Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Türktepeli

1 yıl önce - Çrş 31 Oca 2018, 00:54

Tutluk ve Akkent arasında baya büyük çukur var ,projedeki viyadük o kadar da yüksek degil,burda altından yol üzerinden viyadük vermiş ,projenin net detaylarını bilen varmı,doğrudan tepeden tepeye mi olacak projenin detayı yok gibi

colombia
1 yıl önce - Pts 26 Şub 2018, 16:16

1. şehir hastanesi için metro yapılacaktı. tren garı düztepe şehir hastanesi güzergahında bu çalışma son derece önemli bence. hangi aşamaya gelindi bilgisi olan var mı ?

2. eski müfütülüğün ordan hoş gör meydanına yol açılacak diyor başkan bey. acaba bu yol askeri lojmanları orda açılan yeni yola kadar uzatılacak mı şahinbey belediyesinin önünden direk yol mu olacak yani buradaki plan nedir.

3. düztepe de battı çıktı oldukça fayda getirecektir. ama yaşam hastanesinden düztepeye giden caddede trafik rezil durumda o caddede de çok ciddi kentsel dönüşüme ihtiyaç var. nasılki özdemir bey caddesinde yol genişletildi o caddede genişletilirse çok iyi olur. çünkü bu semt sürekli osblere işçi temin edilen bir lokasyon ve doğum oranı yüksek kitlenin yaşadağı sıkışık bir yer oralara da el atılması lazım artık.

4. tutluk viyadüğü de en kısa zamanda bitirlmelidir.

kademeli olarak aslında metro viyadük yol genişletme tüm bunların şehir hastanesi açılmadan tamamlanmış olması gerekir. bunların planlanmasının önceden yapılması gerekirdi gerek şahinbey belediyesi gerekse de bşb olarak fatma başkanın bu konulara ivedikle el atması gerekirdi.

sygsayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> GAZİANTEP