Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir f94

1 yıl önce - Prş 07 Arl 2017, 18:07

Yazıklar olsun , plansız programsız bir biçimde böyle yapılaşma yapanlara ve yapılmasına izin verenlere

Hani ne oldu ?
Hal kavşağıni bat çık yapacak , lambalarla bogacaktiniz ne oldu ?

İpek böceği denen tramvay bozuntusunu yeşil şehre ulastiracaktiniz ne oldu ?

Sizin yapacağınız şehir planlamasına , yapamadiginiz kentsel dönüşüme .........

Recep altepe Allah seni bildiği gibi yapsın.

Uşak tan, Antalya ya , ülkenin dört bir yanında şehirler kentsel dönüşümle yenileniyor

Açık ara Türkiye'nin en çarpık en bozuk en dandik şehri Bursa da hiç bir şeyin yapıldığı yok

Parlamento ve hükümet seçimleri için sonuna kadar reis in yanındayız
Ama yerel seçimlerde goreceksin gününü Altepe


Mustafa Taşlı

1 yıl önce - Prş 07 Arl 2017, 18:21

Alıntı:
Parlamento ve hükümet seçimleri için sonuna kadar reis in yanındayız
Ama yerel seçimlerde goreceksin gününü Altepe


Sen yoktun galiba, Altepe görevden alınalı çok oluyor. Bir daha da belediye başkanlığına aday olacağını sanmıyorum.


Misafir 415

1 yıl önce - Prş 07 Arl 2017, 20:09

Sen bizzat kendin görüyorsun işte Bursalının emeği vergisi hep başka yerlere gidiyor. Hala bu reis ısrarı niye o zaman. Sana hizmet etmeyene gene oy vereceğini söylüyorsun.Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Pzr 10 Arl 2017, 23:16


(+)


Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Sal 27 Şub 2018, 22:15

TÜRKİYE’DE SAĞLIKTA KALİTE ARTIYOR
Alıntı:
- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Ankara Yolu’ndaki yeni yerinde hizmete başlayan Özel Hayat Hastanesi’ni ziyaretinde, Türkiye’de sağlık alanında önemli gelişmeler yaşandığını, donanımlı tesislerle, kaliteli hizmet verildiğini söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Ankara Yolu üzerindeki yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Özel Hayat Hastanesi’ni ziyaret ederek, Türkiye’de sağlık alanında yaşanan gelişmelerin önemine dikkati çekti.

Başkan Alinur Aktaş, Ankara Yolu üzerindeki 20 bin metrekarelik yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Aktaş, Dr. Özkul ile birlikte hastaneyi gezdi ve hem yeni bina hem de çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Tedavi gören vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Aktaş, yeni doğmuş bir bebeği kucağına alarak sevdi, bebeğin ailesine de sağlıklı bir ömür diledi.

Türkiye’de sağlık alanında çok önemli yatırımların yapıldığını söyleyen Başkan Aktaş, “Avrupa’nın birçok gelişmiş ülkesinde sağlıkla ilgili sıkıntılar devam ederken ülkemizde bu manada ciddi hamleler oluyor” dedi.

Özel sektörün gücünün sağlığın gelişiminde belirleyici unsur olduğunu ifade eden Başkan Aktaş, Özel Hayat Hastanesi’nin yeni binasını çok beğendiğini söyleyerek, “Özel Hayat Hastanesi, Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nın karşısındaki yeni yerinde faaliyete başladı. 3 milyonluk ticaret şehri, Türkiye’nin 4. büyük kenti Bursa, güzellikleri hak ediyor. Ziyaret etmek ve hastalarımıza selam vermek istedik. Yönetim, ekip ve bina olarak donanımlı bir tesis Bursa’ya kazandırılmış” diye konuştu.

Dr. Özkul’un ekibi ve 300’e yakın personeliyle, kente katkı sağlayacağını belirten Başkan Aktaş, sağlık alanında kaliteli hizmeti önemsediklerini vurguladı.

Video:40. kuruluş yılı
Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul ise ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirterek Başkan Aktaş’a teşekkür etti. Bursa’nın güzel bir noktasında yeni hastaneyi hizmete sunduklarını anlatan Özkul, Hayat Hastanesi’nin 40. kuruluş yılını kutladıklarını, 40. yılında ‘yeni hayat’ tanımını kullandıklarını söyleyerek, “Pazartesi gününden itibaren yeni binamızda hizmet vermeye başladık. Yeni hastanenin 20 bin metrekarelik kullanım alanı var. Otopark sıkıntısı yaşanmıyor. Binada en kaliteli cihazları tercih ettik. Göğsümüzü gere gere en iyi hizmeti verebileceğiz. Bursalılar kaliteli hizmeti hak ediyor” dedi.

Kaynak: https://www.bursa.bel.tr/turkiye-de-saglikta-kali ...ber/25414/

Hayırlı uğurlu olsun, İnönü Caddesindeki sıkışık alandan kurtulmuş.


Misafir 6ad

1 yıl önce - Çrş 28 Şub 2018, 20:46

Gitsin devlet hastanesinin durumunu gorsun, belediye butcesinden stad yapacaklarina devlet hastanesi yapsalardi, burlar ticarethane paran yoksa anca onunden gecersin.sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet