28

Merhaba bekar bir adamım, Lazanya ve Ravioli çok seviyorum, Adanada nerede yiyebilirim ? Buraya taşındım malum bir siteden sipariş vericem ama bulamıyorum.

Murat Ds
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 20:23

Alıntı:
Merhaba bekar bir adamım, Lazanya ve Ravioli çok seviyorum, Adanada nerede yiyebilirim ? Buraya taşındım malum bir siteden sipariş vericem ama bulamıyorum.

Kardeş google sor bulursun.

sayfa 30
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 293031 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET