Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5

Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
Çok iyi 67.4%  67.4%  [64]
Sıradan 10.5%  10.5%  [10]
İdare eder 5.3%  5.3%  [5]
Kötü 16.8%  16.8%  [16]
Toplam Oy : 95

Burak ÇİÇEK
6 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 21:33

Alıntı:
Birde Eskişehirin Avrupa bankalarına olan borcunu da yazsaydınız. Malum Büyükerşen ve avanesi ecnebilere para kazandırmayı seviyor.

Dora B
6 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 05:42

ulasim sorununu duzeltmedigi surece buyukersene benden oy yok! akpliler sevinmesin onlara olsem de oy vermem zaten. haftada 4 gun tramvaydaki rezaletten dolayi taksilere para bayilmaktan biktim artik!

Erkut Behlül
6 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 18:55

Büyükerşen Avrupa bankalarından kredi çektik diye kendi övünüyordu bunu bilmiyorsanız asıl cahil sizsiniz ama gördüğüm kadarıyla da aramıza yeni katılmamışınız. Binlerce mesaj yazıp bunca konuya dahil olup cahil kalmak bir zanaat olsa gerek. Tebrikler 😊

Erkut Behlül
6 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 19:06

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/buyukersen-ile- ...2-n156041/
Beyefendi okusunlarda biraz genel kültürleri pekişsin. Öyle cahil cühela muhabbetleriyle kapak koyduklarını sananlara kapak olsun. Belki bu gece biraz daha akıllı uyursunuz😂

Misafir c6a

6 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 16:57

erkut bey yazıyı eklemeniz çok iyi olmuş
demek ki o yıllarda kendi partisinden bile destek alamamış.
şimdi engelleniyoruz demesinler

Misafir 482

2 hafta önce - Cum 07 Eyl 2018, 00:33

Ankara Büyükşehir Belediyesi
17 eylülden itibaren su fiyatlarında %17 indirim yapıyor.
Halk ekmeğe ise zam YAPMA MA kararı verildi.
Ankaralılara hayırlı olsun.
Eskişehir olarak darısı başımıza diyeceğim ama
Kalabak suya yüklü zam gelmişti.
Son haftada ise ekmeğe zam geldi.

esery
1 hafta önce - Pts 10 Eyl 2018, 01:23
Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?

Arkadaşlar;
Ben Erzurumluyum ve Erzurum'da yaşıyorum. Eskişehir ve Erzurum ayarındaki büyükşehirleri gezdim. Eskişehir'de daha bu temmuz ayında 1 hafta kaldım. Eskişehir sosyal, kültürel ve gezi alanları ile müzeleri ile tüm büyükşehirlere on basar. Sazova parkı detaylı gezilirse 2 günde gezilebilecek bir yer ve gezdikçe insan dinleniyor ve ayrılmak istemiyor. Park içerisinde Sabancı uzay müzesi, Esminyatürk, Türk-İslam eserleri ve bilim adamları müzesi, hayvanat bahçesi, gezi alanları, masal şatosu, korsan gemisi vb. Balmumu heykel müzesi vb. müzeler harika ve gez gez doymuyorsun. Üstelik müthiş miktarda yerli turist ziyaret ediyor. Bahsettiğim yerlerin belediyeye güzel gelirleri olduğunu tahmin ediyorum. Trafiği çok rahat. Ben Erzurum'da trafiğe her çıkışımda belki 10 defa sinirleniyorum ama nedense Eskişehir'de 1 defa sinirlendim. Şehir içinde aışverişin yoğun olduğu caddelerin trafiğe kapatılması isabetli olmuş. Ulaşımı eleştiren arkadaşlar diğer şehirlerin ulaşımını görün oturup şükür namazı kılarsınız. Tamam bazı aksaklıklar illaki vardır ve bunlar çözülür inşallah. Eskişehir insanı yapı olarakta kültürel olarakta iç anadolu değil ege insanı gibi. Gayet anlayışlı insanlar gördüm. İklimi Erzurum'a çok yakın ve temmuz ayında sıcaktan bunalmadan dolaşabildim.Porsuk çayı kıyıları mükemmel olmuş. 1992 yılında yine şehir merkezini gezmiştim o zaman ki Eskişehir ile şimdiki arasında sanki 100 yıl geçmiş. Abartmıyorum o kadar değişmiş. Gecekondu bölgelerini bir anda kaldıramazsınız. Bütçe vb şeyler gerekli. Erzurum'da halen şehir merkezi gecekondu ile dolu siz neyi beğenmiyorsunuz? Particilik yapmadan söylüyorum Yılmaz hoca gerçekten halk insanı ve hizmet için çabalıyor. Belediyeyi asla yemez. Kendisi Anadolu Üniversitesi'ni ve Eskişehir'i dünya markası yapmış bir isim. Bunu sadece ben demiyorum ülke çapında kimle konuştu isem birçok kişi bu şekilde söyledi. Kısacası Eskişehir iç anadolu'daki diğer büyükşehirlerin hepsinden çok daha düzenli ve gelişmiş olarak gördüm. Başkanın kıymetini bilin.

yclaydn

1 hafta önce - Pts 10 Eyl 2018, 02:06

Ankara'da yaşayan bir Eskişehirliyim. İnşAllah hayırlı bir vakitte temelli dönüş yaparım.

Misafir 435

1 hafta önce - Pts 10 Eyl 2018, 06:43

Eskişehir de hizmetler zaten gelen turiste yönelik. Ve daha çok reklam ağırlıklı.
Trafik yokmuş güldürmeyin insanı.
1 km belki daha kısa mesafeyi 15 - 20 dk gidiyoruz. Yaya insan bile daha çabuk gider.

hasana23
1 hafta önce - Pts 10 Eyl 2018, 21:45

Bu ulaşım zammı neden bir kaç gün önce duyrulmadı acaba.
Sabah millet duraklarda sorun yaşadı.
Kartında 2.40 olan vatandaş tramvaya yada otobüse binemedi. Ve bilet aradı. İşine geç kaldı.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET