Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Sokaklarında Yaşanılan Başıboş Hayvan Sorunları
« önceki   123 ... 161718

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 18
Misafir 000

6 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 20:39

köpekler kavşak ve parkları kendi bölgeleri olarak gördükleri için özellikle parkları, siz oraya girdiğiniz anda dik bakışlara ve koku alma çabalarına maruz kalıyorsunuz, izmirde istisnasız büyün parklarda köpek sürüleri var ve ne yapıcaklarını kestirmek güç

alen Doğu Gencer
6 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 11:09

İzmirde başıboş hayvan sorunu çok fazla.

ÖZellikle kordon da çok fazla. çimler bazen bu hayvanlar ile doluyor. her tarafa pisliyorlar. güzelyalı falan da öyle. etrafa pisledikelri yetmiyor birde denizi de kirletiyorlar. geçen yürüyüş yaparken gördüm. köpeğin biri bira içiyordu. evet evet bildiginiz köpek bira içiyordu. sonra şişesini deniz attı.

Belediyenin bu hayvanlara acil önlem alması gerekiyor. gerekirse uyutmak lazım bu hayvanları.

Mete ÖZTÜRK

6 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 11:16

alen Doğu Gencer demiş ki:
İzmirde başıboş hayvan sorunu çok fazla.

ÖZellikle kordon da çok fazla. çimler bazen bu hayvanlar ile doluyor. her tarafa pisliyorlar. güzelyalı falan da öyle. etrafa pisledikelri yetmiyor birde denizi de kirletiyorlar. geçen yürüyüş yaparken gördüm. köpeğin biri bira içiyordu. evet evet bildiginiz köpek bira içiyordu. sonra şişesini deniz attı.

Belediyenin bu hayvanlara acil önlem alması gerekiyor. gerekirse uyutmak lazım bu hayvanları.

Alen Merhaba,

Bizim evin bir arka sokağına köpek bağlamış adam, açık bir yer işte bekçilik yapsın diye

Geceleri hiç susmuyor uyuyamıyoruz bunu nereye şikayet edeceğim ben, bilgin var mı acaba ?
Şikayet etsem sonuç alabilir miyim birde ? Teşekkürler...

Misafir 1be

6 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 13:13

Belediyeye defalarca söylendi paramız yok mümkünse siz besleyin sonrada onlara yuva yapıp ütlerine de duydu sömürüsü içerikli yazılar yazın ki, etrafa yaydıkları mikrop halk tarafından hoş karşılansın demişler

alen Doğu Gencer
6 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 15:02

Alıntı:
Alen Merhaba,

Bizim evin bir arka sokağına köpek bağlamış adam, açık bir yer işte bekçilik yapsın diye

Geceleri hiç susmuyor uyuyamıyoruz bunu nereye şikayet edeceğim ben, bilgin var mı acaba ?
Şikayet etsem sonuç alabilir miyim birde ? Teşekkürler...

Hocam onunla bağlı oldugun belediye ilgileniyor. tabi ilgilenirlerse. yani belediyeyi aradıgında köpek havlıyor uyuyamıyoruz dersen kimse gelmez. adamı bulmanız konuşmanız lazım. hatta adamı şikayet etmeniz lazım.

Misafir e9e

3 ay önce - Cum 15 Hzr 2018, 20:05

Benim evimin altında bahçelibir ev var orada 2 kopek besleniyor herkez gece uyanıyor buna kimin hakkı var iti besleyemem diye 10un üzerinde insandan kıymetlisi kimin öyle birşe ye hakkı var insanın hakkı bitmiş ben hayvan ânlamaz sahiplerini şikayet ettim sonuç çıkmadı inşaallah çıkar yoksa başım belaya girecek yada günaha o köpekleri beslerken insanlarıda düşünün kopek insanda değerli değil ALLAH katında dahi

gediz_1994
3 ay önce - Cmt 16 Hzr 2018, 17:18

Alıntı:

Toplayıp Güney Kore'ye satın abi. Yiyorlar. Öyle herkes yiyemiyor zengin yemeği. Bak video

Bunu yazan şahıs gibi insanlıktan nasibini almamıs adi mahluklardan birisi bu hayvanın ayaklarını ve kuyrugunu keserek ölmesine neden oldu. Bu tarz hayvan düsmanlarını ve hayvanlara işkence yapan adilere gerekli cezalar verilmeli.

Misafir c06

3 ay önce - Cmt 16 Hzr 2018, 17:24

İşkence yapanlara ceza elbet verilir, mümkünse benzer şekilde bacakları kesilir ama yiyorlar diye bütün Korelileri idam mı edelim? Bizde keçileri yiyoruz o zaman bizi de idam etsinler.

sayfa 18
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet