Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Misafir ed3

9 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 08:19

Alt geçit istemiyorum.
Bizim ülkemizde altgeçitler kullanılamıyor, kullanılmadığı gibi, pislik, çöplük yuvasına dönüyor.
İnsanlar belli bir süreden sonra o geçitlerden korkar hale geliyor.

Üst geçit iyidir,
Belki daha sade, daha işlevsel, daha kolay çıkılıp inilir bir geçit ile revize edilebilir bölge.
Yık, yap, yık, yap oluyor ama yapacak bişi yok.
İşbilmez yöneticilik.

Erdal Düven

9 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 21:30

Zaten şu an düşülen orman bölge müdürlüğü önünde bulunan üst geçit yıkılmayacak diye biliyorum edip uğur dönemi devam etseydi valilik kavşağı yapımı esnasında yıkılıp alt geçit yapılacaktı fakat üst geçitin led aydınlatmaları daha henüz yeni yenilendi artık yıkılacağını sanmıyorum.

Eren 64
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 11:07

Yeni bir gelişme varmı

ahmet sert
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 11:53

Bir hafta sonra (16 Martta) ihale var.Şu an ihalenin yapılıp sonuçlanmasını beklemek gerekiyor.Tabi ki bilindiği gibi ihalenin bir süreci, prosedürü var.Bunlar sorun çıkmadan tamamlanırsa, yazın işe başlanır diye düşünüyorum.

Misafir 550

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 17:26

Niye yazı bekliyorlar arkadaş nisanda başlasınlar işte

ahmet sert
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 18:22

Bence 17 Martta başlasalar daha iyi olur.

Misafir 7cc

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 18:37

İhale sabahsa beklenmesin bence öğleden sonra başlasınlar😂😂😂

Misafir 550

9 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 01:32

Eee o zaman noldu istasyon kavşağı yetişmedi birdaki seçimlere kaldı belediye sınıfta kaldi bence

savage74
9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 03:19

Bu kadar boş muhabbet nasıl yapılıyor anlamıyorum. Cem Yılmaz hesabı aklı yok fikri var. Her ihalenin bir itiraz süresi vardır ve o süre dolmadan işe başlanmaz.

Erdal Düven

9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 04:45

Arkadaşlar başlanılsın tabikide yalnız bu kavşak düzenlemesi yapılırken trafik çok sıkışacak alternatif güzergahlardan trafik verilecek sonrada demeyin bir bitiremediler köprülü kavşağı diye eski hali daha iyi diye bunlar daha önceden yaşanan hadiseler bu şehri bölen İzmir yolu caddesi ve devamı için pek bir alternatifimiz yok ne yazık ki diğer şehirlerde bu tip kavşaklar daha kolay oluyor yolu kapatıp başka yerlerden daha rahat veriyorlar trafiği ayrıca deplase olabilecek yer altı enerji kabloları gaz su hatlarını hiç saymıyorum bile zamanında hep buralardan geçmiş bu hatlar o yüzden çalışmalar sıkıntılı oluyor birde çarşıya tam geçiş güzergahı burası her kesimi ilgilendiren bir kavşak eğer edip uğur dönemindeki proje gibi yapılabilir ise balıkesir çok ama çok rahatlar herkes kendi yolunda gidecek kapalı spor salonu menekşe sokak aktif hale gelip cengiz topele bağlanacak o eski trafik kargaşasının olmaması lazım ihale olur biter önemli olan hangi projenin uygulanacağı ve hangi müteahhitin aldığı ve nasıl neticelendireceği bu işi

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 8910 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara