Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Ahmet BAGCI
12 yıl önce - Çrş 22 Mar 2006, 15:21
Okunası Yazarlar ve İzlenesi Fotoğrafçılar

Selamlar,

Wowturkey sitesinde öncelikle hangi yazarları okumaya gayret gösteriyoruz.Kimlerin yazılarını dikkatlice okuyoruz veya fotoğraflarını ilgi ile takip ediyoruz.

Yazıları,üslübu ile araştırmaları ile : Akın Kurtoğlu , Mustafa Kumbar , Sina , Hakan , Ayhan , Baki Karakoç , Mustafa Noyan

Fotoğrafçılarda ise :Ata , Hakan Aydın , Özkan D. , Alper Demirkaya,Kemal Söylemez...

levent tezcanlı

12 yıl önce - Çrş 22 Mar 2006, 15:23

çok önemli iki eksik fark ettim listede  
fotoğrafçılardan *selim* ve uğuremre  

Batur

12 yıl önce - Çrş 22 Mar 2006, 19:12

Yazarlardan, kısa, öz ve olaya son noktayı koyan yazılarıyla, Burç abimizi de unutmayalım

Deniz1993
12 yıl önce - Pzr 14 May 2006, 19:10

Benim üsluplarından hoşlandığım enderakay ve onur35 adlı iki üyemizin yazılarını zevkle takip ediyorum.

Ayrıca didem_ ablanın da yazılarını ve fotoğrafları dikkatimi çeker.

Alper Özkök abimizin fotoğrafları izlenesi fotoğraflar arasında.

Benim ilk etapta aklıma gelen üyeler bunlar .

Şerif Ali
12 yıl önce - Pzr 14 May 2006, 20:42

Fotografçı olarak Alper Demirkaya ,Kemal Söylemez

AHMETR
12 yıl önce - Pzr 14 May 2006, 20:53

Yüzbaşı Volkan'ı da ekleyiniz lütfen.

Vedat Erzurum

12 yıl önce - Pzr 14 May 2006, 20:59

O kadar çok ki saymakla bitmez, Mesela Burç kısa, öz ve zamanında yazar ne yazacaksa, kemal söylemez çok güzel uyarır   , hakan aydın daha ılımlıdır uyarılarda  
Okhan'ın fotoğrafları mükemmeldir   , tabi Yüzbaşı Volkan Yükselinde..
sonra Ebru ablanın o eşsiz sanat araştırmaları   , Selçuk Aral abinin kahkahaları   ve Üstad Akın Kurtoğlusu nun herşeye bir kulp takması        
O kadar çok ki bunlar şimdilik aklıma gelenler..

Selcuk Aral

12 yıl önce - Pzr 14 May 2006, 22:08

Hmmm...

Söyle etrafi bir kolacan ettim. Icinizde Burc'un fotograf cektigini *nerdeyse* pek bileniniz yok. Son zamanlar da sitenin kalabaliklasarak *rekabetin artmasiyla* biraz arka planda kalsa da ve *ayin fotografi yarismasinda sandaliye kapmasa da* cektigi pastel fotograflarin *eli-ayagi* son derece düzgündür.

Benim en hosuma giden resimler: Faruk Öncan ve Egeerhan'a (malesef son zamanlarda her ikiside kizakta) ait olanlardir. Ayrica (1. Kümeye cikan) yeni yetisenlerden *Aydin'la - Osman'in ciragi* Söylenmez Kemal'ide ilave etmek gerekir. Ona nasil bulastirdilarsa bilemiyorum. O da artik minare tepelerinde dolasmaya baslamistir. Hahaha...

Bence sitenin *en hamarat* olupta *topu bir türlü kaleye sokamayan* fotografcisi Faruk'u da yazmadan gecemeyecegim.

Er-Han

12 yıl önce - Prş 18 May 2006, 19:30

okunası yaarlar bölümüne site denetçilerini koymak istiyorum.Kilitlenen başlıklara yaptıkları yorumlar harika.
     Fotograf konusunda aydın sert ve yusuf beyaz bayrak ayna gidiyorlar.

yusuf lutfi

3 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 19:11

Fotoğraf konusunda ilk aklıma gelenler;
ahmet1965
Ahmed Akay
Ahmet Günen
AYDIN İNAN
Bekir Kurt
Birol Ezertaş
Engin Topal
ezgi7
Gülderen Taşlı
Hüseyin_44
KAZIM HASIRCI
Kgozutok
mehmet güngör bağ
muratdoktor
Ramazan DOĞAN
sefer bayraktar
Bir çok isim daha var. Ancak aklıma bunlar geldi. Hatırladıkça, ekleme yaparım.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET