Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun Kürtün Katlı Kavşağı
« önceki   123 ... 252627

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 27
Burç

1 hafta önce - Pzr 04 Mar 2018, 20:35
Videonun başında ters yönde giden kamyonu görünce gerisini seyredemedm, yazık bu insanlara ehliyet verene de, ceza yazılmayan sisteme de.Misafir de8

1 hafta önce - Pzr 04 Mar 2018, 20:37

Ona ben de dikkat ettim. Söförün sorumsuzluğu akıl alacak gibi değil...

Sefer GİRİŞEN

1 hafta önce - Pts 05 Mar 2018, 10:33

Alıntı:
Videonun başında ters yönde giden kamyonu görünce gerisini seyredemedm, yazık bu insanlara ehliyet verene de, ceza yazılmayan sisteme de.

Video nun başlarında "Baki Giriş" yazan yer aşağıda kamyon ve tırcıların lastik değiştirdiği yer, kamyon oraya gitmeye çalışıyor. Kavşak düzenlemesinden sonra önü kapandı, mecburen giriş yukarıdan ve arka taraftan verildi. Kamyoncunun oraya gidebilmesi için oldukça uzun bir yolu dolanması gerekiyor ama ters yöne girmesi büyük hata. Hatta geçen akşam aracın biri trafiğin çok yoğun olduğu bir saatte sağa sapağı kaçırmış, geri gelmeye çalışıyor, trafiği allak bullak etti uyaranlara da aldırış etmedi. Video da 1.56 dakikanın orada. Alt taraftan geliyor, 19 Mayıs-Sinop tarafını kaçırıyor, Atakum tarafına giriyor. Kavşağı dolanmak yerine geri geri gitmeye çalışıyor. Ben vurmaktan kıl payı kurtardım, geriden gelenler ne yaptı bilemiyorum.
Bizim sabırsızlığımız ve höşgörüsüzlüğüm devam ettiği sürece kazalar bitmez.sayfa 27
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 252627
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler