Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
77memed
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 13:11

Arkadaşlar daha demin bende izledim YouTube dan 1:13:04 de central park hava ikmal projesi konuşulmaya başlanıyor izleyebilirsiniz bide altını çizerek belirtiyorum diyor hiç bir şekilde konut yapı kule restorand vs yapılmayacak şeklinde açıklama da bulundu vizyonsuz başkan çelik

Misafir f60

3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 18:02

Nazmicim çelik başkanın açıklamalarını dinledin mi

Nazmi

3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 18:05

Cami projesinden dolayı iptal etmiş olabilirler. İki büyük yapı parkı boğmasın ve kulenin camiden yüksek olmaması bakımından, manevi açıdan da düşünülmüş olabilir. Bana biraz mantıklı geldi ama, keşke başta kuleden felan hiç bahsetmeselerdi. İnsanları boştan yere umutlandırmış oldular.

cCcenk38
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 18:13

Bu misafirler niye hep “Nazmicim” olarak hitap ediyor? Siz kimsiniz? Normal yazsana adamin adini.

Nazmi

3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 18:27

Başkanın açıklamalarını dinlemedim misafir.

Sıkıntı yok Cenk. Samimiyet ifadesi kullandıkları. Eski üye, yada mesajlarımı takip eden insanlar olabilir. Art niyet aramıyorum.

77memed
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 18:32

Başkan çelikle bakan Özhaseki arasında bir tutarsızlık var bu proje ile ilgili çok bariz 1 hafta önce kendi agızıyla 160 metre kule yapılacak diyen bakan diğer yandan herhangi bir yapı konut kule restorand yapilmiyacak diyen başkan çelik biz yapılıp yapılmasına kızmıyoruz madem proje içerisinde kule varsa arkasında duracaksın Özhaseki yada baştan çizim yaparken o kule yı çizmiyeceksin o projede nazmi bey cami için sırf kule den vazgeçmemişlerdir önce kule sonra cami madem kamuoyuna duyurdu Özhaseki arkasında da duracaksın milletin duygularıyla oynamaya hakları yok burada memleketini sonuna kadar benimseyen vatandaşlar var !!

Alper Tekkuş

3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 19:56

hava İkmal Projesi eğer iyi etüt edilirse harika olur geleceğimiz çocuklar için şehrin göbeğinde bir AKCİĞER Misali...

Misafir 9aa

3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 20:09

Central park diyorsak zaten central parkta kule veya büyük bir yapı yok. Guzelce agaclandirilip göletler vs de olursa özellikle talas üniversite için çok güzel olur

77memed
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 21:32

Misafir A9 anlamıyorsun herhalde biz yapılıp yapılmasında değiliz amaç burda proje yapılırken umutlandırmaları madem kule yapmiyacaktın vatandaşa l sadece yeşil alan yapılacak denilebilrdi

Burç

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 17:00

Alıntı:
Central park diyorsak zaten central parkta kule veya büyük bir yapı yok.

Central Park'da kule de var, şato da var, büyük yapı da var, içinden bir dolu cadde de geçiyor.

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET