Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisa - Salihli
« önceki   123 ... 106107108109   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 107
tarzanlar
1 yıl önce - Cmt 24 Şub 2018, 16:41

şimdi o fotoğrafın çekildiği yerde köprülü kavşak yapılıyor

tarzanlar
1 yıl önce - Cmt 24 Şub 2018, 16:51

Ankara-İzmir Demiryolu Projesi İçin Acele Kamulaştırma Kararı
Ankara- İzmir Demiryolu Projesi kapsamında, Eşme- Salihli kesimindeki bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına karar verildi.
Devam eden bazı projelerin güzergahlarında bulunan taşınmazların acele kamulaştırılmasına ilişkin Bakanlar Kurulu kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

(+)

Buna göre, projenin Eşme-Salihli kesiminde bulunan bazı taşınmazların TCDD Genel Müdürlüğünce acele kamulaştırılması kararlaştırıldı.
Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu kararıyla Salihli'nin 17 mahallesi Hacılı,Yeşilova,Beşeylül,Karaoğlanlı,Mersindere,Gaziler,Kırveli,Atatürk,Durasıllı,Keli,Yılmaz,Zafer,Kabazlı, Hasalan,Kapancı,Beylikli ve Mevlütlü mahallelerinde bulunan toplam 213 parsel üzerinde acil ve acele olarak kamulaştırma işlemleri yapılacak.


dadaşlar
1 yıl önce - Cum 02 Mar 2018, 14:14

Geçen pazar ali ihsan karayiğitte oynanan kocaçeşme istasyon gençlik arasında oynanan maçtan bir kesit


(+)
tarzanlar
10 ay önce - Çrş 16 May 2018, 14:02

GÜMÜŞ KAFETERYA YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMET VERİYOR
Salihli Belediyesi, ekonomik fiyatı, kaliteli hizmeti ve doğal güzelliğiyle vatandaşların uğrak noktası olan Gümüş Kafeterya Sosyal Tesislerinde düzenleme ve yenilikler yaptı.
Salihli Belediyesi bünyesinde işletilen Gümüş Kafeteryanın teras bölümü, güneşten ve yağmurdan korunmak için dekoratif gölgeliklerle kapatıldı. Kır Düğün Bahçesi olarak ta hizmet veren tesise üzeri kapalı çok amaçlı sundurma kazandırılarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Zengin menüsü, serpme kahvaltısı ve doğal güzelliği ile Salihlililerin damak tadına hitap eden Gümüş Kafeterya, yenilenen görüntüsüyle misafirlerini daha da memnun edecek.
Gümüş Kafeterya ve Kır Düğün Salonunun yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Zeki Kayda, “ Vatandaşlarımıza her alanda en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Amacımız herkesin, rahat nefes alacağı, yemeğini yiyebileceği, özel organizasyonlarını düzenleyebileceği ve keyifli vakit geçireceği nezih ortamlardan yararlanmalarıdır. Kalitemizden ödün vermeden, uygun ve ekonomik fiyatlarla vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunuyoruz” dedi.

(+)


(+)

(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


Berktuğ
site denetçisi

5 ay önce - Cmt 13 Ekm 2018, 22:20


(+)
sayfa 107
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 106107108109   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler