Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Anıl 95
1 yıl önce - Pzr 21 May 2017, 20:25

Alıntı:
Anl95
Seninle muhattap bile olmam.Yaşına veriyorum sözlerini.Senin için karşıt görüş olan herkes trol.

Hahaha yaşımı nerden biliyosunda

Sen şuna muhattap bile olmam değil de sana cevap veremiyorum desene daha doğru olur
Bütün yalan tezlerini çürüttüm çünkü


Misafir 480

1 yıl önce - Pzr 21 May 2017, 20:30

Afedersinde neyi çürüttün.Körfez kokuyor,en azından benim bölümüm Bostanlı sahili leş gibi koku oluyor.Yazın zaten durum hepten vahim.
Sen ağaçlar nereye taşınmış göstersene o kocaman palmiyeleri yaş analizi yapalım.Palmiyenin gövdesindeki her bir cizgi 1 yaşı ifade eder.Nerden gdiği belli olmayan bi fotoğraf hemen inanın.Apartman boyundaki palmiyeler bir gecede yok oldu o sahilde.


Misafir 085

1 yıl önce - Pts 22 May 2017, 11:08

bostanlıyı parsel parsel gökdelenci araplara verdiler palmiyelerin bir gecede kaybolması! normaldir..Anıl 95
1 yıl önce - Pts 22 May 2017, 12:16
Seneye tekrar buluşalım
Bu sene ilk kez düzenlenen “İzmir Gençlik Festivali’nde İzmir ve İzmir dışından 46 farklı üniversiteden gelen yaklaşık 1200 öğrenci, İnciraltı Kent Ormanı’nda çadır kurdu. Kent stresinden uzak, doğayla baş başa kalan, spor ve konser etkinliklerine katılan gençler, kendi deyimleriyle ‘bayram gibi bir 3 gün’ yaşadı. Gençler, gelecek sene planlarına şimdiden İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “İzmir Gençlik Festivali”ni ekledi bile..

Her gün birbirinden renkli etkinlik ve eğlencelerin düzenlendiği Kent Ormanı'nda 3 gün boyunca kurdukları çadırlarda konaklayan gençler, İzmir Gençlik Festivali’ne ilişkin düşüncelerini şöyle özetledi:

Furkan Ünlütürk (Kocaeli Üniversitesi): “İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği bu festivale 30–35 kişilik bir grupla birlikte geldik. Ben hayatımda böyle bir festivale katılmadım. 3 gündür para harcayamadım. Muazzam bir ortam var. Her şey olağanüstü. Her şey o kadar iyi gidiyor ki, buradan çıkınca başıma kötü bir şey gelecek diye korkuyorum. ‘Bu bir rüya olmalı’ diyorum. Buradan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na sesleniyorum; gençlerin dilinden bir siz anlıyorsunuz. Seneye bu festival yine olsun, ben yine katılırım hatta Mart ayından rezervasyon yaptırırım.”

İlhan Beyazay (Ege Üniversitesi): “İlk defa düzenlenen bir festival olduğu için herkes gelirken tedirgin oldu ama bizi çok iyi karşıladılar. Gençlerin buna çok ihtiyacı var. Birilerinin bizi böyle düşünüyor olması, böyle kibarlık göstermesi ve ‘Nasılsınız?’ demesi bile bize yetiyor. Burada geçirdiğim günler efsaneydi. Ve bu üç gün boyunca ‘4 gün de, 5 gün de olsa kalırım’ dedim. Hiçbir zaman boş vaktimiz olmadı, sıkılmadık. Sosyal olarak çok güzel bir program yapıldı. Seneye paralı olsa bile gelirim. İzmir’in yaşanılabilecek son bir kale olduğunu düşünüyorum. Sığınabileceğimiz tek bir yer gibi şu anda. Gençler yol ya da asfalt istemiyor. Biraz eğlenmek istiyor. Doğanın içerisinde kafa dağıtmak istiyor ve görülmek istiyor. İzmir’de fark ediliyoruz. Bu yüzden bize kendimizi böyle şanslı hissettiren İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. Ne mutlu bize.”

Gökmen Çetinkaya (Celal Bayar Üniversitesi): “Arkadaşlarımızla birlikte kayıt yaptırıp bu etkinliğe katılırken ‘güvenlik nasıl olacak, yemek, ulaşım nasıl olacak?’ diye düşündük. Öncelikle İnciraltı Kent Ormanı’nda bu etkinliğin seçilmesi çok iyi olmuş. Kendimi gerçekten bayram yaşamış gibi hissediyorum. Doğayla iç içe huzur dolu bir ortam burası. Etrafımızda gereğinden fazla güvenlik görevlisi vardı. Yemek konusunda da dışarıdan mı alacağız ne yapacağız diye tedirginliklerim vardı ama sabah, öğle ve akşam yemeklerini İzmir Büyükşehir Belediyesi verdi ve gerçekten çok lezzetliydiler. Öğrenci yemeklerinden daha fazla yemek vardı burada. Daha ne isteyelim ki… Her şey rüya gibiydi. Seneye tekrar olursa yine geleceğim. Bu festivali 3 günle de kısıtlamasınlar, 1 hafta olsun.”

Bedirhan Erçetin (Kocaeli Üniversitesi): “İzmir Büyükşehir Belediyesi böyle bir festivali ilk kez düzenledi ve ben bu kadar iyi bir organizasyon beklemiyordum. Hiçbir sorunla karşılaşmadık. Hatta her şey çok çok fazlaydı, her şey tam teşekkürlüydü.”

Mahide Özdemir (Ege Üniversitesi): “Buraya gelmeden önce tedirginliklerimiz vardı. Aç kalabilirdik, tuvalet-banyo sorunumuz olabilirdi. Ne nasıl olacak diye çekincelerimiz vardı. Sorunlar olabilir diye düşünüyorduk ama herkes çok güler yüzlüydü ve güvenlik çok sıkıydı. Bizimle çok güzel ilgilendiler. Yiyecek ve içecekler çok iyiydi hatta fazlaydı bile diyebilirim size.”


Misafir a4e

1 yıl önce - Pts 22 May 2017, 18:59

Üniversitelerin en yoğun ders zamanında 19 mayısı kutlama bahanesi..Sonra gel bu tiplerden doktor mühendis mimar vs. olmasını bekle.Çoğu da mezun olduğu bölümde çalışmayacak laf olsun torba dolsun diye universite sınavına girmiş tayfa bunlar.
Neden normal universiteliler bu şeye katılmamış acaba?!onun da röportajını yapsalardı bari


Misafir 158

1 yıl önce - Pts 22 May 2017, 22:02

Siz anca laf olsun diye konuşun.. Normal üniversite dediğin nedir ?İzmirdeki btün üniversitelerden öğrenci vardı mühendislik, öğretmenlik vs bölümden öğrenci vardı. Ankara ve İstanbul'daki okullardan gelen vardı o okullarda mı kötü?Misafir 135

1 yıl önce - Prş 25 May 2017, 12:13

------------
Yemek konusunda da dışarıdan mı alacağız ne yapacağız diye tedirginliklerim vardı ama sabah, öğle ve akşam yemeklerini İzmir Büyükşehir Belediyesi verdi ve gerçekten çok lezzetliydiler. Öğrenci yemeklerinden daha fazla yemek vardı burada. Daha ne isteyelim ki…
----------------

Bu yorumu yazan arkadaşı tebrik etmek lazım.Halka keçi dağıtıp oy isteyen belediye başkanlarının başka bir yanını daha ortaya çıkartmış.Meğer ne kadar yardım sever ve düşünceli insanalar varmış izmirde! gözlerimiz yaşardı

yani iki öğün yemeğe kendini sattın diyen arkadaşlara karşıyım çok ayıp şeyler öyle denmez..


Misafir 8f9

1 yıl önce - Cmt 24 Şub 2018, 20:33

Umarız böyle bir rezalet bir daha izmirimizde olmaz. Etraf insan dışkısı kokuyordu.

oguzhancoskun
1 yıl önce - Cmt 24 Şub 2018, 21:39

Alıntı:
Umarız böyle bir rezalet bir daha izmirimizde olmaz. Etraf insan dışkısı kokuyordu.

İlginçmiş... Bu tür olayların nedense hep İzmir'de olması ne kadar tuhaf değil mi? Bayılıyorsunuz karalamaya. Sorsan Allah korkumuz var dersiniz. Ancak iftira, gıybet, yalancılık ne ararsak maşallah fazlasıyla var.


Misafir bfd

1 yıl önce - Pzr 25 Şub 2018, 01:32

madem rezalet sışkı koktugunu nerden biliyosun demekki gittin..
yani ben anlamıyorum zarf atanlarıda zarflayan tipler var sanırım :;
çünkü cümlede elle tutulur bi durum yoksayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet