Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara EGO'nun yeni otobüs takip sistemi [ANK ]
« önceki   123 ... 333435

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 35
Misafir e94

9 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 19:53

Cemal 5. Bölgede zaten hiçbir zaman 15 temmuz meydanı yazmadı söylediklerin de ötalar bilip bilmeden konuşmayalım

Misafir 3d4

9 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 20:06

Cemal bey nerden duyum aldınız ego cepte ve web sitesinde 15 temmuz kızılay milli irade meydanı yazısının sadece kızılay olcagı bilgisini?

Cemal Özen
9 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 21:17

Çayyolu Metro'da uzun uzun 15 Temmuz... diye anons aderdi. Son sefer sadece Kızılay dedi. Bir de EGO uygulamasında 1 ve 2 bölge hatlarında sadece Kızılay yazısı var.

Alıntı:
Cemal 5. Bölgede zaten hiçbir zaman 15 temmuz meydanı yazmadı söylediklerin de ötalar bilip bilmeden konuşmayalım

Ben cep uygulamasından bahsediyorum. Midibüslerdeki uyduruk levhalardan değil.

mursel kasap
3 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 18:41

Az önce eve gitmek için maltepeden 254 Atapark hattında çalışan 12-207'ye bindim.Ego cepte sisteminde araç gmk bulvarında gözükmesi gerekirken fatih caddesinde gözüküyor.Ego cepteye güvenip otobüsü tesadüf denk getiremeseydim.Otobüsü kıl payı kaçırıyordum.

Misafir 3dc

3 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 15:29

Öncelikle Özel Halk Otobüsleri Ankarakarta geçirilmeli sonra da dolmuşlar.

Böylece ulaşım daha kolaylaşır aktarma sayesinde ucuzlar.

Bir de Mustafa başkana sorum neden şu Cep terminalleri meselesi.

Evim Pursaklarda Samsundan geliyorum, Havaaalanı yolunda bir cep olsa belki 5 dakikada evime giderim.En az2 saatim bana kalır.

Samsun yolundaki kayaş gibi Havaalanı yolu, İstanbul Yolu cep terminallerini bir an önce yapılması bir benzinlikte indirme bindirme bile olur.

sayfa 35
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 333435
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet