Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
lacoste33
6 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 13:56

2 gün nasıl değerlendirilmeli bunun hakkında önerisi olan var mı?

Burak ÇİÇEK
6 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 16:44

Köprübaşı, Adalar ve genel bir çarşı turu mutlaka yapın... Hamamyolu'na gidebilirsiniz. Merkezde PİNO ve Papağan Çi Börek'te mutlaka bir şeyler atıştırın.

Kentpark, Bilim ve Sanat Kültür Parkı (Sazova), Hayvanat Bahçesi, Miniatürk görülebilir.

Sonra Odunpazarı'na gidilebilir. Balmumu Heykel Müzesi, Kurtuluş Müzesi, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi ve Kurşunlu Külliyesi ziyaret edilebilir.

Hava güzel olsa Şelale Park var.
Tüm kenti tepeden kuş bakışı görebilirsiniz.

Misafir 08c

6 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 16:50

burak bey siz atlamışsınız bir tavsiyede benden olsun
tramvaylarımıza binip bir şehir turu atmalı

Misafir 184

6 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 23:07

Hayırlı akşamlar biz Eskişehir'e geldiğimizde önce biraz afalladık nereye gidelim diye düşündük sonra köprübaşına gittik biraz fotoğraf çektik bir iki turladık. Ama burada arabayı park etmek büyük sorun. Ben arabayı yolun yan tarafına park edip dörtlüleri yaktım. Ama aklım arabada kaldı çünkü trafik polisi gelip ceza yazabilir hatta arabamı çekebilirler diye aklımı fotoğraf çekmeye veremedim. Sonra önümüze gelen ilk çibörekçiye gittik. Çibörek nefisti ne yapalım diye düşünürken Balmumu heykelleri müzesine gittik. O bölgede birkaç tarifi odunpazarı evlerini fotoğrafladım sonra şehir merkezinden çıkıp Sivrihisar'a gittik. Sivrihisar'da ulucamii, saat kulesi ve tarihi kiliseyi ziyaret ettik. İnşallah yine gelmek istiyoruz Eskişehirli arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum sonuçta bilmediğim,iz yerlerini gezip görmek isteriz.

muratmuratçelik

6 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 00:59

Alıntı:
Sivrihisar'a gittik. Sivrihisar'da ulucamii, saat kulesi ve tarihi kiliseyi ziyaret ettik.

Sivrihisar a kadar gitmişken 13 km uzaklıktaki Ballıhisar (Pessinus) antik kentini de ziyaret etmeniz güzel olurdu.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=103325

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR