Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ordu ili Haberleri
« önceki   123 ... 10111213   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 11
ahmet5252
4 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 23:30

Ordumuzun istanbuldakı nufusu

ahmet5252
4 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 03:08

Ordu Büyükşehir Belediyesinin Köprübaşı meydan projesi ve Zübeyde hanım, Süleyman felek caddelerindeki yayalastırma projesinde son durum

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

mselozmen
4 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 09:47

Özellikle Şarkiye ve düz mahalleyi belki de selimiyeyi de komple yaylaştırsınlar bari.
zaten araç zor giriyor

ahmet5252
4 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 16:46

Ordu’ya Dördüncü 5 Yıldızlı Otel Geliyor
Anemon, Hampton By Hilton, Radisson Blu’dan sonra Mövenpick Otel’de Ordu’ya

Yeni Ordu stadının inşaatını yapan àrma tarafından Akyazı Mahallesi’nde Ordu Kültür Sanat Merkezi yanında alınan araziye 5 yıldızlı otel yapılacak. Ordu Büyükşehir Belediye Meclis otel yeri için gerekli imar değişikliğini gerçekleştirdi. Yapılan imar değişikliğiyle kat ve oda sayısı arttırıldı.
Meclis toplantısında bir açıklama yapan Büyük Şehir Belediye başkanı Enver Yılmaz, “Ordu’nun otel ihtiyacı var. Turizm yatırımlarını teşvik edeceğiz. Bizim beş yıldızlı otellere ihtiyacımız var. Turizm ülkesiyiz diyoruz, otelimiz yok. Yılın 6 ayını yüzde yüz dolulukla çalışıyoruz. Mülkiyet ve paranın rengine bakmıyorum. Ben otel yapacağım diye siz de gelseydiniz aynısını yapardım. Buraya gelecek olan otel ulusal zincirleri olan Mövenpick otel yapılacak” dedi.

Memleketordu

(+)

Alinti

En son ahmet5252 tarafından Pzr 18 Şub 2018, 02:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Abdullah Egemen
4 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 18:04

Ordu Büyükşehir olduktan sonra resmen çağ atladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın da bundaki payı yadsınamaz. Daha da gelişmesi dileğiyle. Giresun'dan neredeyse her ay bir Ordu ziyaretimiz oluyor ailece çok seviyoruz Ordu şehrimizi. Özellikle de Dıgı Pideyi, bizim oğlan bayılıyor Dıgı'nın pidesine. Tabi ki pidenin üzerine Boztepe'de Ordu Manzarasına karşı içilen çayın yerini de hiçbir şey tutmuyor. Arabamızın plakası bile 52

Yazın ki Boztepe ziyaretimizden kareler..

ahmet5252
3 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 17:01

ŞEHİR HASTANESİNE ONAY ÇIKTIĞI AÇIKLANDI
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Altınordu’daki botanik park alanına inşa edilmesine karar verilen Ordu Şehir Hastanesi için Yüksek Planlama Kurulu (YPK) kararının çıktığını açıkladı. Hastane projesinin Kalkınma Bakanlığı Yüksek Planlama Kurulu onayından geçtiğini açıklayan Gündoğdu “Ordumuza sağlık hizmetleri noktasında çağ atlatacak olan Şehir Hastanesi’nde, bundan sonra ihale sürecine geçilecek. Ordu’da hizmet veren üç hastanenin hizmet alanı toplam 50 bin metrekare. Yapılacak Şehir Hastanesinin sadece kapalı alanı 274 bin metrekare olacak. Yani diğer hastanelerimizin toplamının 5 katından daha fazla bir alanda Ordulu hemşehrilerimize hizmet verilecek. 900 yataklı olarak yapılacak ve ihtiyaç durumunda 1200 yatak kapasiteye çıkarılabilecek olan Şehir Hastanesi için 700 Milyon TL yatırım yapılacak. Hasta odaları beş yıldızlı otel konforunda olacak ve son teknoloji teçhizat ile donatılacak.” dedi.

http://m.orduolay.com/gundem/sehir-hastanesine-on ...ikti/45354
Orduolay gazatesi

tunahan52

3 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 15:03

Altınordu sahil düzenleme kapsamında yıkılan ayışığı kısmı yeniden inşaa ediliyor. Normal zamanda otopark gerektiğinde de konser ve gösteri amaçlı kullanılacak. Yeni proje bittiğinde güzel görünecek gibi. Bekliyoruz.

Mevcut hali

(+)

(+)

Bittiğinde

(+)

mselozmen
3 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 20:11

Hocam denize sıfır otopark olur mu? Tamam otopark problemi var ama bilmiyorum bana doğru gelmiyor.

tunahan52

3 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 21:25

Ben yapıyorum oldu mantığı var biraz . Evet otopark olarak düzenlenmese daha iyi bencede . Yapacak bişey yok proje onaylanıp ihale bile edilmiş.

ahmet5252
2 ay önce - Pts 26 Mar 2018, 01:55

Akparti goreve geldigi gunden bu yana 16 yıl da orduya eski parayla 18 katrilyon (18 milyar tl )yatirim yapılmıs
Samsun 22 katrilyon
Trabzon 21 katriLyon
Giresun 14 katrilyon

sayfa 11
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 10111213   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET