Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Özel Halk Otobüsleri Sorunlar,Görüşler ve Çözüm Önerileri [ANK ]
« önceki   123 ... 109110111112113114   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 110
Alparslan 2071
4 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 20:10

Beyaz ÖHO şoförleri ile 5.Bölge EGO şoförleri arasında mantalite farkı yok. Sadece kıyafetleri farklı.

2008'den beri seferde olan araçlar var. Bunlar 9 metrelik, orta kapısı olan, rahat koltuğu olan, ikili koltukları kanepe gibi değil de ayrı olan otobüsler gelecek. Ben neredeyse her gün bunları kullanan biri olarak , 9 metrelik fikrine karşı değilim. Şu an Beyazlar iş görüyor. Ayın yılın başı 1 kez binenlere de kulak asmıyorum. (Sincan'da oturmuyorum ama, orada ofisim var. Sincanlılar kadar yorum yapmaya hakkım var.)

mursel kasap
3 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 21:07

Bugün sıhhiyeden 185 Öho'ye binerken muavine 2 TL verdim.25 kuruş para üstü beklerken muavin biraz durdu düşündü bana göz işareti yaptı,2.75 dedi bende cüzdanımdan öğrenci kartımı gösterdim neyse ki 25 kuruş para üstünü aldım.Muavin öğrenci alacağını ya anlamadı yada anlamamazlıktan geldi.Normalde 413,427 Öho'lerini kullanırım hiç paso sormazlar.Ama 185 Öho'lerini ara sıra kullanan biri olarak.185'de çalışan bir iki muavin paso soruyor.

Mehmet0660
3 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 21:16

Mürsel sende muhattap olma pasonu göster

mursel kasap
3 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 21:30

Ben zaten genel de pasomu gösteririm.Fakat 2 TL verince muavinin 2.75 demesi iyi değil.Şahsım 22.50 yaşındayım yaşımdan biraz ufak gözükürum.185 hattında çalışan çoğu muavinler paso sormuyor diye biliyorum.Sorunum paso sorup sormaması filan değil.Tipim öğrenci gösterdiği halde uyanıklık yapması benim bildiğim Öho muavinleri müşteri kaçırmamak için öğrencilere paso sormuyor.Ama bugün ku muavinin tutumu yüzünden o muavinin otobüsüne binmem.Ya da 185 Öho'ye hiç binmem. Birde bindiğim her Öho muavini istemesem bilet kesmiyor.Ücretimi ödedikten sonra muavinin bana vermesi gereken sarı bileti ben alıyorum.Zaten Öho'lerde kimse bilet almıyor veriyor ücretini geçiyor.

Misafir 6fa

3 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 23:26

Artık yetmedi mi bunlar ankarakarta neden geçmiyolar?

Mehmet0660
3 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 21:11

http://www.haberankara.com/tuna-ankarakart-in-mav ...yor/65120/ belki yarın belkide yarından yakın

Misafir 3b8

3 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 21:20

Tuna'nın haberde dediği “Vatandaş memnuniyeti” kavramı yayılırsa, genel olarak toplu taşıma esnafı, tekerleklerinin değdiği yerleri tapulu malı gibi göremez.

"Esnaf arasındaki sıkıntıyı da hatlardan karşılıklı fedakarlıklar yaparak çözebiliriz" lafı da ilerde hat tekellerinin kırılacağı anlamına geliyor.

Mavilere ivedilikle Ankarakart gelmedi. Hem de transfer vererek gelmeli.

Beyaz ÖHO'lar da kesinlikle uzayacak. Bir haftada 6 ayrı şöföre sordum. Hepsi de aynı şeyi söyledi. Sözleşme bir şekil yenilenecek ve 9 metrelik araçlara geçilecek.

Mehmet0660
3 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 21:55

Peki fiyat adaletsizliği ne olacak adı üstünde otobüs niye dolmuşla aynı fiyattan taşıyor ne kadar çok mavi masa ve ego halkla ilişkilere yazarsak o kadar az kazıklanırız

Misafir d9f

3 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 14:15

317 mutlu hareket noktasına sabah ve akkşam servilerinin devam eddirilmesi istiyoruz neden kaldırıldı onu anlamışdegiliz tekrar başlamasını bekliyoruz yekililerden ricaediyoruz bağcılar mutlu

mursel kasap
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 17:43

Artık Öho'cularda serbest kartlılari ücretsiz taşımak için kabul etmiş.Normalde Öho'cular kabul etmezdi laf ederdi şimdi durum farklı.Eve giderken ki bindiğim 427 subayevleri ayrancı hattında çalışan 06 vle 75 plakalı Öho'nun soldan en ön koltuğun camında şu şekilde duyuru vardı.Serbest kart kullananlar yaşlı kartlari olanlar kartlarını gösterip geçebilirler.Usulsüz bu kartları kullananlar muavine durumu bildirebilirler şeklinde yazı vardı.Umarim Öho'cular bedava taşıdıkları yolcuların karşılığını devletden alıyordur.

sayfa 110
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 109110111112113114   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet