Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
MRT1977
2 hafta önce - Cum 02 Mar 2018, 17:46
Kocaeli'ye AMATEM kuruluyor

İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney, ilimizde kurulması beklenen AMATEM (Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi) hakkında önemli açıklamalarda bulundu.


Alkol ve uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele kapsamında Kocaeli Valilik binasının içinde bulunan Karamürsel Alp Toplantı Salonunda bir toplantı gerçekleştirildi. Kocaeli Vali Yardımcısı Beyazıt Tanç'ın açılış konuşmalarıyla başlayan toplantıda söz alan İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney "İlimizde AMATEM açılması çalışmaların devam ettiğini ifade ederek "Binanın Kocaeli Üniversitesi kampüsünde yapılmasına karar verilerek çalışmalarda son aşamaya gelindi. Binayı Sağlık Bakanlığı yapacak. İşletmeyi ise Kocaeli Üniversitesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı yapacak. Arazi tahsis işlemleri bitti. Şu anda üniversiteyle protokol imzalama aşamasına geldik. Proje ihalesine çıkacağız” şeklinde konuştu.
Alıntı:
kocaeli gazetesi
cenk CAMCAY
2 hafta önce - Pts 05 Mar 2018, 12:54

Geç kalınmış bir proje ama yinede hiç yapılmamasından iyidir en kısa zamanda bitip hizmete açılmalı bu alanda tedavi bekleyen çok hasta var.

MRT1977
3 gün önce - Cum 16 Mar 2018, 10:06İHALESİ YAPILAN 300 YATAKLI YENİ GÖLCÜK DEVLET HASTANESİNİN GÖRSELLERİnakser
3 gün önce - Cum 16 Mar 2018, 13:04

Bu hastane yapılınca eski gölcük hastanesi ne olacak acaba.

Erol_B
3 gün önce - Cum 16 Mar 2018, 22:39

Bu hastane yapılınca eski gölcük hastanesi ne olacak acaba.[quote]

Gölcük devlet hastanesi hizmet vermeye devam edecek. Bu hastane donanma içerisinde kalan ve 15 temmuz sonrası kapatılan eski askeri hastanenin yerine hizmet vermesi için yapılıyor.sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET