Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Yunuseli Havaalanı
« önceki   123 ... 7374757677   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 74
Misafir a32

11 ay önce - Pts 02 Ekm 2017, 12:43

Öylr gözüküyor ki Bursalı uçmak için kendi havayolunu da kurmak zorunda. Sabiha Gökçen'in para kazanması için Bursa'ya uçuş konmuyor, kendi havayolunu kurmasına da izin verilmiyor. Kısacası Bursa uzuuuuuuuuuuuuuuuuuunca bir süre daha başkalarının havaalanından uçmak zorunda. Kısa vadede Antep ve Antalya da hayal

Serky45
9 ay önce - Pzr 26 Ksm 2017, 12:25

Bursa'nın yıllarca Türkiye'de gördüğü değerin gerçek göstergesidir bu havaalanı. Bursa'nın yirmide biri nüfusa, yüzde biri potansiyele sahip illere bile havaalanları yapıldı. Bursa'ya bile bile lades dedirtip 50 km öteye, Bursa'nın dağ bölgesinden sonra en sapa yerine havaalanı yaptılar. Türkiye'nin başka yerlerinde, ilçeler arasında kullanılan trafiği olmayan önemsiz devlet yollarının duble yolları bile Mezitler'den önce bitti. Karaman'a bile
hızlı tren Bursa'dan önce götürülüyor. Bursa'da hiçbir ulaşım yatırımı hakkında bir kesinlik yok. Ne havaalanının akıbeti belli ne hızlı trenin. Bursa'ya verilen sözler asla zamanında tutulmuyor. Bu kadar büyük olup da bu kadar lobisi olmayan başka bir il yok kesinlikle.

babur19
9 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 11:42

Edirne ve Bursa bunca değere sahip, Osmanlı başkenti olan şehirlerken hava ulaşımının bu kadar sürüncemede kalması manidar.

Misafir 30d

9 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 15:08

Merkezi hükümette sağlam lobin olmadıktan sonra hiç kıymeti yok.Haberde inşaatına başlanılacak olan havaalanı için konuşursak şayet;Bakın hemen üstünde Trabzon Havaalanı,yine yakınlarında Or-Gi Havaalanı varken tutup Bayburt-Gümüşhane arasına havaalanı inşaa etmek ne kadar verimlidir sizce?Gümüşhane-Bayburt'tan ne kadar sürer Trabzon ya da Or-Gi havaalanına gitmek?Ya da Bayburt'tan Erzurum havaalanına gitmek?
Hepsinin cevabını çok iyi biliyoruz.Ama gelin görün ki Bursa'nın Bayburt'lu bir Maliye Bakanı yok.Ha Başbakan Yrd'cısı var.Ama gelin görün ki daha bir etkisini hissedemedik.Bu saatten sonra hissedemeyiz sanırım.
Yazık oluyor Bursa'ya gerçekten.Şu Yenişehir Havaalanı denen fonksiyonelsiz yeri de artık ne yapacaksak bilmiyorum.Anca kargo-acil durumlar için kullanılacak.Ya da devredilsin askeriyeye bence.

http://www.yenisafak.com/ekonomi/bayburt-gumushan ...di-2679383

Misafir ee6

9 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 15:27

Bence bu havaalanı kapatılmalı, zaten kullanan yok boşa masraf olmasın. Devir tasarruf devri.

Misafir 020

6 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 14:46

Burası ne olacak bilgisi olan varmı? İniş pisti gibi mi kalacak yoksa gerçek bir meydan haline mi gelecek yoksa kapatılacakmı?

Efe Elaldı

6 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 18:33

Yeni havaalanı yapıp burayıda meydan park vs gibi değerlendirmek lazım

furkan kaya1903

6 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 23:37

motor1 Türkiye ekibi Yunuseli Havaalanı'nda iki aracı yarıştırmış

Koray C.

5 ay önce - Cmt 31 Mar 2018, 22:48

Alinur aktaş yunuseli havalimanını kapatmak icin Erdoğan dan izin istemiş. Az önce haberlerde okudum telefondan giriyorum tam detaylı gönderemedim haberi. Sabiha ve Yenişehir bize yakın buraya gerek Yok ben değerlendirmek istiyorum demiş. Garip

Misafir 474

5 ay önce - Cmt 31 Mar 2018, 23:06

Ne konut yapılır buraya be.Altlarına da afilli kafeler.
Ne yapacaksınız havaalanını.
Size Sabihayı verdik işte,şükredin halinize.
Çok şey yazarım ama neyse başımızı belaya sokmayalım.

sayfa 74
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 7374757677   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara