Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Çankaya
« önceki   123 ... 181920   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 19
kgozutok

6 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 16:28

(+)

Öyle bir fotoğraf ki nereye ekleyeceğimi bir türlü bulamadım. İleride görünen Kocatepe Cami ve Atakule. Fotoğrafı kalenin alt tarafından çektim. Yani Altındağ ilçesinden Çankaya yönüne diye açıklayabilirim.

erdemcirik
5 ay önce - Pzr 15 Nis 2018, 21:31
Ankara - Çankaya Zafertepe Kentsel Dönüşüm Projesi Drone Çekimleri

Ankara'nın en gözde ve merkeze yakın semtlerinden olan Zafertepe günümüzde hala değerlendirilmemiş ve yetkili kişiler tarafından başı boş bırakılmıştır. 500 metreden bile Ankara'nın kentsel dönüşüme en uygun ama en kötü yeri olduğunu görebilirsiniz. 2 fotoğraf ve 1 drone videosu ile sizleri baş başa bırakıyorum.

(+)

(+)

namlesu

5 ay önce - Pzr 15 Nis 2018, 22:04

Alıntı:
Ankara - Çankaya Zafertepe Kentsel Dönüşüm Projesi Drone Çekimleri

Ankara'nın en gözde ve merkeze yakın semtlerinden olan Zafertepe günümüzde hala değerlendirilmemiş ve yetkili kişiler tarafından başı boş bırakılmıştır. 500 metreden bile Ankara'nın kentsel dönüşüme en uygun ama en kötü yeri olduğunu görebilirsiniz. 2 fotoğraf ve 1 drone videosu ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Hakikaten bu kadar yıldır dönüşüm geçirememiş olması ilginç.
Hem de Ankara'nın iyi, elit semtlerine bu kadar yakınken...

Haldun Turan

4 ay önce - Çrş 25 Nis 2018, 23:03

Manhattan Bar

17 yıl aradan sonra Manhattan Bar'a gitmem çok hoş oldu.

9 aralık cumartesi gecesi çektiğim fotoğraflardır.

1999-2000 senelerinde Ankara Merkez Komutanlığında asteğmen olarak askerlik görevimi yaparken Manhattan isimli ünlü Blues & Rock barına neredeyse her hafta sonu gidiyordum.

Çevre Sokakdaki mekanın ünü hem İstanbul hem İzmir'de biliniyor Rock ve Blues severler tarafından

O yıllarda burada sahne alan Soul Stuff adlı grup hala müzik yapıyor olabilir ama esas sürpriz Mustafa Hadi Dedi isimli grubun aralık ayında Ankaraya gezmeye gittiğimde aradan geçen 18 sene sonra bu bara gittiğimde karşıma çıkmaları oldu.

Harika bir süprizdi gerçekten.

Yılların emektar müzisyeni Mustafa gene vokalde döktürmüştü.

Romantik bir aşk filmi olan Aşk Tesadüfleri Sever isimli filmde Manhattan Bar'dan bir canlı müzik sahnesi olmuştu.

Filmin başrolündeki Mehmet Günsür rol gereği burada Rock müzik yapıyordu.

Ankara geceleri başlığı sitemizde olmadığı için Manhattan Bar'da çektiğim fotoğrafları Çankaya başlığına atıyorum.

Yolu başkente düşenler Rock ve Blues seviyorlarsa mutlaka buraya uğramalılar.

İşte Manhattan'ın internet sitesi

http://www.manhattan.com.tr/

Yaş ortalamasının yüksek olduğu Manhattan'a İzmir'den selamlar.

(+)

(+)

Mustafa Hadi Dedi

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Emir GÖKER

1 ay önce - Cmt 18 Ağu 2018, 16:08

Çankaya'daki gökdelenler.