Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Altıparmak - Stadyum Meydan Projesi
« önceki   123 ... 424344

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 44
Cüneyt5316

9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 12:41

Bursa beyin göçü alarak, akıllı insanların yaşayacağı yer olduğu bariz bellidir

Mustafa Yavuz pek
9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 17:45

Bursa yi beğenmiyorsun al pasaportu çık git istediğin ülkeye demiş sayın arkadaşın biri

Ben ne dedim akıllı bir adam imkanı da varsa kesinlikle Bursa da yaşamaz
ÇÜNKÜ BURSA YASANACAK BİR SEHİR DEGİL

Ben 42 yıldır Bursa da yaşıyorum , masal anlatmayin

Ne dedim akıllı insan , arkadaş kanıtladı

Pasaport almayla istediğiniz ülkeye maalesef gidemiyorsunuz

Bırakın gidip yaşamayı , gelişmiş batı Avrupa yada Kuzey Amerika ülkeleri bizi turist olarak bile ülkelerinde görmek istemiyor

Dediğim gibi 42 yaşındayım , inşaallah bir gün , gunden güne yaşanmaz hale gelen Bursa da kacacagim

Sizde daracık sokakları ,çarpık yapılaşması, güvenin huzurun kalmadığı , gençlerin uyuşturucu bağımlısı ,olup yuzbinlerce insanının fabrikalarinda kölelik düzeninde ömür tükettigi , hesapta yeşil denilen ama iki ot gördüğü yerde mangal yapılan ( botanik park) trafiğin kabusa döndüğü , Bursaniz sizin olsun

Bu ülke de çok güzel yerler daha tukenmedi ,

Misafir 3cf

9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 18:06

Ege bey sanırım hayal dünyasında yaşıyor. 4 büyük il arasında yaşanabileek tek şehir açık ara İzmirdir. Sonra Ankara, Bursa ve en son İstanbul.

Misafir 0ea

9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 18:16

Ya arkadaş ben de bursalıyım ve Bursayı tarihiyle dağıyla deniziyle seviyorum ama farkında mısınız yıllardır el birliğiyle Bursanın içine ediyorlar. Hindistan daki şehirlerden farkı kalmadı malesef Bursanın.
Bu kadar büyük potansiyeli olup bunu kullanamayan başka bir şehir var mıdır dünya üzerinde bilmiyorum..

Mert Akgün
8 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 15:56

akıllı insan bursada yaşamaz demek yanlış, eğer maddi durumunuz iyiyse Mudanya nilüfer çekirge yaşamak için muhteşem yerler. tabi dediğinize katılıyorum ama izah ediş şekliniz yanlış. bursa işçi sınıfıyla kültürünü kaybetmeye yüz tutmuş bir şehir haline gelmeye başladı. eskinin merkez yerleri sayılan altıparmak heykel günden güne ölüyor. geçerseniz bakın kaç tane boş dükkan var. şehri ranta kurban edip batıya ölümüne büyütmek bursanın ölümü demek. dünyada şehir merkezleri prim yaparken bizde şehir merkezleri varoşlara dönüşüyor. şelale duvar ve stadyum meydanı ne diye sorarsanız, o üstüne dikilen tüy!

Misafir c87

8 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 19:42

Bakmayın siz abuk sabuk yorum yapanlara Bursa gibi yermi var ? İşim gereği bütün Türkiyeyi dolaşıyorum,Bursa kadar imkanı olan ikinci bir şehir yok,dağsa dağ,denizse deniz,ovaysa ova,tarihse tarih,kültürse kültür ! Her büyük şehirlerde olduğu gibi getto mahalleleride var,çok rahat yaşam süreceği mahalleleride var,o yüzden abartmaya gerek yok,memnun olmayan çekip gitsin,kimse kimseyi bir yerde zorla tutmuyor,madem bulunduğun yerden memnun değilsin çek git kardeşim,ne duruyorsunda çevre kirliliğine neden oluyorsun !!!!!

Misafir 1ae

8 ay önce - Çrş 21 Mar 2018, 00:17

İşinize gelmediği zaman abuk sabuk yorum olur zaten...

Siz bir sehir dusunun 2 milyonluk nufusu olsun ve dogu batı koridorunda sadece tek bir yolu olsun ve kesisim noktasına kocaman bır stadyum yapsınlar
Yarım yamalak bir raylı sistem ile dar olan yolları daha da daraltsınlar...

Tabii insanlar uludagın tepesinde ve zehirli atık dolu Marmara denizinin ortasında yasadıkları için

Yapılasma mimarı trafik guvenlik huzur VS vs vs onemsız seyler

Allah tan korkun kardesım, doganbey tokı ucubelerını uzaylılar dıkmedı

Azıcık beynınız varsa soyleyın recep altepe neden alındı?

Ne bır plan var ne bır program kım kıme dumduma sehir buyuyor

Sonumuzu hak getire, koyler hep bosalmıs mıllet akın akın bursa da kı fabrikalarda asgari ücretle calısma ya kosuyor

Aldıkları bır apartman daıresı ıcın once mutahadlerı sonra da bankaları zengin ediyorlar

Ova mova kalmadı hayaller aleminde mı yasıyorsunuz?

Mert Akgün
8 ay önce - Sal 10 Nis 2018, 21:55

saçmalamayın sayın misafir. bursanın iki tane doğu batı ekseninde yolu var çevre yolunu bilmiyorsunuz bari sallamayın. sonuçta istanbulda da iki tane ana yol var E5 ve TEM. bursanın problemi aşırı yoğun göç alması, göç eden kitlenin hep eğitimsiz,vasıfsız ve yoksul sınıf olması, ikinci olarak da devletin hiç bir zaman değer vermediği ve düzgün belediye başkan adaylarını siyasi parti taraftarlığı dolayısıyla kaybetmesi. şehir her türlü potansiyele sahip ama bir dönem muhalif bir parti seçimi kazansın o zaman gör sen bursa da ne değişimler oluyor. şu haliyle çantada keklik

sayfa 44
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 424344
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet