Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Misafir 8a5

8 ay önce - Çrş 17 Oca 2018, 22:56

Kuzeyşehir projesinde Garnizonun gideceği ve bölgenin gelişeceği hakkında çok iddialı konuşuyorlar ama bu dedikleri kaç yıllık bir zaman diliminde gerçekleşir çok emin değilim.Projeyi çok beğendim ama etrafı çok ıssız dibinde büyük bir Romen mahallesi var ki buranın kentsel dönüşüm bölgesi olduğunu söylüyorlar ama ne zaman dönüşüme girer bilemiyorum.Onun haricinde çevresinde katal inşaatın arazisi olduğu söyleniyor ama ne zaman bir projeye başlar meçhul vede Çanakkale yolu tarafında eski fabrikalar var.Bu durumda proje bittikten sonra gerçekten değerlenir mi? Yoksa değerlenmesi için uzun yıllar beklemek mi gerekir.Benim almak gibi bir niyetim var ama pek de emin değilim açıkcası.

Misafir 0f8

8 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 17:48

Kuzeyşehir projesinden 2+1 ev aldım ve o projeden ev alan kişiler menemenin seçkin insanlarıymış yani oturacak kişiler belli.2018 in ilk aylarında kuzeyşehir2 olarak yeni bir proje baslıcak aynı bölgede.kuzeyşehir projesinin karsısındaki askeriye ilerleyen zamanda okul yada hastane olabilir belediye baskanı Tahir Şahinin hedefi bu yönde ve 3-5 seneye kalmaz roman mahallesi kentsel dönüşüme girecektir ki bu izmir istanbul otobanının bitişiyle daha da kısa vadede gerceklesebilir.benim düşüncem kuzeyşehir projesi ve o bölge 5 yıl içerisinde cok cok farklı bir bölge olacaktır ve yatırım için cok iyi bir yerdir.

Misafir 51e

7 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 20:58

S.a kuzeyşehirden ev aldım umarım iyi kazanç saglar acaba kim hangi daire kaça aldı yazabilir mi fiyat çok degişken cunku

Misafir b8a

7 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 00:43

O bolgrden arsa alcam degeri artarmi kiesa zamanda.

Misafir 48e

7 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 13:13

Arsanın değeri artar en fazla 2 sene içinde.siz kaca aldınız kuzeysehirde 2+1 daireyi ?

Misafir a95

7 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 11:39

Ben 270.000 tl den aldım 2+1

Misafir cc5

6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 23:11

merhaba bende kuzeyşeh,rden ev aldım aldığım ev iç tarafa bakıyor havuz manzaralı 3+1 plus 460 bine aldım cok mu acaba ya 3 ay oldu alalı

Misafir ad9

6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 23:30

Lansmana özel fiyatlar açıklamdı mı

Misafir 2fc

6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 23:34

Verilen tapular kat mülkiyetli mi yoksa halen elektrik suyu şantiye olarak mı ödüyorsunuz?

Misafir 4eb

5 ay önce - Prş 05 Nis 2018, 17:03

tapular inşaat olduğu için kat irtifakı inşaat bitip oturma ruhsatı alındıktan sonra kat mülkiyeti için tapuya başvurulması gerekiyor diye biliyorum.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet