Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Misafir cf4

3 yıl önce - Cum 27 Mar 2015, 09:40

Uyanık olmasak teşhir malı televizyonu kakalayacaklardı az daha,kutu üzerindeki ikinci bandı farkedince geri yolladık.Açılmış kapanmış kutu birde İstanbul da açıyorlar içine Türkçe kullanım kılavuzu koyuyorlar diyorlar yersen,Allah tan kurmaya gelen servis görevlileri insaflı çıktı onlarda teşhir malı olduğunu tespit etti.Ha bide vodafone bayisinden Nokia telefon almıştık o da turkcell in kampanyalı sattığı telefon çıkmıştı içinde Türkcell im gibi bir program vardı.Bence zafer plazadakilerin dışardakilerden bir farkı yok kendilerine çeki düzen vermeleri lazım.
Alıntı:
samsung bayisinden telefon aldım 2 gün evvel bence bursanın hala en iyi ve sıcak alışveriş merkezi yapanlar ileriyi düşünerek yapmış ve bursaya çok yararı oldu herkesin uğrak noktası alt yapı çalışmalarını gördüm baya bozmuşlar yerleri tamiratını güzel yaparlar inşallah

Samet Yılmaz

3 yıl önce - Cmt 04 Nis 2015, 23:05

Alıntı:
Uyanık olmasak teşhir malı televizyonu kakalayacaklardı az daha,kutu üzerindeki ikinci bandı farkedince geri yolladık.Açılmış kapanmış kutu birde İstanbul da açıyorlar içine Türkçe kullanım kılavuzu koyuyorlar diyorlar yersen,Allah tan kurmaya gelen servis görevlileri insaflı çıktı onlarda teşhir malı olduğunu tespit etti.Ha bide vodafone bayisinden Nokia telefon almıştık o da turkcell in kampanyalı sattığı telefon çıkmıştı içinde Türkcell im gibi bir program vardı.Bence zafer plazadakilerin dışardakilerden bir farkı yok kendilerine çeki düzen vermeleri lazım.

Şikayetlerinizde kendinizce haklı olabilirsiniz ama orasını bir kompleks gibi düşünün. Zafer plaza yönetimini suçlayamazsınız. İçerideki firmaların kendi akıl dışı uygulamalarından kaynaklanıyor bu durum.

Misafir a63

3 yıl önce - Pts 06 Nis 2015, 08:42

Zaten dikkat ederseniz yönetimi suçlamadım içindeki satıcı firmaların yaptıklarını yazdım.
Alıntı:
Şikayetlerinizde kendinizce haklı olabilirsiniz ama orasını bir kompleks gibi düşünün. Zafer plaza yönetimini suçlayamazsınız. İçerideki firmaların kendi akıl dışı uygulamalarından kaynaklanıyor bu durum.

ozgurfantastik
6 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 18:23

Şu mükemmel havuza toprak doldurup bitki ekmişler, iyi olan şeyleri koruyamıyoruz, halbuki gecede ışıkları ile mükemmel görünüyordu, Umarım eskiye döner,

Mert Akgün
6 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 16:19

Alıntı:
Şu mükemmel havuza toprak doldurup bitki ekmişler, iyi olan şeyleri koruyamıyoruz, halbuki gecede ışıkları ile mükemmel görünüyordu, Umarım eskiye döner,

herşeyin para olduğu yerde yıkıp yok etmeyi normal görüyorum artık. sanattan estetikten kültürden bahsetmek garip karşılanır oldu. akrabalarıma yoldaki çukurdan, mahallede ağaç olmamasından, otopark sorunundan bahsediyorum anında aşırı bir tepkiyle karşılaşıp vatan haini bir noktaya konabiliyor insan. eleştirel düşünceye ölüm konumunda insanlar. özgürlük, medeniyet, huzur, zenginlik, umut gibi kavramlardan bahsettiğiniz zaman size garip bakıyor insanlar sanki bir gevur gibi. bir de şu açıdan bakmak lazım, alıcı kitlesi neyse ona göre menü geliyor. rezidans almak isteyenle toplu konut almak isteyenler gibi. 20 yıldır polat alemdarın zenginleşmesinin yanında yaptığı kültürel yıkımı, efendiliğin yerini kabadayılığın eşkıyalığın aldığı günleri yaşıyoruz. niye baktın diye adam bıçaklayan, uber çağırıp 10 kişi darp eden, oyun üzerinden milyonları dolandırıp kaçan bir kafa yapısı var şu an, yani çok fazla bir şey beklememek lazım.

Efe Elaldı

6 ay önce - Sal 20 Mar 2018, 21:29

en sevdiğim avm yeri çok ayrıdır

Misafir c43

4 ay önce - Pzr 06 May 2018, 15:29

Birkaç ay öncesinde Supplementler açıldı Bursa'da ilk. Yıkılan havuzun yerine de içeriden bütünleşik bahçe kısımlı Simit Sarayı açılmış. Teknosa da yenilenmeye girmiş şu an kapalı. İçerisinde ciddi bir yenilenme yapılsa da dış görünümü çürük gibi gözüküyor ve yenilenmesi gerekiyor. En kısa zamanda yenilenmesi dileği ile. Yıkılan havuzun orasında hala bir düzenleme var, kesin olmamakla birlikte Starbucks ileriye doğru alanını büyüteceği*dahil edeceği görülüyor.

Misafir a35

4 ay önce - Pzr 06 May 2018, 19:28

Ben olsam bir sure burdan birsey almam, yanginda baya duman oldu.

Misafir 01f

2 ay önce - Çrş 25 Tem 2018, 23:35

Haftasonu gittim giriste burnuma is kokusu geldi camlar degismeden gecmez bence.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet