Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
luem
7 yıl önce - Pts 22 Ksm 2010, 14:05

beşiktaş maç başı 10000 dolar para alacakmış nba tv den .

eren55
5 yıl önce - Pzr 17 Şub 2013, 21:27

Keşke büyütülme gibi bir imkanı olsa:/

koymali78
5 yıl önce - Çrş 03 Tem 2013, 14:09

yeni akatlar projesi varmis arkadaslar ?

demir77
3 yıl önce - Prş 25 Hzr 2015, 10:32

Akatlar yıkılıp yerine 8 bin kişilik salon yapılacakmış. Yıkmışken en az 10 bin kişilik salon yapılmalı bence. Doğru planlama yapılmalı. Daha hizmete gireli 11 sene olmuş(yeni sayılır) bir salon yıkılacaksa, uzun yıllar hizmet edecek şekilde tasarlanmalı.

http://www.milliyet.com.tr/orman-besiktas-ta-arti ...orerhaber/

Misafir d05

2 yıl önce - Çrş 25 Ksm 2015, 17:02

çok az kadı sponsor anlaşmasına proje belliymiş.

efe64
2 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 02:00

Yeni Basketbol sahası 12 ila 15 bin arası olacak. Fikret Orman çalışmalar devam ediyor bitince açıklama yapacağız dedi. NBA standartlarında bir salon olacak. Muhtemelen Vodafone Arena biter bitmez Yeni salon inşa edilmeyecek başlanacak.

Haldun Turan

2 yıl önce - Pts 29 Şub 2016, 01:17

Bu akşam İstanbul Akatlar'da Beşiktaş seyircisinin olduğu bir ortamda Fenerbahçeli kimliğimizi gizleyerek üzerine üstlük kadınlar liginin sponsoru olan bilyoner.com'ın siyah beyaz atkılarını girişte bize hediye ettikleri iöin bunu elimize alarak izlediğimiz derbi maçta 78-71 yendik.

Yarın derbi var diye Beşiktaş seyircisi epey bilenmişti.Fenerbahçeye sevgilerini yolladılar yaptıkları tezahüratlarla bu gayet normal kınamıyorum bile.

Ama Fenerbahçe kızları bu ağır baskıdan etkilenmedi ve maçı çok rahat olmasa da kazanıp liderliğini sürdürdü.

2.yarıda Beşiktaş 13 sayılık farkı 5'e kadar indirdi ama daha fazlasına izin vermedi kızlarımız ve maçı 7 sayı farkla kazandı 78-71

Potaların Kraliçeleri Fenerbahçeyi tebrik ederiz.

Bu arada Akatlar Spor Salonunu beğendim.Güzel bir kompleks.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

zucchero
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 10:43

Yılın son gününde, Beşiktaş Sompo Japan Fenerbahçe Doğuş derbisindeydim. Taraftarlarla konuştum, Beşiktaş Store’u gezdim. Akatlar'daki o butik ama hınca hınç atmosferi tattım. Derbinin tribünden hikayesi için linke tıklayın

Yeni videoları kaçırmamak için ve destek olmak için abone olmayı unutmayın

forzAnıl
7 ay önce - Cmt 24 Şub 2018, 13:46

Alıntı:
Pendik Tesisi’ni yeniledik, önümüzdeki ay açacağız. Harika bir tesis oldu. Tesisin adı Gazi Akınal olacak. Beşiktaş’a hayırlı olsun. Fulya’yı yeniden bir çarşı haline getirmeliyiz. 3-4 milyon dolarlık yatırım yapmamız lazım. 4.5 milyon dolar kira kaybımız var. Tekrar orayı canlandırmak için yatırım yapılması gerekiyor. BJK Nevzat Demir Tesisleri’nin arkasındaki araziyi bir türlü alamamıştık. Mart ayı içinde araziyi teslim alacağız. Ümraniye’ye futbol akadamesi kuracağız. Gücümüz yerindeyken Beşiktaş’ın birçok problemini çözmek istiyoruz. Akatlar’da salon yapmak için yasal izin çıkmak üzere. Müthiş bir tesis yapacağız.

Olmayan parayla yapılan stat için bana ve arkadaşlarıma yapılan ithamlar bizleri üzdü. Sponsor inşaatı yapacak ve sonrası beraber işleteceğiz. 12 bin kişilik çok amaçlı salon olacak. Tüm amatör branşların çalışma yapabileceği bir kompleks olacak.

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/72622/fikret_orman ...rsquo.html

Mevcut yerine yapılacak olan yeni salona az kaldı

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet