Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
tarzanlar
6 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 15:13

ÖNEMLİ DUYURU...
Değerli velilerimiz 17 Şubatta yaptığımız
Salihli Fen Bilimleri Okulları Bursluluk ve Kayıt Kabul Sınavı sonuçları açıklanmıştır……..
Sınav Sonuçlarınızı Salihli Fen Bilimleri Okulları’na gelerek Rehberlik Servisi'nden öğrenebilrsiniz..
FEN BİLİMLERİ…………………………………….

(+)

(+)

tarzanlar
6 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 21:01

SPOR PANELİ FEN BİLİMLERİ KOLEJİ’NDE SON BULDU
Salihli Belediyesi ve Salihli Belediyespor Kulübü işbirliğiyle düzenlenen Salihli’yi ve Sporu Seviyoruz panelinin sonuncusu Fen Bilimleri Koleji’nde gerçekleştirildi.
Fen Bilimleri Koleji Konferans Salonunda gerçekleştirilen panele Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Belediyespor Kulüp Başkanı Serkan Sözer, Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Baş Antrenörü Kürşad Çetin, Yardımcı Antrenörler Murat Benekli, Çağlar Çiftçioğlu ve Burak Girişgün, Voleybol A Takımı oyuncuları, Okul Müdürü Halil Tekin, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Türkiye Voleybol Bayanlar 1.Liginde mücadele eden Salihli Belediyespor Bayan Voleybol Takımının katıldığı panelde, sporun hayatımızdaki yeri ve önemi vurgulanarak, öğrencilerin merak ettiği soruları yeşil-beyazlı voleybolcular cevapladı.
Panelin sonunda Fen Bilimleri Kolejine teşekkür eden Başkan Yardımcısı Karaoğlu, “ Baş Antrenörümüz Kürşad Çetin ile birlikte ortak bir proje ortaya çıkararak okullarda spor paneli düzenledik. Bugün son panelimizi gerçekleştirdik. Ev sahipliğinizden ve yoğun ilginizden dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize derslerinde başarı, öğretmen ve yöneticilerimize kolaylıklar diliyorum” diyerek, Okul Müdürü Halil Tekin’e çiçek takdim etti.

(+)

(+)

(+)

tarzanlar
6 ay önce - Cmt 24 Mar 2018, 13:42

Salihli Fen Bilimleri Okulları'ndan 8. Sınıflara Bursluluk Sınavı

(+)

(+)

(+)

dadaşlar
5 ay önce - Pzr 01 Nis 2018, 19:40

(+)

(+)

tarzanlar
5 ay önce - Cmt 14 Nis 2018, 15:26

O içimizden biri. O Salihlili.
Eski savaş pilotu, kaptan pilot, şair ve yazar Halil Açıkgöz; meslek tanıtımı, söyleşi ve imza günü için okulumuzdaydı.
Yoğun ilgiyle karşılanan yazarımıza bu güzel ziyaretinden dolayı Fen Bilimleri olarak çok teşekkür ediyoruz.

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler