Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - Soru - Cevap - Yardım
« önceki   123 ... 434445   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 44
Nazmi

3 yıl önce - Prş 12 Şub 2015, 10:43

Fier İnşaat yapıyor,internette siteleri mevcut ama projeyle alakalı bir bilgiye ulaşamamıştım zamanında.Yalnız orda bir tanıdık çalışıyor,yukarıda belirttiğim donatıların hepsi olacak.Bitmek üzere zaten.

Misafir aad

3 yıl önce - Prş 19 Mar 2015, 21:35

Talasta Kiçiköy mahallesinde Çorbacı kokoreç diye bir yer var ben oraya haftada 1 kez gidiyorum kokoreçler ankaradan geliyor mükemmel ötesi şiddetle tavsiye ederim!

Misafir 753

3 yıl önce - Sal 19 May 2015, 20:01

Kayseriden bunyana gidecem yarin en erken saatte kac ta ve nerde binerim otobuse . Ogrenciyim okula gidecem lutfen yardimci olun .

Nazmi

3 yıl önce - Çrş 20 May 2015, 09:09

Alıntı:
Kayseriden bunyana gidecem yarin en erken saatte kac ta ve nerde binerim otobuse . Ogrenciyim okula gidecem lutfen yardimci olun .

Meydandan tramvaya binersin,Sivas caddesi 5m migros tarafında inersin.Hemen karşıda doğu terminali var.Orada Bünyan otobüsleri mevcut.Biraz geç oldu kusura bakma,ama yeni farkettim.

Misafir c9b

2 yıl önce - Çrş 31 Ağu 2016, 03:48

Ben kayseriden kapuzbaşı şelalesine gitmek istiyorum otobüs varmi bilen varsa yardimci olabirmisiniz orayı gezmek için özel aracami ihtiyaç var

Misafir 331

2 yıl önce - Prş 01 Eyl 2016, 00:02

oraya yaklaşık 3 saat özel arabanızla gidebilirsiniz diğer türlü çok zor uğraşmaya değmez önce yahyalı dolmuşuna bineceksin. ordan mansurluya giden dolmuşa ordan otostop vs tam bilmiyorum ama bayağı karışık

Özgür Sabanlıoğlu

1 yıl önce - Pzr 19 Şub 2017, 23:57

Arkadaşlar bana sanayide kaliteli temiz iş yapan otomobil direksiyon kutusu tamircisi lazım, tavsiye edeceğiniz bildiğiniz bir yer var mıdır?

Yükseliş direksiyonu duydum ancak onların da popülaritesi yüksek olduğundan kalabalık ve ilgilenerek iş yapamıyorlar gibi geldi.

Misafir c06

9 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 00:13

Hacı saki mahallesinde gayrimenkul sahibiyim ancak yıllardır ne Kayseriye uğrayabildim ne de bu gayrimenkul ile ilgilenebildim. Kentsel dönüşüm bu mahallede ne durumda acaba, Kamaşak sokak yıldız apartmanı.

cihanersoy
7 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 21:21
Oto / arac kiralma

Bildiginiz ucuz ve guvenilir oto kiralama var mi Kayseri´de...

Riza Topak

7 ay önce - Cum 27 Nis 2018, 11:12
Cihanersoy bey

Ben Budget ve Cizgi rent a car dan kiralamisdim memnun kalmisdim

sayfa 44
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 434445   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET