Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaeli - Kandıra
« önceki   1234   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Özkan_Bayhan

1 yıl önce - Pzr 26 Şub 2017, 18:14

Kandıra ilçesinin genel görünümü.

(+)
emraltun

1 yıl önce - Pzr 02 Nis 2017, 23:18

Askerliğimi burada yapmıştım. İlk çarşı iznimde üst devreler kaybolmayın sakın demişti. O zaman Kandıra'yı çok büyük sanmıştım ama yarım saatte çarşıyı turlamıştık

brk1979

9 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 12:03
Kandıra'ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu


Alıntı:
Kandıra’ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Kocaeli’de yaz turizmi denince akla ilk olarak uzun kumsallarıyla Karadeniz kıyısında yer alan Kandıra geliyor. Büyükşehir Belediyesi’nin sahillerde yaptığı düzenlemeler ve mavi bayraklı plajlar ilçeyi cazibe merkezi haline getiriyor. Büyükşehir Belediyesi ilçeye yatırımlarını sürdürüyor. Bu doğrultuda Kandıra şehir merkezine yüzme sporunun gelişmesi ve yaygınlaşması için yarı olimpik spor salonu yapılacak.ÜÇ FİRMA KATILDI

Çarşı Mahallesi’nde inşa edilecek yüzme havuzu için ilk adımı atan Büyükşehir Belediyesi Fen İleri Daire Başkanlığı, tesisin yapımını üstlenecek firmayı belirlemek üzere ihale düzenledi. 8 milyon 791 bin TL yaklaşık maliyeti bulunan projeye üç firma teklif verdi. En düşük teklif 7 milyon 320 bin TL ile Özde İnşaat+NRSE İnşaat ortaklığından gelirken en yüksek teklifi 7 milyon 819 bin TL ile El Yapı İnşaat verdi. Tesis tamamlandığında yeni yüzücülerin, yeni şampiyonların yetişeceği bir mekan olacak.


YARI OLİMPİK


Yarı Olimpik Yüzme Havuzu toplam 3 bin 370 metrekare inşaat alanına sahip olacak. Yapı bodrum, zemin ve bir kat şeklinde inşa edilecek. Zemin katta giriş fuayesi, 12,50x25 metre ebadında yarı olimpik yüzme havuzu, 3x10 metre çocuk havuzu yer alacak. Bu katta ayrıca kafeterya, idari birimler, 2 adet antrenör odası, 2 Adet Soyunma Odası ve wc’ler bulunacak.

TAM DONANIMLI

Birinci katta ise kat fuayesi, bay ve bayan fitness salonu, soyunma ve duş alanları, mescitler, büfe ile 94 kişilik seyirci tribünü yer alacak. Bodrum katta da su deposu, kazan dairesi, havuz tesisat odası, klima santrali gibi bölümler oluşturulacak.

HAVUZLAR ARTIYOR

Kandıra Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ile kentteki yarı olimpik yüzme havuzu sayısı beşe çıkacak. Biri Körfez’de faaliyette olan yarı olimpik yüzme havuzlarının Çayırova’daki tesisi de tamamlanma aşamasında. Karamürsel Yarı Olimpik Yüzme Havuzu İnşası ise devam ediyor. Kartepe ve Kandıra yüzme havuzları bunlar arasında yerini alacak. Gebze şehir merkezindeki Olimpik Yüzme Havuzu da yüzücülere hizmet veriyor.

Kaynak: http://www.kocaeli.bel.tr/icerik/kandira’ya ...u/36/40115
MRT1977
5 ay önce - Pzr 08 Tem 2018, 18:15


(+)

(+)

(+)

(+)

(+)


Arda Beşir
2 ay önce - Sal 18 Eyl 2018, 15:40Seneler önce askerliğimi yaptığım Kandıra, dün gibi aklımdasınsayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler