Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Kentsel Dönüşüm - Düztepe,Özdemir Bey Cad,Güzelvadi,Nuripazarbaşı,Etiler[15000 konut]
« önceki   123 ... 404142   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 41
Misafir 397

4 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 19:39

Çıksoruttan çekilmiş.

Mahmut Göksu
3 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 19:32

(+)

Tutluk mevkinden çektim umarım 1 2 aya açılır bu başarılı proje.

colombia
3 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 11:23

eski müftülük binası da yıkıldı. harika bir alternatif yok açılacak şahinbey belediyesi bu noktada güzel işler yapıyor. özdemir bey caddesi 6 şeritli yolu eski müftülüğün ordan alıp kilis garajı hoşgör meydana çıkaracak oldukça iyi bir alternatif olur bu yol Gazi şehrimiz için diye düşünüyorum.

merak ettiğim bir başka hususta düztepe yaşam hastanesinde düztepe giden sadıklar caddesi cengiz topel gitmek istediğinizde o yol çok dar yetersiz tek gidiş geliş şehre yakışmıyor. Şahinbey Belediyemiz düztepede trafik sıkışıklığı için sadıklar caddesinde kentsel dönüşüme gitse ve bu caddelerde özdemir bey caddesi gibi 6 şeritli yol haline gelse ne kadar harika olur . belediye bu caddede bir plan yapıyor mu arkadaşlar bilgisi olan var mıdır ?

Fahrettin M
3 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 12:56

Bir süredir Gaziantepteyim.Daha öncede gelmiştim ama belirli yerleri gezmiştim.Şimdi daha detaylıca geziyorum.Antep tahmin ettiğimden daha güzel ve düzenli.Bu bağlamda şunu sormak istiyorum.Şehrin tam ortasında bulunan park (genel adı Kavaklık herhalde) nasıl korunmuşta bu büyüklükte kalmış.Burayı ve devamını imara açmayıp park olarak kalmasını sağlayan geçmişte bir belediye başkanı vardır herhalde.Bu konuda emeği geçenler hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Misafir b90

3 ay önce - Cum 16 Mar 2018, 00:05

Pis kokan dere sağolsun kimse ev yapmamış

sayfa 41
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 404142   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP