Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 274
Misafir 5a8

9 ay önce - Cmt 24 Şub 2018, 19:03

hafriyat devam ediyor mu? ciddi çamur var, hele bugün yağmur yağdı ve ortam çamur deryası.
beton dökülmeye ve zemin ve temel hazırlanmaya başlamadı mı?

selim94
9 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 12:11

(+)

Misafir ff3

9 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 23:48

Burada loca kaç adet olacak (YENİ STADYUM)
Bu arada stadyum çok süper içide dışıda mükemmel

Misafir edf

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 03:21

Misafir 3c9:metro,Hatay dan Uckuyular a geliyor.Dolayisıyla eski Fatih kolejinin yani Shell istasyonunun oradan bir yer altı yolu en azından Ückuyular a kadar yapılabilir.Bu da stad onunu kismen rahatlatır.Gelelim AVM otoparkına:Izmir de herhangi bir AVM nin otopsrkına gayet rahat arabani parkettigine göre maç günleri tabii ki de AVM nin 2 ya 3 katli yer altina park edebilirsin..Kim neyi soracak?Artı stadın kendi yer alti otoparkı ve Adnan Saygun kultur merkezinin otopsrkı var..Kaldi ki binlerce insan da metro,tranvay,yaya,otobüs,vapurla gelecek..Ancak benim kanaatim siyasi irade bu stadi KSK stadından evvel bitirtmez..KSK stadı da inanilmaz sorunlu olduğuna göre Göztepe stadı muteahhidine de yavaşla talimati ve
Rilecektir.Ben sahsen Goztepe stadinın 5 yıldan evvel bitecegini tahmin etmiyorum..

alen Doğu Gencer
9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 11:13

böyle mekezi bir yere böyle bir stad yapılıyor adamlar otoparkı dert ediyor kardeş gelme arabanla. niye geliyorsun ? metro var, tramvay var! ne arabası. stada arabası maç izlemeye gelenin aklından üphe etmek lazım.

Misafir b48

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 11:32

ksk ile ne alakası var alsancak stadı tam gaz gidiyor, tribünler yapılıyor

Misafir 9c3

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 14:26

Tribünler mi yapılıyor?..Bilmesek,görmesek inan
acağız..Alsancak stadının tribünleri yapılıyor..Zaten A
lsancak stadı tereyağından kıl ceker gibi bitip derin A
ltay a teslim edilecek..Altınordu zaten sus pus..
Halbuki 1962 yilına ait kullanım protokolleri var..

Misafir b55

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 15:40

Altay stadı yapılıyor, aç sayfasına bak resimler mevcut.
Şu anda tribünlerin betonunu döküyorlar.
En erken burası biter
Göztepe zemin bu kadar mı zor 6 aydır birşey çıkamadı?

Gürsel Aksel
9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 17:43

Alıntı:
Burada loca kaç adet olacak (YENİ STADYUM)
Bu arada stadyum çok süper içide dışıda mükemmel

40 loca var diye biliyorum, inşaat başlayalı 4.5 ay oldu, yıkım işi yavaş oldu.

Misafir edf

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 18:33

Arkadaşlar,İzmir nüfusunun %90'ınının İzmir takimlarıyla alakası yok.Yani İzmir takımlarını topl
am 500 bin kişi ancak destekliyor.Bunun da aktif
ancak 200-300 bini Göztepeli..Son maçlarda dahi stadın tam dolmadığını gördük..Biraz yağmur,biraz kötü skor hemen seyirci adedini etkiliyor..Daha dogrusu Türkiye böyle..Kısaca
sı bize 20 bin kişilik stad yeter..Eğer mağazalarda,dükkanlarda azalma olup 5 bin kişilik daha fazla tribün olacaksa hiç gerek yok..Yalnız derin Altay a hemen teslim edilecek stadın aksine bu stad bence KSK stadinı bekleyecek..Bu d
a bence 4-5 yil demek..

sayfa 274
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet