Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
Misafir b9c

10 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 17:15

İyi bari park yapıyor, onu yapamayanlar da var...

mert engin
10 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 20:04

Park bile yapmayı bilmeyen belediye yerine,sadece park yapan belediyeniz olduğunuz için çok şanslısınız.Eleştirmek yada yetersiz demek hainlik olduğuna göre sizin gibi başımızdan fazla deyip vatanseverde olamam.Çünkü vatan sevmenin ne olduğunu sizden daha iyi biliriz.

osman21
9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 22:50

kayapınar belediyesi, toplam büyüklüğü 150 dönüm olan 11 parkın ihalesini mart ayı içinde yapıyor.

http://www.kayapinar.bel.tr/

taygun21
9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 11:35

(+)

osman21
5 ay önce - Cmt 23 Hzr 2018, 10:06

Alıntı:
KAYAPINAR BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPIMINA BAŞLANACAK OYUNCAK, ÇOCUK VE YETİŞKİN KÜTÜPHANESİNİN YER TESLİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Eğitime, bilgiye, bilime, çevreye, sanata, kültüre, kitaba, spora dost Kayapınar Belediyesi olarak gençlerimiz ve çocuklarımızın okuma kültürüne katkı sağlaması, kitap okuma altyapısının geliştirilmesi ve bilgiye ulaşmaları amacıyla hazırladığımız “Çocuk, Oyuncak ve Yetişkin Kütüphanesi Projesi”nin yer teslimi gerçekleştirildi.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, gençlerimizin ve çocuklarımızın eğleneceği, zihinsel yeteneklerini ve yetilerini geliştireceği, bilgiye erişimlerinin sağlanacağı örnek bir projeyi Ahmet Arif’lerin, Cahit Sıtkı Tarancı’ların, Ali Emiri’lerin memleketi kitap dostu Diyarbakır’a kazandırmaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Kayapınar Belediyesi olarak çocuklarımızın kitap okumalarını önemsediklerini ve şu anada kadar 52 adet Zenginleştirilmiş Kütüphane ve 500 Bin Kitabı okullarımızı kazandırdıklarını belirten Balcı, Çocuk, Oyuncak ve Yetişkin Kütüphane projesi üzerinde büyük bir hassasiyetle çalıştıklarını, Diyarbakır’ın mimarisine uygun, çocuklarımıza kitap okuma sevgisini kazandıracak, modern ve ferah bir projenin hayata geçirileceğini söyledi.

(+)

osman21
5 ay önce - Cmt 23 Hzr 2018, 10:10

KAYAPINAR BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DEV DESTEK

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, Kayapınar Belediyesi tarafından Diyarbakırlı ve Kayapınarlı çocuklarımızın dünya çocukları ile rekabet edecek düzeye gelmeleri ve sağlıklı bireyler olmaları amacıyla yapımına başlanan kapalı spor salonları, gençlik merkezleri, engelli çocuklar için özel eğitim merkezleri, anaokulları, yüzme havuzları, yurtlar ve spor sahaları çalışmalarını yerinde inceledi ve yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Balcı, eğitime, bilgiye, bilime, çevreye, sanata, kültüre, spora ve insana dost Kayapınar Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Kayapınarlı çocukların ve gençlerin dünya çocukları ile rekabet edecek düzeye gelmeleri amacıyla imzaladığı protokol kapsamında başlattılan 2 adet Yeni Nesil Kapalı Spor Salonu, 2 adet Gençlik Merkezi, 2 adet Yüzme Havuzu, Otistik Çocuklar için 16 Derslikli Özel Eğitim Merkezi, Orta ve Ağır Düzeydeki Engelli Çocuklar için 16 Derslikli Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi, İşitme Engelliler Lisesi, 5 adet 8 Derslikli Anaokulu, 3 adet Engelli Özel Eğitim Anaokulu, 100 Yataklı Engelli Yurdu, 100 Yataklı Kız Yurdu, 25 adet Voleybol-Basketbol Sahası, 15 adet Halı Saha çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ve kısa süre içerisinde tamamlanarak, hizmete açılacağını ifade etti.

(+)

(+)

(+)

osman21
5 ay önce - Cmt 23 Hzr 2018, 10:13

Kayapınar Belediyesi olarak, orta ve ağır düzeyde engeli çocuklarımızın eğitim görmelerini sağlamak amacıyla 16 derslik “Özel Eğitim Uygulama Merkezi” çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

(+)

osman21
5 ay önce - Cmt 23 Hzr 2018, 10:17

KAYAPINAR BELEDİYESİ OLARAK 21 ADET YENİ PARK YAPIM PROJESİ İLE 300 DÖNÜMLÜK YEŞİL ALAN OLUŞTURUYORUZ

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

En son osman21 tarafından Cmt 23 Hzr 2018, 10:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

osman21
5 ay önce - Cmt 23 Hzr 2018, 10:20

Kayapınar Belediyesi olarak, sağlıklı ve sporcu gençlerimizin yetişmesine katkı sağlaması amacıyla Yeni Nesil Kapalı Spor Salonu çalışmaları devam ediyor.

(+)

osman21
5 ay önce - Cmt 23 Hzr 2018, 10:21

Kayapınar Belediyesi olarak, çok sevdiğimiz gençlerimiz ve çocuklarımız için hayata geçireceğimiz Gençlik Merkezi çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

(+)

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 91011121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET