Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Belediyesi 2014-2019 Dönemi Projeleri ve Çalışmaları Yeni
« önceki   123 ... 110111112 ... 114115116   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 111
ESAT23
4 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 21:37

Elazığ Belediyesi altı ay önce Doğukent Mahallesinde bölge halkına ve şehre hizmet edecek bir olimpik yüzme havuzu ve spor komplesi ve sosyal tesis yapımı için bir proje hazırladı. Şehrin önemli bir eksikliğini gidermek amacıyla hazırlanan proje, Ak Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı ve Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz tarafından bakana sunuldu.

YATIRIM PROGRAMINA ALINDI
Elazığ için önemli bir proje olan olimpik yüzme havuzunda siyasi aktörlerin birlikte hareket ederek bakanlığa sunduğu ve bakanlığında projeyi mükemmel bulduğu için yapımını üstlendiği proje konusunda mutlu sona ulaşıldı.
Projenin kalkınma bakanlığının 2018 yılı yatırım programına alındığını ak parti milletvekili ejder Açıkkapı sosyal medya hesabından paylaştı.

http://www.elazighakimiyethaber.com/belediye-proj ...yor/28953/

KEMALİYE 23
4 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 23:57

Harika proje emeği geçenlere teşekkürler.Yalnız bir sorum var neden herşey Doğukente yapılıyor son zamanlarda ? Hadi fuar alanı yıllardır o bölge için konuşuluyor.Yeni projelerde Doğukente gidiyor.

hazarkentli
4 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 01:06

Yeni yol açma çalışmalarına bakıyorum, Kuzey İmaryolu 2. Etabı( Geçenlerde insanları aptal yerine koyarak daha tek etabı bitmiş, aydınlatması bile faaliyette olmayan yola bitti demişti.) saymaz isek açtığı yeni caddelerinde tamamı sadece bu bölgede, sebebi malum

KRAL456
4 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 06:27
DOĞU TARAFINDA OLMAYAN PROJELER

CİP MESİRE ALANI
Şehit Fethi Sekin MESİRE ALANI
İpek yolu ve gençlik merkezi
Bir bütün olarak kültür parkı hatırlatalım ama önceki dönemin projesi
yeni kurumlar batıya

not:Ben doğuda oturmuyorum,ama kuzey imar yolunu batıya veya doğuya sayamam çünkü birbirine bağlıyor.veya güney imar yolu güneyden başlıyor ama doğu mahallelerine bağlıyor.doğu imar yoluda sonuçta tüm mahalleri ilgilendiriyor.bu bakışla yolun doğusu batısı olmaz.şehir hastaneleri çok önceden karar verilmiş bir proje ve yollarıda yapılmak zorunda.yapılmazsa yine eleştiri alır.DDY hem zemin alt geçitleri daha çok batı mahalleleri kullanacak ama dediğim gibi yolları bir bütün olarak görmak gerekir.Teleferik projesi mecburen doğuya kaydı ve yeni valimiz ilgileniyor.yani tek başına belediye karar vermedi.sadece fuar alanının yeri farklı olabilir. Başkan gelir gelmez çok az işi kalan ama bir türlü bitmeyen Alparslan Türkeş bulvarını bitirdi,malatya caddesine paralel yol yaptı.bu açıdan Eleştirilere katılmıyorum.Sadece doğuya değil batıyada hizmet yapılıyor. yapılsada yapılmasada eleştiri var.

KEMALİYE 23
4 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 09:18

Kral yaptıkları her güzel profesyonel proje gibi bu projeyide beğendim ve destekliyorum yukarıdada yazdım.Misal Ulukent Salıbaba hele hele Hüseynik gibi yerlere hiç dokunulmuyor.Halbuki bu birkaç önemli projelerden biri buralarda olsa oralarında çehresi değişir.Bari teleferiği o taraflardan geçirseler.Ha benim oralarda arsam falanda yok ben olması gerekeni yazdım

KRAL456
4 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 18:20

HALK OTOBÜSLERİ SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Bu şehrin sorunlarına bana ne diyemeyiz. Eğer insanımızı rahatsız eden bir problem varsa, o problemin çözümü için gayret etmek zorundayız. Halk otobüslerinin yaptığı Belediyeye yönelik bir hareket değil. Halk otobüslerin yaptığı iş kanunla belirlenmiş isimleri ve grupları ücretsiz taşımaydı. Halk otobüslerine her ay 600 TL ödeniyor. Bu 600 TL’nin ödenmesini vesile olan da yine benim. Ankara da bir toplantıda ben bu ücreti önerdim. Bu yeterli mi? Değil. Halk otobüsleri dernek başkanı ile konuştuk. Onlarda yapılanın yanlış olduğunu gördüler. Yanlıştan dönüldü.” dedi.

ŞEHİR HASTANESİ İÇİN BAĞLANTI YOLLARI YAPIYORUZ

Doğukent Mahallesi’nde Eylül ayı içinde faaliyet geçecek olan şehir hastanesinin bağlantı yollarının yapmaya başladıklarına işaret eden Yanılmaz, “Yoğun bir çalışmamız var. Mayıs sonunda Şehir hastanesinin bütün bağlantı yollarını bitireceğiz. Eylül’de de şehir hastanesi açılacak. Her gün on binlerce insan oraya gidip gelecek. Bizim yaptığımız alt ve üst geçitler de bunun bir parçasıdır zaten. Biz hastane açılmadan önceden hazırlık yapıyoruz. Bu ulaşım yolu Elazığ ‘daki trafiği çok daha rahatlayacak.” dedi.

Hakimiyet

KRAL456
3 ay önce - Cmt 24 Şub 2018, 14:41

(+)

(+)

İmam Efendi Bulvarı (üst geçit) Eşref Bitlis Caddesi alt geçitten sonra Aksaray Mah. Çimento kavşağı DDY hattı üzerindeki alt geçit yapım çalışmaları başladı. Şehrimize hayırlı olsun.

BAŞKANIN FACESİNDEN

KRAL456
3 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 13:41

Yeni İmar Yolunda Çalışmalar Sürüyor

Şehrin trafiğini rahatlatmak amacıyla şehrin doğusunda başlattığı yeni imar yollarındaki çalışmalar devam ediyor.
Elazığ Belediyesi’nin şehrin trafiğini rahatlatmak amacıyla şehrin doğusunda başlattığı yeni imar yollarındaki çalışmalar aralıksız devam ediyor.

ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Bu kapsamda Çatalçeşme Mahallesi’nden şehir merkezine girmeden Şehir Hastanesi ve bağlantı yollarına ulaşımı sağlayacak yeni imar yolunda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

“ULAŞIM DAHA SERİ BİR ŞEKİLDE SAĞLANACAK”

Özellikle Diyarbakır ve Bingöl istikametinden gelecek sürücülerin Şehir Hastanesi'ne ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla sürdürülen çalışmalar neticesinde, ulaşım daha seri bir şekilde sağlanacak. Şehrin doğu bölgesindeki yeni imar yollarıyla birlikte alternatif güzergâh sayısının da artması hem hasta ve yakınlarına hem de şehir içi trafiğe katkı sunacak.

“DAHA KONFORLU VE HIZLI BİR ULAŞIM İMKÂNINA KAVUŞACAK”

Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşlar Salıbaba, Çatalçeşme, Doğukent, Ulukent, Kırklar ve Sanayi mahallelerini bağlayan yeni imar yolunda daha konforlu ve hızlı bir ulaşım imkânına kavuşacak” denildi.

(+)

(+)

(+)

Elazigsonhaber

kaanzng23
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 22:41

BELEDİYE İŞLEMLERİNDE KOLAYLIK
Bilgi İşlem Müdürlüğü, belediyenin yaptığı hizmetleri ile tahsilat işlemlerini vatandaşlarımıza daha kolay ve hızlı aktarmak için gelişen ve değişen teknolojiyi halkın hizmetine sunmaya devam ediyor.
Bu kapsamda vatandaşlarımızın belediye binasına gelmeden işlemlerini daha kolay gerçekleştirebilmesi için ‘e-Belediye’ projesi çerçevesinde geliştirilen Kioks cihazlarının kurulacağı 15 ayrı nokta belirlenerek yapım çalışmalarına başlandı.
Dokunmatik bilgi terminalleri olarak da adlandırılan Kiokslar Mayıs 2018 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayacak.
KİOKS CİHAZIYLA HANGİ İŞLEMLER YAPILIR?
Vatandaşlarımız gelişen teknolojiye paralel olarak hayata geçirilen Kioks cihazları ile ulaşım ve su kartlarına yükleme yapabilme, emlak rayiç sorgulama, borç ve ödeme işlemlerini sorgulama, proje takibi ve nöbetçi eczane sorgulama gibi hizmetlerden yararlanabilecek.

(+)

Ars23
3 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 19:15

(+)

(+)

(+)

Elbüs için hazırlık yol genişletme çalışmaları başladı hayırlı uğurlu olsun

sayfa 111
« önceki   123 ... 110111112 ... 114115116   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET