Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sakarya - Unigarden
« önceki   123 ... 899091

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 91
Misafir a52

7 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 11:42

mezun olup memlekete dönmesem Sakarya da olsam kalacağım tek yer di . bu olumsuz yazanlara iyi bakın seneye de orda kalacaklar . baska böyle bi yer yok . sahibi filan degilim aga da göz var nizam var . bide kişisel olarak söyleyim kimse kafanıza bisey dayayıp burda ev tutturmuyor . kendi isteginle geliyorsun aga tutuyorsun . taşlama yapmadan bi düşünün .

Misafir ad6

6 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 22:25

Merhaba arkadaşlar avm inşaatı şuan ne aşamada başlandımı konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

genc2012
6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 15:18

Avm İnşaatı alanında hafriyat çalışmalarının devam ettiğini duydum.

Misafir 85b

1 ay önce - Pts 06 Ağu 2018, 19:45

1.Sınıfım ve 2.ye geçtim yine unigardenden ev tutuyorum.İlk yıl yurt kısmında kaldım tek farkı kapıda parmak izi var yeni apartlar yapıldı oraya geçiyorum şimdi.Şöyle söyliyim yurt kısmında belkide tek sıkıntısız ev benimkiydi bir kere bile şikayetim olmadı.İnternette gayet hızlı elektrik kesintiside abartılacak kadar değil 1-2 kere oldu en fazla yarım saat 1 saat sürüyor bence gayet normal rakım 200 yapcak bir şey yok madem o kadar şikayetcisiniz gidin mavi duraktan tutun ya da başka böyle yurt apart tarzı bir şey bulabiliyorsanız bulun insanlara önerin.. tek sıkıntısıda denildiği gibi servis aşırı dolu olabiliyo ya da akıllı şoförler kalktımı durmuyo bekle da arkadaş işimiz gücümüz var belki ayriyetten aşırı rahat bir yer erkekli kızlı gayet sakaryanın en geniş en modern yurdu kimse sana niye bunu yaptın niye şunu yaptın demez parmak izide var baştan gelip kimse kalamıyo vb diyolardı oda yalan küçük kulübe var söylüyosun abi şu gelcek şu kalcak 5-6 kişi kaldıgımı bilirim yani aşırı rahat ev eşyalarına gelirsek toptan alındıgı için dandik ucuz adam gibi kullanırsan bişe yapmaz bu arada salondaki koltuk dünyanın en rahat şeyi yatağımda yatmadım sürekli koltukta tv karşısında uyuyodum sevgiliniz varsa sıkıntıya sokar sizi asşldfjhkldj hadi iyi günler

sayfa 91
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 899091
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler