Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Uludağ Turizm otobüs şirketi
« önceki   123 ... 323334353637   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 33
Etrkma
7 ay önce - Cmt 24 Şub 2018, 22:19

Firma filosuna 10 HD 428 plakalı Temsa Safir Plus VIP, plakasını bilmediğim 1 Mercedes TRAVEGO ve Tourismo 2+1 katılmıştır.
Firma bazı araçlarını 2+1 dönüşümüne almaya başlamış olup 10 HF 166 plakalı aracını 2+1' e çevirip seferlere başlatmıştır. Firmaya hayırlı olsun 😊 😊

sedat1010
7 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 10:34

firmanın eski haline göre değişimi çok iyi, kurumsallaşmaya devam ediyorlar, çağrı merkezinin bazen açmadıgı olabiliyor

Etrkma
7 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 11:49

Bende denk geldim bu duruma, öyle olunca telefonla bilet al kısmını arıyorum işim ne olursa olsun, orayı açıyorlar hep, işimi ordan da yapmayız illa doğru yeri arayın diye direten olursa çağrı merkezindeki kişiye Balıkesire gelince otogarın üst katına çıkıp yetkililere şikayetimi şu şu isimli çalışanınız işimi yapmadı diye bildireceğimi söylediğimde genelde yapıyorlar, ama bu çok nadiren oluyor iki kere başıma geldi sadece bu kadar dirençli olan onlarda bunu duyunca genelde diklenmeyip yapıyorlar. Ha bu yazdıklarımı yetkililer, şengörenoğlu yada hakan bey de okuyorsa onlarında bilgisi olsun çağrı merkezinin denetimlerini arttırırlarsa çok daha olumlu geri dönüşler olacaktır firma adına.

Karesibey
7 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 12:17

Firmada yeni otobüs alımı olacakmı acaba

Etrkma
7 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 16:43

Onun hakkında net bir bilgim yok ama Hakser geçen yazı boş geçti sadece ikinci el Tourliner L alıp geçti, bence onların teslimatı olur yine.
Firma kendisi napar bilmiyorum ama karayolu taşıma yönetmeliğine 10 yıl sınır getirildi çalışan araçlar için uygulanır uygulanmaz ayrı konu ama bu saatten sonra 2008den düşük ne kadar araç varsa hepsinin faaliyeti riskli, o yüzden bir yatırım bekliyorum açıkçası ben, ama dediğim gibi bu benim şahsi fikrim.

Etrkma
7 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 19:16

Balıkesir Uludağ Turizm 2 Mart itibariyle Çorludan Lapseki üstü Ankara seferlerine başlıyor. Firmaya hayırlı olsun öncelikle, ama bu güzergahı çizen arkadaşı tebrik etmek isterim, çok güzel bir rota olmuş, ben asıl Bandırma'dan sonra neden Balıkesiri bu güzergaha katmadıklarını çok merak ediyorum.
Hadi aracı yolladın bari Lapsekiden yukarısına Ankaraya bilet alma seçeneğini kapat, adam Ankara diye alacak bir de baksın ki tüm Marmarayı dolaşacak, yolcuyu baştan küstürecekler.
Hadi anladık Ankara hattında aracın çok bir yerlere kaydıracaksın, Ankara Aydın yap Kuşadası yap Muğla yap, o hatta Kamil ve Pamuktan başka doğru düzgün alternatif yok, 3.de sen ol. Şimdi bir ton doğu arabası var Metro, pamuk, İstanbul seyahat ilk aklıma gelenler, sen onlardan yolcu çalacaksın, hemde tüm Marmarayı dolaşarak. Dediğim gibi bu güzergahı çizip bir de Trakyaya Ankaraya bilet satmayı düşünen arkadaşın alnından öperim bu üstün zekası için.

berkaytopal10
7 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 21:59

uludağda pamukkale kamilkoç gibi tüm araçlarını 2+1 e çevirecekmi bi bilginiz varmı

Etrkma
7 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 22:07

Daha öncede yazdığım gibi bir bilgim yok ama beklentim var o yönde

Karesibey
6 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 18:58

Yeni sefer çok uzun bir yol olmuş hayırlı olsun

berkaytopal10
5 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 11:11

34 upr 24

Neoplan tourliner

(+)

sayfa 33