Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Altıeylül Belediyesinden Haberler
« önceki   123 ... 434445 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 44
Erdal Düven

9 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 16:00

Yukarıdaki paylaşmış olduğum proje fotoğrafı manisa merkez yunus Emre belediyesi modern pazar yeri projesi müteahhit ile sözleşmeyi imzalamışlar ve Türkiyenin en modern pazar yeri olacakmış daha önceleri başkan çerçi Selçuklu mimarisini kullanacağız demişti.

Zekai Kafaoğluda altıeylül belediyesi başkanı iken plevne mahallesinde böyle bir pazar yeri yapma projesi vardı acaba yeni başkan hasan avcı bu projeyi hayata geçirebilecekmi çok merek ediyorum?

Acaba bu tür projeler belediye bütçesinimi aşıyor bildiğimiz üzere karesi belediyeside spor totodan gelen hibe ile yapıyor spor kompleksini altıeylül belediyeside borç olmasın diye çöp tenekelerini çevre ve şehircilik bakanlığından gelen hibe ile almıştı.

Erdal Düven

9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 17:37
Kocaseyit köprü inişi rögar montajı

Geçen haftalarda altıeylül belediyesi whatsapp hattına bahçeli evler mahallesi manolya sokak Kocaseyit köprü inişinin olduğu yolda yoğun yağış alan günlerde yolda aşırı miktarda su birikintisi olduğu ve geçen araçların yayalara su fırlattığını geçen araçlarında sıkıntılar yaşadığını bu problemin çözülmesi gerektiğini ilettim sağolsunlar konu ile ilgili bir iş emri oluşturup Büyükşehir fen İşleri müdürlüğüne aktardılar ve dün itibariyledede Baski ekipleri tarafından karşı tarafta bulunan kanalizasyon hattına bağlantı yapıp rögar koydular bu konu ve açılan whatsapp hattı ile ilgili kendilerine teşekkür ettim ayrıca buradanda teşekkür ediyorum inşallah yapılan rögar işe yararda bu sıkıntıda ortadan kalkar diye düşünüyorum.

(+)

(+)

atk16
9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 08:58

Erdal Bey, bu whatsapp çözüm merkezi güzel olmuş, ücra köşelerde göz önünde olmayan noktalarda yaşananlar problemler hızlıca iletilebilir bu merkeze. Ve sizde iletmişsiniz bir problemi ve çözüme kavuşmuş. Aynısı Balıkesir B.B. içinde var mı bu hattın? Yoksa da oluştursalar güzel olur aslında.

Erdal Düven

9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 12:43

Altıeylüldeki sorunlar için cadde olsun sokak olsun Büyükşehir whatsapp hattına pek gerek yok şimdilik çünkü konu ile ilgili iş emri oluşturup Büyükşehir Baski ukome yada Baski ye gönderip konunun takipçisi oluyorlar.

Erdal Düven

9 ay önce - Cum 16 Mar 2018, 00:18

(+)

(+)

(+)

Bahçelievler ve Plevne mahallelerini kapsayan 15 Temmuz şehitleri caddesi tedaşın aydınlatmaları devre dışı kaldı geçici bir süre denenecek aydınlatma düzeyi bakalım nasıl bir karar verilecek sonunda

sayfa 44
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 434445 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler