Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir b17

2 yıl önce - Pts 03 Ağu 2015, 16:39

Mrb lar. .ailemle 2 gece için konaklama istiyorum.acaba yayla da pansiyonlar varmi? Varsa tlf numarasi yollayabilirmisin iz

Necatiemre

2 yıl önce - Sal 04 Ağu 2015, 01:55

Merhabalar , orman köylerinin yaylalarında pansiyon yok. Doğu Karadeniz ve Ege kıyıları gibi değil. Kunduz dağının Oteli vardı , Orman Müdürlüğünden alındı , özele devredildi. Onlarda işletemedi ve uzun süredir atıl vaziyette. Kunduz dağında kalınacak tek yer " Soğukpınar" camping alanı diyebilirim. Orada hazır kurulmuş çadırlar ve basit evler bulunmakta. Orada kalıp dağı ve yaylaları gezebilirsiniz. Bu sene ziyaret edemedim , son durumdan haberim yok.

Bilgi almak için Habipfakı köyü muhtarı Faruk Beyi arayın. O bu konuda net bilgi vermeyecektir , ondan camping alanının telefonunu rica edersiniz. Soğukpınar kamp alanı diye anımsatırsınız. , faaliyette mi değil mi diye bilgi alırsınız. Kuzeniyim kendisinin , umarım tatilinizi kazasız belasız yaparsınız.
Habibfak muhtarı ; 532303 57 76

Misafir 7aa

2 yıl önce - Sal 04 Ağu 2015, 10:24

Selam. Böyle güzel yerler ver da neden tanıtamıyoruz.? Öncelikle ulaşım, konaklama ve barınma ihtiyaçları giderilmeli.

Misafir 7c6

10 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 17:49

Merhabalar bu dağ üzerinde çadır kurabilecegimiz bi yer var mı acaba ? Kamp alani tarzi ? Soğukpınar diye arattigimda internette bi sey bulamadim

Atakum Mehmet

3 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 20:54

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler