Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Misafir 474

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 12:36

Türkiye'nin en hoşgörülü, en gelişmiş, en modern şehri. Aşırı sol, bölücü ve aşırı sağa mensup olmayan herkesin ortak görüşü bu. Konya hiçbir aşırılığa hiçbir zaman pirim vermez vermemiştir ve vermeyecektir. Kuyruk acıları bundan olsa gerek.

Misafir 1e5

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 12:40

Konya muhafazakâr ve dindar olmaya devam edecektir. Hem de ölümüne. Konya asla çağdaşlık diye modern diye namusum kuru tercih etmeyecektir. Değerlerinden, ahlakından, dininden, inancındaki, milli ve manevi ilkelerinden taviz vermeden yoluna hem de ölümüne devam edecektir.

Konya'nın Türkiye'den öğreneceği ve örnek alacağı hiçbir şey yok. Bilakis Türkiye, özellikle de sizin zihniyetinize mensup insanların Konya'dan öğreneceği çok şey var.

Sizin gibi ahlak ve din düşmanları ile zaten Konya'nın işi olmaz.


Misafir 474

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 12:47

10.000 yıllık tarihi ile dünyanın en eski yerleşim yeri olan, 250 sene Anadolu'ya başkentlik yapmış Konya, yılda milyonlarca turist çeken dünya çapında sayılı tarih, kültür, inanç turizmi merkezidir. Turizmin hiç olmadığı yerlerle Konya'nın adını beraber zikretmek cehalet ve kötü niyet göstergesidir. Antalya'ya, Muğla'ya denize girmek isteyenler gider.Misafir 1e5

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 12:55

Fuhuşu, Zinayı, hertürlü ahlaksızlığı, eşcinselliği, alkolü, uyuşturucuyu, dans edip popo tokuşturmayı, sahilde soyunmayı, ....vs çağdaşlık zannedenler, namazdan, oruçtan, uzak duranlar, Allahı zikirden kaçınanlar, başörtüsüne, tesettüre, çarşafa karşı çıkanlar siz yolunuz devam edin.

Konya, sizi asla örnek almayacak ve sizin gibilerden uzak duracaktır.

Siz çağdaşlık diye hertürlü pisliği yapabilirsiniz. Konya, sizin çağdaşlık diye yaptığınız pislikleri asla yapmayacaktır.


ismail cemre
9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 13:36

Alıntı:

konyaya turist gelmesi icin tutuculuktan asiriliktan vaz gecmesi gerekir gecermi zor

Allah insanlara beyin vermiş düşünsünler,muhakeme yapsınlar diye ancak bu misafir eskimesin diye pek kullanmadığı için beyni yerine farklı bir organını kullanıyor sanırım.bu girizgahtan sonra bu arkadaşımıza bazı sorularım olacak.
1- sen hiç ömrü hayatında Konya yı gördün mü ?gördünse nasıl bir tutuculukla karşılaştın?
2-Konya halkının muhafazakar kimliğe sahip olması ile turist sayısının bağlantısını nasıl kurdun ?Konya ya turist havayolu ile gelmiyor.karayolu ile geliyor.acaba şehir girişlerinde kadın turistleri çarşafa sokup erkeklere sarık takkemi giydiriyoruz?
kaldı ki Konya muhafazakar kimliğinin yanında hoşgörülü bir şehir .istersen test edebiliriz.bana özelden yaz seni burada misafir edeyim.bu öyle saklı gizli kaçak misafir kisvesi ile yazmaya benzemez.


Misafir 047

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 15:31

Konya Türkiye'nin en hoşgörülü memleketidir, terör destekçisi ve vatan haini olmayan herkesin gelmek için can attığı, seve seve, koşa koşa geldiği ve yurt edindiği şehirdir. Konya Türkleri Anadolu'ya yerleşip yurt edinmelerini sağlayan şehirdir. Yani birilerinin yaptığı gibi terör desteğiyle bu ülkenin altını oymaya, Anadolu'da Türkleri yok etmeye değil, Anadolu'da Türklerin var olmasını ve Anadolu'nun yurt olarak kalmasını sağlayan değerleri savunur ve Anadolu'nun Türk yurdu olarak kalmasını sağlar. Darısı tribünden terörü destekleyip de ülkenin altını oymaya çalışanların başına.sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET