Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun Kürtün Katlı Kavşağı
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 27
Burç

3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 20:35

Videonun başında ters yönde giden kamyonu görünce gerisini seyredemedm, yazık bu insanlara ehliyet verene de, ceza yazılmayan sisteme de.

Misafir de8

3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 20:37

Ona ben de dikkat ettim. Söförün sorumsuzluğu akıl alacak gibi değil...

Sefer GİRİŞEN

3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 10:33

Alıntı:
Videonun başında ters yönde giden kamyonu görünce gerisini seyredemedm, yazık bu insanlara ehliyet verene de, ceza yazılmayan sisteme de.

Video nun başlarında "Baki Giriş" yazan yer aşağıda kamyon ve tırcıların lastik değiştirdiği yer, kamyon oraya gitmeye çalışıyor. Kavşak düzenlemesinden sonra önü kapandı, mecburen giriş yukarıdan ve arka taraftan verildi. Kamyoncunun oraya gidebilmesi için oldukça uzun bir yolu dolanması gerekiyor ama ters yöne girmesi büyük hata. Hatta geçen akşam aracın biri trafiğin çok yoğun olduğu bir saatte sağa sapağı kaçırmış, geri gelmeye çalışıyor, trafiği allak bullak etti uyaranlara da aldırış etmedi. Video da 1.56 dakikanın orada. Alt taraftan geliyor, 19 Mayıs-Sinop tarafını kaçırıyor, Atakum tarafına giriyor. Kavşağı dolanmak yerine geri geri gitmeye çalışıyor. Ben vurmaktan kıl payı kurtardım, geriden gelenler ne yaptı bilemiyorum.
Bizim sabırsızlığımız ve höşgörüsüzlüğüm devam ettiği sürece kazalar bitmez.

emraltun

2 ay önce - Pts 02 Nis 2018, 11:28

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Lastikçi ve etrafındaki işletmelere gitmek için yeni yapılan viyadüklere girip 1 km den fazla yol gitmek gerekiyor. Yılan gibi kıvrılıyorsun. Üstelik o bölgedeki iş yerleri büyük tırlara hizmet veren işletmeler. Tırların o viyadüklerden geçmeye çalışırken yaşadığı sıkıntıları 30 yıllık tır şöförü olan babam her seferinde söyler. Bu sefer de sıkıntısız zorla geçtik diyor. Tabi tır vs. geçerken arkada biriken araç kuyruğu bir hayli fazla oluyor.

40 metrelik mesafe için 1 kilometreden fazla gidiliyor. Eskiden hop kavşaktan dönülebiliyordu.

samet13579
2 ay önce - Pts 02 Nis 2018, 18:32

Burayı berbat kullanılamaz bir hale getirin deseler herhalde bu kadar yapılırdı. . Bu projeye nasıl izin verdiler bu şekilde anlamış degilim. Yazık bu milletin parasına.

sayfa 27
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler