Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Fırat_444

6 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 23:09

Arapgirli hemşehrimiz M.Ali Aydınlar beyefendinin Rahmetli oğlu Kerem Aydınlar adına yaptırdığı eğitim yerleşkesi..

Fırat_444

6 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 00:45

Muneccim

Şu kimligi yak, sen de kurtul biz de kurtulalim bu boş muhabbetten.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Müneccim kardeşim burada beni eleştireceğine Malatya'nın hayırına iki tanıtım yapsan hayır işlemiş olursun..Beni'de mahcup etmiş olursun. benim elim vardığınca dilim döndüğünce tüm gayretimle memleketimin reklamını yapıyorum. reklamın kötüsü olmaz hadi senide görelimde bakalım ne kadar Malatyalısın.. Avukatlık yapmakla olmaz bu işler.

Muneccim
6 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 01:09

Kendi Arapkir olarak actigin baslikta yazdigin mesajda 58 kere Arapgir yazmissin, 1 kere bile Arapkir yazmamissin. Hala gelmis bos muhabbet yapiyorsun. Kaynak kimligim diyorsun. Allah yardim etsin.

Fırat_444

6 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 01:28

Ben Malatyaya gelirsem ki gelecem az havalar ısınsın bak o zaman bu kimlikte ne yazıyor sana gösteririm. Bu siteden yazarım sana ben beydağının yazahanesindeyim gel münecim kardeşim unutma.......

Muneccim
6 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 11:15

Silinsin

Abdullah Egemen
6 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 14:20

Fırat Ağam senin nüfus cüzdanında yanlış yazılmış, doğrusu Arapgir dir zira şu an hangi resmi siteye bakarsan bak Arapgir yazar. Bence daha fazla uzatmamak lazım bu isim tartışmasını.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET