Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Minibüsleri Hat Bilgileri [ANK ]
« önceki   123 ... 174175176 ... 186187188   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 175
Misafir 5c7

3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 12:31

Alıntı:
Ulustan nasıl şaşmaz a gidebilirim?
Ulustan nasıl şaşmaz a gidebilirim?

Mürsel dolmuşa bindirmemek için ölüme bile yollar.

Ulus Metro kavşağındaki dolmuş duraklarından , Şaşmaz içlerine dolmuş bulunmaktadır.

EGO'lar kavşakta bırakır.

Misafir fa0

3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 01:24

Y.mahallede oturuyorum esertepe vadiye nasıl giderim hangi dolmuslar yakınından geciyo ve nerden binebilirim

mursel kasap
3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 08:37

Yenimahallenin neresinde oturuyorsun.Eğer metroya yakınsan su sekilde gidebilirsin.Metro ile sihhiyeye ulaşıp.Sıhhiye dil coğrafya fakultesi önünden 284 numaralı otobüse binebilirsin.Eğer ivedik metro eşref Bitlis caddesi civarına yakinsan.414-2 İvedik metro aktepe hattı ile gülhane hastanesi durağına ulaşın.Gülhane durağından 284'e aktarma yapın.

Dramalı Hasan
3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 19:55

Alıntı:
Y.mahallede oturuyorum esertepe vadiye nasıl giderim hangi dolmuslar yakınından geciyo ve nerden binebilirim

İvedik Metro civarındaysan, Eşref Bitlis Caddesi'nde basket potalarının önünden, Teknikokullar yönünden gelen Beşevler-Esertepe dolmuşuna binerek ulaşabilirsin. Ayvalı yazan geçmez, Keçiören-Ostim de geçmez.

Veya 414 e binip, Gülhane EAH' de inip, aynı durakta Esertepe otobüsüne aktarabilirsin.

Misafir 97d

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 18:17

Geçen gün Oran'a giderken Oran Maltepe Hacettepe yazılı dolmuş gördüm bi bilginiz var mi bu hatla ilgili

mursel kasap
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 19:23

Benim bildiğim oran-Sıhhiye dolmuş hattı var dediğiniz oran-Sıhhiye hattı olmasın.

Misafir 97d

3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 15:34

Evet sanırım o hat olabilir güzergah ve saat hakkında bilginiz var mı

Bertan9965
3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 16:16

Alıntı:
Geçen gün Oran'a giderken Oran Maltepe Hacettepe yazılı dolmuş gördüm bi bilginiz var mi bu hatla ilgili

O hat var evet. Biraz seyrek çalışıyorlar. Sıhhiye'ye gidecekseniz 185-450 ye binin.

Sıhhiye ve Hacettepe üzerinden Eski Gar'a kadar güzergahları. Fakat Genelkurmay'dan itibaren araçta yolcu kalmadığı noktadan geri dönüyorlar. Genelkurmay/TBMM'de araç boşalsın oradan dönüyorlar, DSİ/KGM de araç boşalsın oradan dönüyorlar, Yücetepe/Anıttepe de araç boşalsın oradan dönüyorlar. Yani bunların Sıhhiye'ye gideceklerinin garantisi yok. Şehir merkezinde beklemeye değmez. Ama 1 kişi için son noktaya kadar giderler mecburen.

Sıhhiye'den bikaç yolcu ile dönseler de, Genelkurmay, Tapu , Maliye vb. yerderden binemeyenlere de imdat oluyor.

Misafir 97d

3 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 00:35

Anıttepe cevresinde oturuyorum kızılaya geçmeden direk Orana gitmek için sormuştum. Aslında belirli bir sefer saatleri olsa çünkü sadece 2 kez rastladım ona göre bekleyeceğim

Bertan9965
3 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 11:26

Her dolmuş gibi bunun da sefer saati yok . Sabah veya akşam gidecekseniz Sıhhiye'ye yolcu olur o yüzden bekleyin. Ama dediğim gibi, gün içinde Anıttepe'ye kadar gelecekleri garantisi de yok.

Ama Oran'dan binerseniz sadece araçta siz olun, ineceğiniz yere kadar gider. Sonrasını kendi bilir.

sayfa 175
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 174175176 ... 186187188   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet