Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursaspor Kulübü [futbol]
« önceki   123 ... 8889909192   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 89
Misafir a60

7 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 01:42

Bursasporun ne yaptığını veya daha doğrusunu söylemek gerekirse ne yapmak istediğini anlamış değilim. Geçen sezonu hatırlayın ilk yarıda inanılmaz bir Bursaspor vardı. Ligde ilk yarıyı beşinci bitiren deplasmanda ve içeride inanılmaz maçlar kazanan bir takım vardı. Sonra ne olduysa old ve takım ikinci yarıda neredeyse hiç maç kazanamadı ve düşme potasına girdi ta ki son maçta Trabzonspor karşısında lige tutunmayı başardılar. Şimdi bu senede yine aynı kabusu yaşıyoruz. İlk yarıda hem ligde hem kupada mükemmel oynayan bir Bursaspor var ama ne oluyorsa oluyor şimdi ise ikinci yarıda 8 maçtır kazanamayan bir Bursaspor var.

Devre arasında bu takıma etkili transferler yapıldı ama sonuç yine hüsran. Dünyanın parasını verip Moussa SOW'u aldık ama adam ortada yok. Yahu yazık değil mi bu taraftara bu kadar emeğe. Bu hafta oynanacak olan Kayserispor maçı Paul Le Guen için ya tamam ya devam maçı olacak bu çok açık. Kayseri bizi kendi sahamızda yenerse artık Bursaspor için zorlu bir süreç başlayacak ve küme düşme hattındaki 21 puanlı takımlar ile arasında sadece 6 puanlık bir fark kalacak.

Bugün Göztepe'yi izledim ve DemBABA'nın attığı mükemmel golü görünce diğer takımların nasılda transferde hedefi 12'den vurduklarını gördüm. Kayserisporun mükemmel oyunu ortada, hocaları Sumudica'nın başarısı ortada o takımlar bunu başarabiliyorsa Bursaspor yönetimi siz daha iyisini yapmak zorundasınız. Umarım bu hafta Kayseri maçı kazanılır ve yeni bir başlangıç yapılmış olur.

Bursaspor 3 Milyonluk Bursa şehrinin Markasıdır, Aşkıdır, Vizyonudur. Başka BURSASPOR yok.

Misafir cc4

7 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 17:52

Bilgi kesin değil ancak aldığımız istihbaratlara göre bugünkü yönetim kurulu toplantısında teknik direktör Paul Le Guen ile yolların ayrıldığı söyleniyor. Çok kuvvetli ihtimal Saffet Susiç ile anlaşma sağlanmış. Haber doğruysa şu aşamada hocayı göndermek Bursaspor için pek yararlı olmaz görüşündeyim. Kulüp zaten borç batağında inşallah hocaya da yüklü bir tazminat ödenmez.

Misafir 0b0

7 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 20:52

Sayın MisafirCC4:
Evet çok haklısınız bugün beklenen karar buydu. Yönetim kurulu toplantısı sonrasında Paul Le Guen ile yollar ayrılacak ve anlaşıldığı iddia edilen Saffet Susiç ile yola devam edilecekti. Ancak akşam saatlerinde sonuçlanan toplantı sonucu Teknik Direktör Paul Le Guen ile yola devam edilmesi kararı çıktı. Bu kararın camiada pek sevinçle karşılandığını söyleyemeyiz ancak şunu da söylemeden geçmeyelim. Paul Le Guen ile yollar ayrılırsa kendisine "1 MİLYON EURO TAZMİNAT" ödememiz gerekiyor. Bu para bugünkü kurla yaklaşık olarak 5 MİLYON TL'ye yani eski parayla 5 Trilyona yakın bir para yapıyor. Bu parayı vermek Bursaspor için intihar olurdu. Hoca ile yola devam edilme kararını ben olumlu olarak yorumluyor ama Kayserispor maçı çok önemli bu maçı kaybetmemiz durumunda bence artık çok radikal bir karar alınır diye düşünüyorum.

Misafir 7b9

6 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 23:40

Allah'tan Kayseri'yi yendik.

Saffet Susic kim yaa. Kuş mu konduracak?
Sezon başında gelen Le Guen birikimiyle Susic'e beş basar.

Sen Le Guen'e nasıl bir kadro verdin ona bak önce.

Rahat olun yine kıl payı değil, bu yıl rahat kalırız ligde.

Hepsi bu.

Misafir 097

6 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 20:06

Ulusal basın daha çok üç büyük takımla ilgilendiği için böyle şeyler ulusal medyada pek fazla haber olmuyor. Ama şunu söylemeden geçmeyelim. Bugün Bursaspor kadro değeri bakımından 18 süper lig takımı içinde altıncı sırada. Türkiye'nin 6. büyük ekonomiye sahip kulübünün transfer politikası ise hiçte akılcı bir yol izlenerek belirlenmemiş durumda. Sezon arasında Mousa SOW'a bildiğim kadarıyla sadece sezon sonuna kadar 800 Bin Euro para ödendi. Siz bu paraları yoldan mı yoksa akan dereden mi topluyorsunuz diye sormak lazım. Bugünkü kurla 800.000 Avro tam 3.8 Milyon TL yapıyor. Yani eski parayla 4 Trilyon ve şu zamana kadar Sow'un daha takıma tek bir katkısı yok. Bundan sonra olacağı da meçhul.

Misafir 640

6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 13:51

Pablo Martin BATALLA Bursaspordan Ayrılıyor...

Bursaspor'un efsane oyuncusu Batalla sezon sonunda Bursaspordan ayrılacağını açıkladı. Bursa.Com'a yaptığı açıklamada Yaşı ilerledikçe performansının düştüğünü belirten Pablo Martin Batalla sezon sonunda takımdan ayrılmak istiyor.

Haberin detayları: https://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2018/03/05/b ...yrilacagim

Misafir a0d

6 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 18:46

Ali AY ve yönetimi lütfen artık bırakın şu takımı. Büyük takım Bursaspor'u küme düşme hattındaki taraftarsız proje takımlarına bile yenilen sıradan orta sıra takımı haline getirdiniz. Bu takım şampiyon olmadan önce bile İstanbul'un üç büyütülmüşünü çatır çatır oynayıp sahada perişan ederdi. Son yıllarda Bursaspor bu büyütülmüşler karşısında tek bir varlık gösteremiyor. İç sahada beraberlik deplasmanlarda fark yememek başarı sayılıyor. Bu olmaz bu iş böyle gitmez. Bu takım sıradan takımlara yenilecek takım değildir. Taraftarımıza da bir sözüm var; Sizin bu aceleci, sabırsız duruşunuz takıma büyük zarar verdi. Geçen yıl yaşanan otobüs basma rezaletiniz yüzünden futbolcular artık Bursasporda oynamaktan korktu. Ertuğrul Sağlam gibi nitelikli efendi bir adamı ağlatarak yolladınız, sizin gibiler yüzünden biz gerçek Bursasporlular da mağduriyet yaşıyoruz. Ekranlara çıkıp ahkam kesen sözde spor yorumcuları Türkiye'de büyük maçları anlatırken Bursasporun adını bile anmıyorlar. Eskiden beş büyük takım diyenler artık "büyük maçlar" derken Bursaspor yerine Başakşehir'i söylüyorlar.

Sayın yönetim; Lütfen şu takımdan elinizi çekin artık. Paul Le Guen başarılı bir teknik direktör olabilir ama bu aşı Bursasporda tutmadı, Biz Bursaspor olarak bir tünelin içine girdik. Ve işin kötü yanı sonunda ışık görünmüyor. Bu işi uzatmanın bir mantığı yok. Büyük Bursasporu tekrar geri kazanmak istiyorsak şehir olarak, taraftar olarak kenetlenmeliyiz. Ali AY yönetimi artık bırakmalı. Yeni ve güçlü bir yönetim belirlenmeli, Bursaspor için gerekirse dünya çapında yıldızları transfer etmeliyiz. Dünya çapında bir teknik direktör getirtmeliyiz. İnanın yaptığımız bu masrafı Avrupa'da kazanılacak başarılardan fazlasıyla geri kazanabiliriz. Bursa Türkiye'nin en büyük sanayi şehri bu şehir bunu başarabilir. Tıpkı geçen yıl olduğu gibi Bu sezonda Bursaspor küme düşmesin yeter başka da bir başarı beklemiyoruz biz bu takımdan.

Not: Bu mesajı az önce süper lig yorum-tartışma sayfasına yazmıştım ama orası genel konu olduğundan pek dikkat çekmez diye konuyu Bursaspor sayfasına da yazmak istedim. Belki yönetimden birileri okurda bir faydamız olur kulübe.

Misafir fe0

6 ay önce - Cmt 17 Mar 2018, 17:23

Şu anda Bursaspor-Sivasdpor maçını izliyorum. Bursaspor resmen tek kale oynuyor inanılmaz goller kaçırıyor ama bir türlü aradığı golü bulamadı maçın geride kalan süresinde. Birde şunu söylemek istiyorum Moussa Sow resmen yattığı yerden para kazanıyor. Bursaspor'a tek bir faydası olmayan bir adama 800.000 Avro ödemek nedir yahu. Adam oynamıyor ama para kazanıyor.

hasan-hüseyin
6 ay önce - Pzr 25 Mar 2018, 20:05

"Bursaspor'u Fetö şampiyon yaptı." açıklamasını yaparak iyice haddini aşan Aziz Yıldırım beceriksizliklerini kapatabilmek için her tarafa saldırırken,Bursaspor'dan Aziz Yıldırım'ın iftira açıklamalarına sert yanıt geçikmemiş.Bu adamın Türk futboluna içine eden tüpçü Demirören'den bir farkı yok.Inşallah Türk futbolu bu iki şahsiyetten tez zamanda kurtulur.

https://www.google.com.tr/amp/m.haberturk.com/son ...890909-amp

Alıntı:
Bursaspor, Aziz Yıldırım'a cevap verdi
Son dakika açıklaması! Bursaspor, resmi internet sitesinden bir açıklama yaparak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a cevap verdi. Bursaspor, Aziz Yıldırım'ın "Bursaspor şampiyon yapıldı" ifadelerine kazandıkları şampiyonluğun 'tertemiz' olduğu vurgusuyla cevap verdi. Bursaspor ayrıca Yıldırım için "Türk futbol ailesinin büyük çoğunluğunun yaka silktiği kişi" ifadelerini kullandı

Yorumsuz!!!

Misafir bee

5 ay önce - Pzr 08 Nis 2018, 22:25

Kalan maçlar:
Fener - Bursa
Bursa - Trabzon
Gençlerbirliği - Bursa

Bu bitik takım kalan maçlardan toplam sadece 6 veya 7 puan alabilir.

Bu da kümede kalmasına yetmez.

Ver elini TFF 1. Lig.

sayfa 89
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 8889909192   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET