Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
turkoman
1 yıl önce - Prş 14 Arl 2017, 19:28
Made in Konya (Konya'da Üretilen Markalar)

Konya'da üretimi yapılan markaların ve ürünlerin bilgilerini içeren başlık. "Made in Konya" adı altında sanayi şehri Konya'da üretilen 1000'lerce ürün bulunmakta ve bunların fabrikaları dahil üretim tesisleri Konya'dadır...

Konya'da ne üretiliyor? Bu marka nerede üretiliyor? gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

En son turkoman tarafından Prş 14 Arl 2017, 20:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

turkoman
1 yıl önce - Prş 14 Arl 2017, 19:32

Torku-Gıda Ürünlerinin tamamı Konya'da yapılmaktadır.

Selva-Makarna ve Un Ürünleri

Atiker-Sıralı Otogaz Sistemleri ve Lpg Tankları

Tümosan-Traktör ve Motorlar

Pakpen-Kapı Pencere ve Panjur Pvc Sistemleri

Kompen-Pvc Kapı Pencere Sistemleri

Eti Kolonya-Kolonya ve Parfüm Ürünleri

Zade-Ayçiçek, Zeytinyağı ve Bitkisel Ürünler

Ayca-Süt ve Süt Ürünleri

Enka-Süt ve Süt Ürünleri

Konya Çimento-Çimento Ürünleri

Komeks-Defter, Kağıt Ürünleri

Falcon- Motosiklet ve Motor Ürünleri

Cebel-Süt Ürünleri, Bal, Zeytin ve Kahvaltılık Ürünler

Puffy-Sıvı Sabun Ürünleri

En son turkoman tarafından Prş 14 Arl 2017, 20:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi

talha58
1 yıl önce - Prş 14 Arl 2017, 19:43

Atiker de sayılabilir sanırım.

bahadır 0302

1 yıl önce - Cum 15 Arl 2017, 09:39

üstat bana tahinden haber ver bayılıyorum hele bozkırınkine

Selim Karaoğlu
12 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 02:22

Konya menşeeli bir firmadır kendileri

turkoman
10 ay önce - Cum 26 Oca 2018, 19:29

Gesaş Gıda Ürünleri

turkoman
10 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 15:43

Cihan-Salina Tuz Ürünleri

Misafir e0c

10 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 15:55

Tümosan keşke Konyaspor'a ana sponsoru olsaydı

turkoman
9 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 12:34
Zade Sıvı Yağları

Konya’da faaliyet gösteren Zade firması, üretiminin önemli bir bölümünü 4 kıtada 72 ülkeye satıyor.

Merkez Selçuklu ilçesindeki 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmanın, 140 bin metrekarelik fabrikasında 450 işçiyle yağ ve ürünleri imal ediliyor.

Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, Afrika, Avrupa, Asya ve Amerika kıtasında birçok ülkeye yağ ve ürünleri sattıklarını söyledi.

Yıllık 130 bin ton yağ ürettiklerini dile getiren Büyükhelvacıgil, şöyle konuştu:

“Tamamen yüksek teknolojiye sahip, dünyanın en temiz, en hijyenik tesisinde yağ üretmekteyiz. 450 kişilik bir kadroyla bunu sağlıyoruz. Yaklaşık 72 ülkeye bu yıl itibariyle üretimimizin yüzde 10’unu ihraç ediyoruz. Yani yaklaşık 20 milyon dolarlık ihracat gerçekleştiriyoruz. Bunu artırmak için de elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Myanmar, Gana, Çin ve Katar en çok ihracat yaptığımız ülkelerin başında geliyor.”

Büyükhelvacıgil, 130 yıldır faaliyet gösteren bir aile şirketi olduklarını, yağ üretimine 1991 yılında başladıklarını belirterek, şöyle devam etti:

“İlk olarak günlük 60 ton olmak üzere yıllık 20 bin ton üretim yapıyorduk. Bugün bunu günlük 400 tona çıkardık. Yılda 130 bin ton yağ üretiyoruz. Ayçiçek, mısır ve zeytinyağı gibi birçok yağ ihraç ediyoruz. Bu durum, ülkelere göre farklılık gösterebiliyor. Ortadoğu ve Amerika’ya gönderdiğimiz yağların ambalajları bile değişebiliyor. Ancak talepler her ne kadar farklı olsa da birçok ülkede marka olmayı başardık.”

Kendilerinin kullanamayacağı hiçbir ürünü ihraç etmediklerini vurgulayan Büyükhelvacıgil, Türkiye’nin kaliteli üretim imajına katkı sunmak için kusursuz ürün ihraç etmeye çalıştıklarını söyledi.

Kaynak: http://www.yenimeram.com.tr/4-kitada-72-ulkeye-ya ...283431.htm

turkoman
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 16:13

Akınsoft Yazılım Ürünleri

Akın Robotics (Robotik Teknoloji Ürünleri)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET