Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Şehir Hastanesi - Bursa Entegre Sağlık Kampüsü inşaatı
« önceki   123 ... 29303132   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 30
miamerda
4 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 12:49

Alıntı:
30 sene önce oralara kurt iniyordu tabirini duymuşsunuzdur umarım.

İyi de şehrin daha dışında yerler var baya mahalle hatta semt olmuş. Oralara kurt inmiyor muydu acaba? Eğer biliyorsanız Ankara'da Yenimahalle'nin gelişmeyip Gölbaşı'nın gelişmesi gibi düşünün. Şehir adım adım dışa doğru gelişmeli diye düşünüyorum, Paris'teki arrandisement'ların mantığı da budur mesela.

Misafir 5af

4 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 13:01

44 yıl önce bursa merkezden ibaretti.

Misafir 4b3

4 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:09

2018 e kadar Bursanın dibinde diye tabir edeceğimiz Doğanköy gelişim göstermedi.Nilüfer Belediyesi istesede istemesede o bölgeye gerekli çalışmaları başlatacak diye düşünüyorum.Türkiyenin en büyük hastanelerinden biri o bölgede yapılıyor ve İstanbul -İzmir otobanından bağlantı yolu yapılıyor.Hastane aktif olarak hayata geçtiği zaman o bölgenin hala tarla kalması öngörülemez.

Misafir 1d7

4 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 21:16

Arkadaslar hastane ne durumda bilgisi olan varmi

Misafir ba1

4 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 19:59

arkadaşlar merhaba

Bursa da iş için 7 sene kaldım. 5 sene önce 100 tl ye yolçatı korularda 2 parça 3.000 m2 yer aldım. neyim varsa oraya yatırdım. 3 yıldır da istanbul dayım. Bayağı uzak kaldım hiç bir şeyden haberim yok.

yolçatı diye konuşuluyor ama korular mevki ne olur. parsel noları 330 ve 332 tahmini fiyat rica edebilir miyim.

ayrıca sadece hastane yok YHT ve yük tren durağı da olacaktı. son durum nedir.

saygılarımla...

teşekkür ederim.

Misafir 305

4 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 20:06

bursa dan ayrılırken inşaat başlamıştı. ayrıca yük treni için söylenti vardı. tarla alırken cek leri, cak ları yani havalarda uçuşan projeleri alırsınız. Gerçekleşti mi para kazanırsız. bu kadar bilgi sahibi olmasam yıllardır biriktirdiğim parayı bir yere yaptırmazdım, gerçekleştiği için de şanslıyım.

ama şunu da bilirim, tarla şanstır şans kuşu da konabilir, teğet te geçebilir, zarar ettirmez en garanti yatırım aracıdır.

bilgili arkadaşlarımın önceki mailime bilgi vermelerini önemle rica edeceğim.

saygılarımla...

Berktuğ
site denetçisi

4 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 16:58

ŞEHİR HASTANESİ 2019'DA BİTİYOR, SAĞLIK TURİZMİ GELİYOR
Alıntı:
Bursa sağlık yatırımları açısından verimli bir dönem geçiriyor. Bursa Valisi İzzettin Küçük de yatırımları değerlendirirken söze Şehir Hastanesi'nden başladı:

"Toplam 1375 yataklı Şehir Hastanesi inşaatı çok hızlı gidiyor. Geceleri de aydınlatma yapılarak 3 vardiya çalışılıyor. 2019'da bitecek. Acemler'de Ali Osman Sönmez Hastanesi de hızla ilerliyor."

Önemsediği şu:"Bursa bölgeye sağlık hizmeti veriyor. Hastanelerimiz bittiğinde sağlık turizminden de pay alacağız. Buna termal de eklenecek."

Kaynak: https://www.olay.com.tr/vali-kucuk-umutlu-bursa-b ...1248yy.htm

Hayırlı uğurlu olsun.

Misafir 012

3 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 13:38

her şuyulamada askıya çıktığı tarih aynı zamanda açılacak davaların başlama tarihidir. bu nedenle bitse ve askıya çıksa bile birileri davaya konu edecektir. mahkeme genelde iptal eder bu da bir iki yıl daha süre demektir. o nedenle bitmiş olması kesinleşmiş olduğu anlamına da gelmeyecektir bunu da gözardı etmeyin...

Sedat vatansever
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 17:59

Misafir e8d , yani diyorsunuz ki önce imarsizken ucuz toplayip ondan sonra imara acsin. Ayrica ozluce imarsiz cok yer var. Saygilar.

mimar m. karakoç

3 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 10:20

Her yer imara açılmamalı. Hastane çevresi doğal şekli ile kalmalı. Kuş sesi, orman güzelliği korunmalı. Tarım arazileri berbat edilmemeli.
Her şey imar demek değildir.
Sağlıklı yaşamak için çalışmalıyız ki hasta olmayın. Hele imar hastası hiç olmayın.

sayfa 30
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 29303132   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet