Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7

Hangi Belediye Daha Başarılı?
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 53.8%  53.8%  [71]
Tepebaşı Belediyesi 13.6%  13.6%  [18]
Odunpazarı Belediyesi 6.8%  6.8%  [9]
Hepsi Başarılı 6.8%  6.8%  [9]
Hiçbiri Başarılı Değil 18.9%  18.9%  [25]
Toplam Oy : 132

Misafir b5a

9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 19:52

Ben ne yazıcam gir belediyenin projeler sayfasına gör hala Cevap vermedin mirasyedi hükümet Eskişehir e 15 yilda bir tane fabrikası kurdumu kurduysa bana ismini bi yaziver

Erkut Behlül
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:44

Belediyenin sayfasında zaten projelerin çoğunluğu Burhan Sakallı döneminde yapıldı. Bunu zaten diğer mesajımda belirttim. Büyükerşen fabrika kurmuş organizeye de bizimmi haberimiz yok 😂. Konu projeden fabrikaya nasıl geldi ilginç sen bana kazımın projelerini say!! Senin düşünce yapinda olsaydı toz kondurmazdin demişşin de ben zihniyete oy vermem aga önemli olan zihniyet değil icraat ve kazım kurtun ne icratı olmuş. Seçimler yaklaşıyor diye gereksiz yere hamamyoluna dünyanın parası harcandı eline yüzüne bulaştırdı!! Projelerini ben tek tek yazmıştım gir Odunpazarı sayfasina yazmışın. Yaz ozaman diyorum ne yazcam diyorsun😂😂. Trollükte sınır yok sanırım😁. Bana birini hatırlattın😉😉.

En son Erkut Behlül tarafından Pzr 04 Mar 2018, 22:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

osman yörükoğlu
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:50

Eskişehirin en başarılı belediyesi bizim Seyitgazi belediyesidir.Itirazı olan?Kazım Kurt'a da başarılı denmiş ya .Sayın Kurt önce Büyükdere'deki çukur dolu sokaklara bi el atsa iyi olur herhalde.Diğer yerleri saymıyorum bile.

gökhan demirci
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 10:37

Hafta sonu bir arkadaşımla Eskişehir'deydim ve yaşadığımız hayal kırıklıklarını anlatmaya kelimeler yetmez. Sokakların pisliğini mi anlatsam, Pazar günü yağan yağmurun ardından caddelerde oluşan gölleri mi anlatsam, çamur içinde kalan üstümüzü başımızı mı Tramvay yollarının etrafındaki bütün mazgallar çöp dolmuş, tıkanmış ve etrafında gölcükler oluşmuştu. Stadyum durağının yan tarafında oluşan göl hatta denizden nasibimizi bir bayan araba sürücü tarafından aldık ve ev gidip üstümüzü değiştirmek zorunda kaldık. Doktorlar caddesine kadar sek sek oynayarak, hoplayarak zıplayarak yürüdük ve doktorlar caddesinde de aynı tıkalı mazgal ve gölcükler sorununu yaşadık. Kızılcıklıdan gelip Bağlar'a geçen dar sokağın girişinde oluşan gölde ayaklarımızı yıkayıp! sonra da oturup bir cafede elektrikli soba karşısında kurutmaya çalıştık. Arkadaşımın beni kırmamaya çalışıp yağmur yağdığı zaman bizim oralarda böyle diye beni teselli etmeye çalışırken yüzündeki ifadeyi görmenizi isterdim. Velhasıl kısacık bir şehir merkezi turunda arkadaşım yeteri kadar fikir edindi. Onun için geçin bu başarılı başkan muhabbetlerini. Bir CHP seçmeni olarak düştüğüm durum ve yaşadığım hayal kırıklığını anlatmak çok zor

Misafir c6a

9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 11:24

evet gökhan bey çok doğru söylüyorsunuz
gelen misafirlerimize karşı çok mahçup oluyoruz .
ama tur ile gelenlere eskişehirin reklam yüzü gezdiriliyor.
belirli yerlere götürülüyorlar.
kendi imkanları ile gelenlerde maalesef olumsuz izlemin kalıyor.

Misafir 9a6

9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 18:21

Eskisehir in merkezi cok çirkin. Yuksek mimarisi çirkin beton binalar. Ilk geldigimde merkeze gitmistim icim bunaldi. Yanlis hatirlamiyorsam Ziya pasa caddesi mi idi..daracik cadde Iki tarafi estetikten yoksun betonlar tabela kirliligi, tramvay bi dert😖😖 merkez kentsel donusumle duzenlenmeli. Heleki tarihi odynpazari evlerinin karsisindaki cirkin yuksek binalar estetigi cok bozuyor. Yeni yerlesim yerleri tepebasi ve vadisehir planli yapilasma ve genis caddeleri ile goruntusu guzel.

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET