Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Sergen123
9 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 16:18

Maçtan önce de farkındaydım zaten bu şekilde geçeceğini ligde de böyle olmuştu. Belki olağanüstü şeyler olur diye mucizeyi bekledim ama maç koptu.

Sağlık olsun. Ligi de alırlar gibi geliyor o yüzden Eurocup hedefi daha gerçekçi duruyor bizim açımızdan. Ama umarım Yakındoğu ne ligi ne de Eurolig'i alabilir. Sinir bozucu bir oyunları var.

Haldun Turan

9 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 17:34

Maçın galibi 86-79’luk skorla Yakın Doğu Üniversitesi olurken müzesine bir kupa daha ekledi.

Bunların gücü bizlere yetiyor ama Euroleague'de Ekaterinburg ve Dynamo Kursk'a yetecek mi göreceğiz bakalım.

Final Four'u da alırlarsa bir Fenerbahçeli olarak epey üzülürüm ama basketbol adına saygı duymak da gerekiyor.

Para onlarda kadro ve organizasyon onlarda.

Cengizhan Tuğrul
9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 05:39

Hayır efendim o iş öyle kolay değil tamammı

Ne demiştik Fenerbahçe'ye yıllardır final four oynuyorlar ama sonuç yok. Niye? Ruh yok.

Peki bu Yakındoğu'da varmı? Hayli hayli yokkk.

Sırf Fenerbahçe'ye gıcıklık olsun diye eski pivotlarını almışlar caka satıyorlar pehh.

Ben Euroleague'yi almak isteyen koç olsam Gruda ve Levander'i kendi takımımın oyun düzenine uygun görmeyip transferlerini reddederdim.

Zafer Kalaycıoğlu'nun bu işle ilgisi olmadığına eminim bu transferleri Işık Eyigüngör beyefendinin yaptırdığını tahmin etmek çok zor olmasa gerek.

Rahat olun Yakındoğu'nun bu sene Euroleague'yi kazanmasıyla Işıl Alben'in hamile olduğunun ortaya çıkması aynı ihtimal Yani ikiside imkansız.

Haldun Turan

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 10:30

Cengizhan Işık efendi Yakın Doğu için Ekaterinburg ce Dynamo Kursk ile beraber Avrupanın en büyük 3 takımından biriyiz dedi.

Kibir ve bizlere tepeden bakma tavan yaptı bunlarda.

Evet Fenerbahçe Euroleague'i hiç alamadı ama defalarca oralarda oynadı.

7 kez mi ne dörtlü finale kaldı.Buna bir basketbol kültürü basketbol alışkanlığı denmezde ne denir.

Ruh işin diğer yönü.

Benim canımı sıkan şey bizlerin yıllardır çabalayarak bir yerlere gelen takımımızı sindirerek ülke içi ve ülke dışı başarılara daha 2 yıl bile dolmadan elde etmek için büyük adım atan Yakın Doğunun hakimiyet kurmasıdır.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET