Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - DoubleTree by Hilton Otel
« önceki   123 ... 111213 ... 171819   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
ahmet sert

4 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:17

Bunu şirketin yetkilisine söyleyince iyi güldü, kahkaha atmamak için zor tuttu kendini.

bahattin10

4 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:42

Dikkat dagitmak istedi heralde. Ne guluosun diyip bi tane yaglasaydin abi

ahmet sert

4 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:46

Çok efendi adamdı,o da bir an önce başlasa artık havasındaydı.Ama gerçekten gömü, tarihi eser vs. gibi konulara girilince yüzündeki şaşkınlık ifadesi görülmeye değerdi.Şirkete kalmış bundan sonrası, engel yok şu an bence, başkan değişimi vs. tedirgin etmiş olabilir, ama şimdi o günlerden epey uzaktayız.

Misafir 3c7

3 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 17:04

Merhaba arkadaşlar
Geçenlerde bi arkadaştan duyduğuma göre arsada küçük bi alanın sahibi 5 kişi varmış o alan 50-60 bin edecek bi yer olmasına rağmen o 5 kişi kat be kat fazlasını talep ediyormuş hal böyle olunca yetkililerde bunu kabul etmiyorlarmış ve bu yüzden pürüzlük devam ediyor. Böyle bi duyum aldım.

yasin..10

3 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 20:36

Alıntı:
Merhaba arkadaşlar
Geçenlerde bi arkadaştan duyduğuma göre arsada küçük bi alanın sahibi 5 kişi varmış o alan 50-60 bin edecek bi yer olmasına rağmen o 5 kişi kat be kat fazlasını talep ediyormuş hal böyle olunca yetkililerde bunu kabul etmiyorlarmış ve bu yüzden pürüzlük devam ediyor. Böyle bi duyum aldım.

Arazi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne aitken nasıl çıkmış böyle bir şey anlamadım.

Misafir 3c7

3 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 13:35

Bende öyle demiştim ama arazinin küçük bir alanı o 5 kişininmiş bu yüzden alabildikleri kadar fazla para talep ediyorlarmış

Ugi Öz

3 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 06:45

Böyle insanlarin yüzünden 5 yildizli otel bile yapamiyoruz yazik ya.. Balikesirin neden gelismedigi artik ortada, Balikesir halki balikesir‘e zarar veriyor.. Zagnos meydani yapilcak mahkemelik, 5 yildizli otel yapilcak sorun cikartiliyor, Sabri Ugur döneminde Akincilar mahallesi icin yeni proje denildi ordaki dükkan sahipleri karsi cikti.. daha ne diyelim!!!

Misafir e1c

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 13:54

Çok haklısınız. maalesef ki durumun böyle olması beni de üzüyor ben 4 yıllık turizm lisans mezunu biriyim bu proje 2017 de bitecek görünüyordu iş fırsatı benim için çok iyiydi ama üzülerek hala beklemeye devam etmekteyim umarım bir düzenleme yaparlar.

Misafir 5b3

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 15:00

Edip Uğur gerek sanayi, gerek hizmet sektörlerinde (otel, avm) şehre yatırımcı çekmekte gerçekten çok başarılı oldu. Ama şu görevden alınma sürecinin başlaması ile yeni yatırım haberleri de bıçak gibi kesildi maalesef. Kafaoğlu en son 40 tane arap ağırladı, günlece yiyip içip gezdiler. En çok turizm ile ilgileniyorlar diye yazıldı çizildi. Üzerinden 2 ay geçti herhangi bir yatırım haberi duyan var mı?

Misafir 805

3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 14:56

Eğer söylendiği gibi hisseli olayı yüzünden aksadıysa bu iş Hilton böyle bi saçmalıkla karşılaşcağını bilseydi girmezdi bu işe Hiltona çok lazım değil Balıkesir olmasa da olur adamların dünyanın her yerinde otelleri var

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET