Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Türkiye ile Yunanistan Arasındaki Soğuk Savaş Gerçeği!
« önceki   123 ... 202122 ... 313233   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
Cüneyt5316

9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 19:35

Sizce yasaklı bölgemizin fotoğrafını çekmeleri yeterli kanıt sayılmaz mı? Bu konu hakkında bilgimiz var mı?

Yakup

9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 19:38

Alıntı:
Sizce yasaklı bölgemizin fotoğrafını çekmeleri yeterli kanıt sayılmaz mı? Bu konu hakkında bilgimiz var mı?

Bu gercekten ciddi bir kanit mi sizce?

Soguk savas döneminde ya da 2. dünya savasi olsaydi tamam ciddi kanit olurdu.. Ama simdiki dünyada fotograf cekmeleri ciddi bir ihlal olamaz diye düsünüyorum...

Misafir 212

9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 19:42

Nehri de yanlışlıkla mı geçmişler?

Abdullah4434
9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 19:42

Burdaki fotoğraf mevzusu turistik bir bölgede turistik bir gezi sırasındaki bir turist tarafından çekilen fotoğraf değil ki dediğin gibi olsun Yakup.

Cüneyt5316

9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 19:43

Ben bu konuya pek hakim olamadığım için bana ciddi kanıt gibi geliyor. Ama sizin bu konuda daha bilgin olduğuna inanarak sordum. Ama ne biliyim bence sorun teşkil eder yinede... Aydınlattığınız için teşekkür ederim.

Yakup

9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 19:49

Alıntı:
Burdaki fotoğraf mevzusu turistik bir bölgede turistik bir gezi sırasındaki bir turist tarafından çekilen fotoğraf değil ki dediğin gibi olsun Yakup.

Deniz Yücel, hükümet'i ve devleti yikmaya calisan bir fetöcü degilmiydi? Ama Merkel Binali toplantidan sonra serbest kalmadi mi?

Yani yeterince kadar kanit olmadiigi icin serbest kaldi.. Simdi de devlete karsi tazminat acar milyon TL'lik tazminati alir.... MAALESEF..!

Misafir 01b

9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 19:59

Bizim çavuşlardan biri iki tokat çekip geri göndersin.

kenan429

9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 20:01

İki devletin arası bu kadar gerginken, tesadüf eseri iki rütbeli asker bizim askeri bölgemize dalıyorlar ve sazan gibi oltaya takılıyorlar. Bunlar sivil olsa hadi neyse, er olsa hadi acemi, birisi teğmen biri astsubay. Büyük salaklık falan yok burada, bu ihmal falan da değil. Bu fırsat değerlendirilmeli. Yunan sınıra yaklaştığına pişman edilmeli

Volkan Cordan

9 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 14:39

Alıntı:
Bu gercekten ciddi bir kanit mi sizce?

Soguk savas döneminde ya da 2. dünya savasi olsaydi tamam ciddi kanit olurdu.. Ama simdiki dünyada fotograf cekmeleri ciddi bir ihlal olamaz diye düsünüyorum...

2. dünya savaşına kadar geriye gitmene gerek yok Yakup.

Bugün Yunanistan`da yıllarca mahkümiyet almış ve hapishanede olan birçok insan var.
Suçları "Uzaktan,yakından Yunan askeri tesisleri bulunan bölgeleri fotoğraflamaları".
Hatta aralarında Yunanistan`a yerleşmiş yaşlı emekli Almanlar,Ingilizler mevcut.
Adamlar göya para karşılığı Türkiye için casuszluk yapmış

Bunun dışında "ilegal yollardan sınır tecavüzü" birçok Avrupa ülkesinde de suç...basit suç da değil.
Senin Danimarka AB içinde Almanya ile sınır kontrolü yapıyor (Schengen`e) rağmen.
Almanya`dan Danimarka`ya yeşil araziden geçmeye kalk, yakalandığın zaman "kayboldum undskyldning" söyle...bak bakalım neler oluyor, hele hele sarışın ve beyaz tenli değilsen.

Türkiye`de askeri yasak bölgelere (sınırlar buna dahil) girmek, askeri yasak bölgelerin fotosunu çekmek yasak ve cezası var.
Danimarka gibi mazlum olmayan bir coğrafyada Yunan rütbeli personeller sınır tecavüzü yapıyorsa...kimse "kaybolduk" masalları anlatmasın. Bugün bebeler bile google GPS sayesinde telefonu ile detaylı konum alabiliyor. Kimse sis, pusulu hava diye masal sallamasın.

Misafir 2fb

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:09

Yunan Cumhurbaşkanı'ndan küstah tehdit

Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos, Türkiye'ye karşı hadsiz tehditler savurdu. Pavlopulos, "Türkiye bizi mecbur bırakırsa atalarımızın yaptığını yaparız" diyerek Türkiye'yi tehdit etti.

Bunlara bir ders sart oldu. Bati Trakya icinde bi sinira asker yigmak gerek. Onlar oradan beklerken birkac adayi askerle doldurmak gerek.

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 202122 ... 313233   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET