Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
serkan çınar
9 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 15:11

Aşağıdaki linkte kocaelide devam eden bir çok proje var ilgilenenler bakabilir.

http://htemlak.haberturk.com/kocaeli-konut-projeleri/2/41


serkan çınar
9 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 15:24


(+)

(+)
(+)


http://kaininsaat.com.tr/


O kadar çok proje varki....


MRT1977
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 01:55

GÖLCÜK PALM TOWN

DYG YAPI YENİ PROJEMİZ DEĞİRMENDEREDE ANA YOLA 800 M MESAFEDE “METROPOLİTAN PALM TOWN”

LANSMAN SATIŞINA BAŞLIYORUZ VE ÇOK ÖZEL ÖDEME KOLAYLIKLARI İLE SİZLERLEYİZ.

GEREK MİMARİ GEREKSE SİTE VE DAİRE ÖZELLİKLERİ İLE BÖLGEDE TEK OLACAK PROJE ÖZELLİKLERİMİZ;

DAİRE SEÇENEKLERİMİZ

2+1 -NET 130 M2 ARAKAT
3+1 – NET 160 M2 ARAKAT
4+1 – NET 185 M2 ARAKAT
4+1 – NET 210 M2 BAHÇE DUBLEKS
4+1 – NET 218 M2 ÇATI DUBLEKS
3+1 – NET 165 M2 BAHÇE VE ÇATI DUBLEKS
Hemen arayın! 0542 283 21 06
AÇIK VE 12 AY KULLANILABİLİR KAPALI YÜZME HAVUZU
ASANSÖR
BODRUM KATTA KAPALI OTOPARK
SOSYAL TESİS, 4 ADET SAUNA 2 ADET TÜRK HAMAMI VE SPOR SALONU
SİTEYE AİT KAFETERYA
İKİ ADET ÇOCUK OYUN PARKI
SÜS HAVUZLARI VE YÜRÜYÜŞ YOLLARI
BASKETBOL SAHASI
TENİS KORTU
TÜM ÇATILARDA TERAS BAHÇELER
DOĞA İLE İÇ İÇE VE KAPANMAYACAK BİR DENİZ MANZARASI
TÜM DUBLEKSLERDE ŞÖMİNE
HER DAİREDE OTOMATİK SÜPÜRME SİSTEMİ
HER DAİREDE ÇÖP ŞUTU
6 LI ANKASTRE FRANKE MARKA MİKRO DALGA FIRIN OCAK DAVLUMBAZ BULAŞIK MAKİNESİ EVYE VE NORMAL FIRIN
SİTEYE AİT JENERATÖR VE HİDROFOR SU DEPOSU
ELEKTRİKLİ PANJUR
TÜM ODALAR ASMA TAVAN LED VE SPOTLAR HAZIR ŞEKİLDE
OTOPARK KATINDAN ÇATI DUBLEKSE KADAR ASANSÖR
7/24 GÜVENLİK

yusufyuşa23
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 09:15

Ne güzel projeler! Ormanın tam içine yapılıyor. Kim ruhsat verdiyse bunlara...

brk1979

9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 09:49
Vogue Yeşilova


Volkan Kavşut’un “Vogue Yeşilova” Satışları Başladı...

Kav Konut AŞ. Volkan Kavşut İnşaat’ın İzmit Yeşilova’da, 4 blok, toplam 102 daireden oluşan yeni konut projesi “Vogue Yeşilova” da satışlar başladı.

TOPLAM 102 KONUT

Volkan Kavşut İnşaat’ın yeni başladığı “Vogue Yeşilova” da her tip konut mevcut. 2+1, 3+1, 4+1, bahçe dubleksi, Çatı dublekslerinden oluşan site ayrıca estetik ve modern mimarisi ile dikkatleri şimdiden üzerine çekmeyi başardı. Yüzme havuzu, fitnıs, çocuk oyun parkı, spor alanı, yönetim merkezi ve buna benzer bir çok özelliğe sahip. “Vogue Yeşilova”toplam 102 konuttan oluşmakta.
cenk CAMCAY
9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 13:05

İzmit cedit mahallesi kentsel dönüşüm projesinde son haberler.
Alıntı:
Bakanlar Kurulu kararınca riskli bölge ilan edilerek 126 dönümlük alanda Kentsel Dönüşüm yapılması kararlaştırılan Cedit Mahallesi’nde bütün çalışmaların tamamlandığını söyleyen İzmit Belediyesi yetkilileri “ 10.05.2016 tarihinde başlatılan Hak Sahipliği Tespiti ve Gayrimenkul Değerleme, Mevcut Durum Analizi, Hâlihazır Haritanın Güncellenmesi, İmar Planına Esas Jeolojik-Jeoteknik Etüt Raporları, Nazım ve Uygulama İmar Planları, Kentsel Tasarım Ön Projesi ve Mimari Avan Projeler, Matematiksel ve Finansal Model ile Dönüşüm Strateji Planı çalışmaları tamamlanmıştır. YÜRÜRLÜĞE GİRDİ Hazırlanan 1/5000 Ölçekli Nazım ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planları ilgili kanun gereği Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekânsal Planlama Genel Müdürlüğü’nce 15/08/2017 tarihinde onaylanarak, 18/08/2017-18/09/2017 tarihleri arasında yasal askı süreci de tamamlanmıştır. Söz konusu itirazların Bakanlık tarafından değerlendirilmesi sonucunda imar planları kesinleşerek yürürlüğe girdi. GÖRÜŞMELER BELSA’DA Onaylanan imar planları doğrultusunda, alana ilişkin hazırlanan kentsel tasarım projesi ile mimari projeler kesinleştirilmiş ve maket çalışmaları da tamamlanmıştır. Hak sahipleriyle uzlaşma görüşmelerine 13 Mart 2018 tarihinde başlanacak olup tebligatlar adreslere gönderilmeye başlanmıştır. Görüşmeler Belediyemiz bünyesinde yürütülecek olup Belsa A Blok 8. katta hazırlanan salonunda yapılacaktır. Hak sahipleri taraflarına bildirilmiş olan tarih ve saatte görüşmelere katılabilecektir” dediler. 1470 KONUT YAPILACAK 126 dönümlük alanda yapılacak kentsel dönüşüm projesi tamamlandığında bölgede hali hazırda 1181 konutta yaşayan 883 hak sahibi, modern ve güvenli konutlarda yaşama imkanı bulacak. Proje ile bölgede 1470 modern, güvenli ve nitelikli konutun yanı sıra 3 bin 261 metrekarelik sosyal tesis, 2 bin 324 metrekarelik alanda cami, 24 bin 203 metrekarelik alanda ise park ve rekreasyon bölgeleri yer alacak.
http://www.kocaelikoz.comhttp://www.kocaelikoz.co ...22259.html

(+)

(+)

(+)


http://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1511617/c ...i-basliyornakser
9 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 12:55

Alıntı:
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve TOKİ Başkanı Ergün Turan, Cedit Kentsel Dönüşüm Projesi için bir araya geldiler. TOKİ merkezinde gerçekleşen buluşmada taraflar arasında imzalanan protokolle projenin startı verildi. İzmit halkı adına TOKİ Başkanına teşekkür eden Başkan Doğan “ Bizim projedeki asıl amacımız vatandaşımızın her yönden memnuniyeti ve şehrimizin her yönden kazanmasıdır. Kentsel dönüşüm projesindeki en büyük hassasiyetlerimizden biri de yerinde dönüşüm ile halkımızın kendi mahallesinde yaşamlarını sürdürmesidir. Çok şükür artık hak sahipleriyle muvafakat aşamasına geldik. Projenin ilk anından itibaren vatandaşlarımızla istişare içerisinde bulunup onların istek ve görüşlerini hep dikkate aldık. İlk günden itibaren sabır ve anlayış içinde süreci takip eden Cedit sakinlerine teşekkür ediyorum. Güle oynaya, davul zurna eşliğinde bir kentsel dönüşüm çalışması gerçekleştirerek Türkiye’ye bu alanda da örnek olacağız ” dedi. Cedit Mahallesi’ndeki hak sahipleriyle uzlaşma görüşmelerinin başladığının müjdesini de veren Doğan “ hak sahiplerimiz için belediyemizin 8. katında oluşturmuş olduğumuz odamızda görüşmelerimiz başladı. Vatandaşlarımızı tebligatlarında belirttiğimiz tarihlerde belediyemize davet edip görüşmelerimizi yapıyoruz. Belediye Başkan yardımcımızın, teknik ekiplerimizin bulunduğu görüşmelerde hak sahiplerine gerekli bilgiler verilmektedir” şeklinde konuştu. Cedit’te 126 dönümlük alanda yapılacak kentsel dönüşüm projesi tamamlandığında bölgede hali hazırda 1181 konutta yaşayan 883 hak sahibi, modern ve güvenli konutlarda yaşama imkanı bulacak. Proje ile bölgede 1470 modern, güvenli ve nitelikli konutun yanı sıra 3 bin 261 metrekarelik sosyal tesis, 2 bin 324 metrekarelik alanda cami, 24 bin 203 metrekarelik alanda ise park ve rekreasyon bölgeleri yer alacak.

http://www.kocaelikoz.comhttps://www.kocaelikoz.c ...22634.htmlErenler bölgesindeki kentsel dönüşümü Toki yapacak imzalar atılmış.


MRT1977
9 ay önce - Çrş 21 Mar 2018, 11:20YUVACIK
Kocaeli’nin yedi yıldızlı kenti Başiskele’nin, tüm güzelliklerini barındıran şirin beldesi Yuvacık, ORKA LIFE ll ile yeniden hayat buluyor.

HUZURUN İÇİNDEN
Şehir karmaşasından uzakta, her anı sevdiklerinizle doya doya, huzur ve mutlulukla yaşayabileceğiniz bir yer.

DOĞAL YAŞAM
Sadece haftasonları değil, her gün yeşilin ve mavinin, suyun ve havanın en doğal halini yaşayabileceğiniz bir yer.

EŞSİZ KONUM
İzmit Körfezi’nin eşsiz manzarası Samanlı Dağları’nın ferahlatan serinliğinin tam ortasında bulunan ORKA LIFE ll, şehir merkezine 7, Yuvacık Barajı’na 10, Sapanca Gölü’ne 15, Kartepe Kayak Tesislerine 25 dakika mesafededir.

SANATSAL MİMARİ
Dayanıklılık ve ergonominin yanı sıra sanatsal mimar ile tasarlanan ORKA LIFE ll, yaşamınıza yeni bir anlayış katacak.

SOSYAL HAYAT
Yüzme havuzları, fitness salonu, oyun alanları, cafe & restoranları ve bir çok aktvite imkanı ile ORKA LIFE ll, sosyal bir hayat sunuyor.

304 KONUT 304 YAŞAM
Her bütçeye uygun 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 jınut seçenekleri sunan ORKA LIFE ll, 75 m² ile 260 m² arasında değişen toplam 304 adet konuttan oluşuyor.4

46.000 m² arazi üzerinde yükselen ORKA LIFE ll, 32.000 m² yeşil alan ve otoparkları ile ferah ve nezih bir yaşam sunuyor.

304 konut haricinde 11 adet işyeri de bulunan ORKA LIFE ll, marketten kuaföre, restorandan cafeye, ihtiyaçlarınızı yerinde karşılama imkanı sunuyor.

Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, türk hamamı, sauna, spor salonları ve yürüyüş parkurları ile ORKA LIFE ll, sağlıklı br yaşam için gerekli tüm imkanları sunuyor.

Aquapark ve çocuk oyun alanlarını bünyesinde bulunduran ORKA LIFE ll’de, çocuklarınız eğlenirlen size sosyal ortamlarda gönül rahatlığı ile vakit geçirme imkanı sunar.

En ince detayına kadar her aşaması yüksek kalite ile tasarlanan ORKA LIFE ll, size; elit yaşamın anahtarını sunuyor.

ORKA LIFE ll, yüksek kaliteli malzemerle ve ergonomik olarak tasarlanan mutfaklarda aileniz ile keyifli ve lezzetli anlar yaşamınıza imkan sunuyor.

7/24 kayıt halindeki güvenlik kameraları ve site girişindeki kontrol uygulamarı ile ORKA LIFE ll, huzur içinde ve güvenle uyumanız için her türlü imkanı sağlıyor.

Alıntı:
mamikler inşaat


nakser
7 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 14:14

Alıntı:
1999'daki büyük depremden bu yana yaralarını sarmaya çalışan Kocaeli'de büyükşehir belediyesinin imar çalışmalarına özel sektör de katıldı. Nitelikli konut atağının başladığı kentte planlama, üretim ve satış aşamasında 52 konut projesi bulunuyor. 1999 yılında yaşanan İzmit depremi Türkiye için bir milat oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği deprem, Türkiye çapındaki 7,5 milyon çürük yapıya projeksiyon tutulmasını sağladı. 2012 yılının sonunda çıkarılan Kentsel Dönüşüm Yasası ile bu yaraya neşter atılması planlandı. Her şey planlandığı gibi gitmese de çürük yapılar ve kentsel dönüşümkonusunda halkta bir bilinç oluşması sağlandı. 1999 depreminde en büyük yarayı alan izmit'te de durum aynı... Deprem sonrasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde oluşturulan Kent Konut İnşaat ve Ticaret A.Ş. ile 20 bin konutluk dev hamlenin adımları atıldı. Kentin büyük bir kısmının yenilenmesi kapsamında, İzmitlileri sabit fiyat ve düşük faizle konut sahibi yapma planı çerçevesinde kentsel dönüşüm projesi hayata geçirildi. O dönemde yapılan açıklamalarda kentte 50 bin konut açığı olduğuna ve konut hamlesine ihtiyaç duyulduğuna dikkat çekilmişti. Son 10 yılda hızla kabuk değiştiren Kocaeli'de Pekdemır inşaat'tan Kavanlar İnşaat'a kadar markalı konut üreticilerince birbiri ardına projeler geliştirilmeye başlandı. Halihazırda Kocaeli'de planlama, üretim ve satış aşamasında 52 konut projesi bulunuyor. ULAŞIM PROJELERİ YARADI Önemli bir sanayi kenti olan Kocaeli, son dönemde yapılan ulaşım ve yatırım projeleriyle birlikte gayrimenkul yatırımlarında da daha fazla öne çıkıyor. Endeksa CMO'su Aylin Daylan, deprem sonrası imar revizyonlarının tamamlanması ve İstanbul-Bursa-Balıkesir-İzmir Otoyolu, Kuzey Marmara Otoyolu, Osmangazi Köprüsü gibi ulaşım projeleriyle Bilişim Vadisi, Sağlık Kampusu, Organize Sanayi Bölgesi gibi yatırım projelerinin kentin gelişmesini sağladığını söylüyor. Kocaeli'nin doğal güzellikleriyle yabancı yatırımcının tercih ettiği bölgelerden biri olduğuna dikkat çeken Daylan, kentte son üç yılda yüzde 53'lük değer artışı yaşandığını, özellikle Karamürsel, Kandıra, Derince, Gebze, Başiskele ve Körfez bölgelerinin öne çıktığını vurguluyor. TSKB Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Makbule Yönel Maya "İstanbul'un büyümesinden etkileniyor" "Kocaeli, İstanbul o yöne doğru büyüdüğü için öne çıkıyor. Ayrıca kişi başına milli gelirin İstanbul'dan sonra en yüksek olduğu il. O bölgede kaliteli bir konut stoku yoktu. Son 10 yıldır tüm gruplara yönelik projeler geliştiriliyor. Kocaeli'de konut fiyatlarında gelecekte çok artış olmaz ama stok kalitesi giderek yükselecektir. 1999'da depremden sonra en çok etkilenen bölgeydi. Bu nedenle konutların yenilenmesi de söz konusu." KONUT FİYATLARI ARTIYOR Endeksa.com verilerine göre, Kocaeli'de ortalama konut metrekare satış fiyatı bin 875 TL olurken, konut yatırımlarının geri dönüş süresi ise 22 yıl. Özellikle gayrimenkul yatırımında öne çıkan bölgeler olan Gölcük'te ortalama konut metrekare satış fiyatı bin 425 TL, Karamürsel'de bin 825 TL, İzmit'te bin 850 TL, Gebze'de bin 850 TL. Yabancı yatırımcının ilgi odağı olan Başiskele'de ortalama konut metrekare satış fiyatı bin 875 TL, Kartepe'de ise bin 800 TL düzeyinde bulunuyor. Aylin Daylan, önümüzdeki dönemde konut fiyatlarındaki artışın il genelinde devam etmesini öngördüklerini belirtiyor. Daylan, Osmangazi Köprüsü ile ulaşımı kolaylaşan Karamürsel ve Gölcük'te, İstanbul'a yakın olmasına karşın fiyatları komşu ilçelerin ortalamalarından düşük olan Derince ile Körfez'de ve Kandıra ve Başiskele'de il genelinden daha yüksek oranda artış beklendiğini vurguluyor. ÜÇ YÖNDE BÜYÜYOR Kocaeli'de yer alan nitelikli konut projelerinin daha çok kentin kuzey, güney ve batı kısmında yer aldığı ve ilerleyişin de bu yönlerde ağırlık kazandığı görülüyor. Depremden sonra inşa edilen nitelikli konut projeleri daha çok kuzeye doğru ve deniz seviyesinden yüksek bölgelerde yer alıyor. Konut projelerinin TEM yolu civarında gelişim gösterdiği görülüyor. Bu bölgelerin sağlam zemin, deniz, şehir ve doğa manzarası nedeniyle tercih edildiği ifade ediliyor. EVA Gayrimenkul Değerleme 'den Uzmanı Şeyma Şehirli, Kocaeli'de nitelikli konut projelerinin kentsel dönüşümle çoğaldığına dikkat çekiyor. Şehirli, "Kocaeli ili genelinde küçük ölçekli konut projeleri yerine daha ziyade büyük ölçekli nitelikli projeler gelişim gösteriyor. Bu da proje geliştirilecek nitelikte büyük arsa arzı doğurduğu için, büyük ölçekli projeler İzmit'in merkezinden ziyade merkezden uzak bölgelerde yer alıyor" diyor. İzmit'in yoğun sanayi yapılaşması nedeniyle hava kirliliğine maruz kaldığına da dikkat çeken Şeyma Şehirli, yolların yetersizliği nedeniyle trafik sorunu yaşandığını belirtiyor. Şehirli, kentte geliştirilen projelerin sanayi, ticaret, kamuda görev alan yöneticiler ve üst kademe çalışanlar tarafından tercih edildiğine de dikkat çekiyor. MERT PEKDEMİR PEKDEMİR İNŞAAT GENEL "Nitelikli konutlar üretmeye devam edeceğiz" "Kocaeli'de sanayinin gelişmiş olması ve deprem sonrası kaliteli konut talebi kentte nitelikli konuta olan ilgiyi artırıyor. Burada konut edinip yaşamak daha kolay. Şu anda Semt Kocaeli projemizin inşaatına ve satışlarına devam ediyoruz. Bu yılın sonunda kente 10 dakika mesafedeki Yuvacık bölgesinde altı etaptan oluşan 2 bin konutluk bir proje için lansmana çıkacağız. Kocaeli'de nitelikli konutlar üretmeye devam edeceğiz."

https://www.reklam_link.com.tr/bolge-raporlari/k ...41757.html

Benim dikkatimi çeken son cümlede pekdemir inşaat yuvacıkta 2 bin konutluk projeye yıl sonunda başlayacakmış zaten devam eden 400 küsür konutluk projeleri var.


brk1979

7 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 17:09

Alıntı:
Benim dikkatimi çeken son cümlede pekdemir inşaat yuvacıkta 2 bin konutluk projeye yıl sonunda başlayacakmış zaten devam eden 400 küsür konutluk projeleri var.


Yuvacık'taki söylenti Pekdemir inşaatın evimiz Kocaeli projesi yanındaki arsayı aldığı ve yakında yeni bir site yapacağı şeklinde. Bahsi geçen 2000 konutluk proje burası olabilir. Tabi bu arazinin hemen altı caddenin karşısı sanayi imarlı ve fabrika var. Fabrika yanında 2000 konutu satabilir mi soru işareti.


sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET