Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Serkan 1517
1 yıl önce - Pts 29 May 2017, 10:12
Gaziantep - Nizip Yeni Stadyum Projesi


YENİ STADYUM PROJESİ
Yakın bir zamanda yapılmaya başlayacağını düşündüğümüz Yeni Nizip Stadyumu Samsun Bafra ilçesinde yapılan projenin aynısı olması beklenmektedir. 10000 Kişilik olacak stad Nizipspor umuza ayrı bir hava getireceğini biliyoruz.
Yapılacak olan stadyumda emeği geçen başta Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç olmak üzere tüm herkese teşekkürlerimizi sunarız.
Mehmet Karaçalı
Nizip Spor Kulübü Başkanı


Misafir 2a8

1 yıl önce - Pzr 29 Ekm 2017, 18:02

Sayın Başkanım 10ay oldu stad çalışması ne zaman başlayacak temeli bile atılmadı

Misafir e67

9 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 16:32

sayın başkan açıklamanızdan sonra neredeyse 1yıl geçti temel bile atılmadı ne zaman yapılacak stadyumfurkanbabo

9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 01:02

Hala bir haber yok mu

furkanbabo

7 ay önce - Pts 14 May 2018, 19:38

YENİ STADYUM VE HASTANE YAPIM AŞAMASINA GEÇTİ

Mevcut stadyumun kaldırılması ve 400 yataklı bir hastanenin yapımı için süren çalışmalarda sona gelindi.

Konuyla ilgili konuşan Büyükşehir Belediye Başkan vekili Latif Karadağ, her iki hizmetin hayata geçirilmesinde emekleri geçenlere teşekkür ederek şu sözlere yer verdi.

“Mevcut stadyumun yeri bizim çok uğraş verdiğimiz yerlerin başında geliyor, 10 yıldan bu yana devam eden bir çalışmanın sonunda burada artık son aşamaya geldik. Özellikle bu noktada eski Milletvekilimiz Mehmet Sarı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin ve Nizip Belediye Başkanımız Hacı Fevzi Akdoğan’ın çok yoğun gayretleri oldu. En son olarak Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül Bey’in de katkılarıyla bu işin protokolü bitti, mevcut stadyumun tapusu artık Nizip Belediyesi’ne geçerek mevcut yer Nizip Belediyesi’nin malı oldu.

Yine özellikle son dönemde Nizip Devlet Hastanesi ihtiyaca cevap veremez hale geldi, şehrimiz çok büyüdü ve ciddi bir hastane ihtiyacı vardı. Bu kapsamda Gençlik Spor Bakanlığı ile protokol imzalandı ve bakanlıkla yapmış olduğumuz protokol sonunda Dutlu Mahallesi’nde bulunan yere Hastane ve Stadyum yapma kararı alındı. Her iki büyük hizmetin artık yapım aşamasına gelindi. Tüm bu çalışmaların sonunda mevcut stadyumun bulunduğu alana Osmanlı Parkını içine alan 100 dönümlük bir sosyal alan kazandırmış olacağız”.

Latif Karadağ; “Bu alanın içerisinde de ilçeye yakışır büyük bir cami ve diğer kalan alanı da yeşil alan yaparak halkımızın hizmetine sunacağız’’ diyerek konuşmalarını tamamladı.cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET