Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Çanakkale Gezisi İçin Öneriler

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
mehmet20
9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 15:26
Çanakkale Gezisi İçin Öneriler

Merhabalar

24 Mart tarihinde İnegöl'den Çanakkale'ye gelip gezmek istiyoruz. 24 mart tarihinde sabah 7 civarı orada olup 25 mart akşamı ayrılacağız. Şu an kişi sayısı 2 yetişkin 1 bebek, ama sayı artabilir.

Bu iki günlük süre zarfında nereleri gezebiliriz?

Önceliğimiz şehitlik ama orayı da nasıl gezeceğiz?

Ardından Çanakkaleyi gezebildiğimiz kadar gezmek istiyoruz. Herhangi bir yeri atlamamak ve zaman kaybı yaşamamak için Çanakkaleli arkadaşlardan ve daha önce orayı gezmiş arkadaşlardan yardım istiyorum.

Nereleri, hangi sırayla gezmeliyiz?

Ucuz, kaliteli kalacak yer (otel, öğretmenevi, misafirhane) nereye önerirsiniz? Fiyatlar nasıldır?

Nerede ne yenir?

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Misafir 6e7

9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 15:27

Şehitler mezarlığını gezmeniz gerekmektedir...

emre yelkenci
9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 15:35

Kendi aracınız ile mi geliyorsunuz ve kaç kişisiniz?.Yarımadayı kendi başınıza gezmek sadece sınırlı bir izlenim uyandırır sizde.
Tam gün için bir profesyonel (kokartlı)turist rehberi ile anlaşın.
Google a Çanakkale rehberler odası yazın orada rehberlerimiz bölümü var .Resmi taban ücret vardır ben buradan yazmayacağım bilgi sayfada mevcuttur.
Birde orada alan kılavuzları vardır ikisini birbirine karıştırmayın.En sağlıklı gezi size bahsettiğim gibi bir gezidir Kapadokya ve Çanakkale gibi geniş alanlara yayılan ve toplu ulaşıumla gezilemeyecek tarz yerlerde.
Ayrıca o gördüğünüz koy yada bayırın hikayesini size anlatacak birisi sorularınıza cevap edecek yetkinlikte kişiler bu tür gezileri anlamlı kılar.
Otel seçimi tamamen bütçe ile alakalı.
Otel arama motorlarından çok güzel mukayeseler ile gerekli kalacak yeri bulabilirsiniz isim vermek doğru olmaz.
Çanakkale merkezde sahilde birçok hoş kafe restoranlar mevcut.Yürüme mesafesinde müzelerde merkezde kolaylıkla gidilebilinir.
İyi geziler..

mehmet20
9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 15:40

Kendi aracımla geliyorum. Şimdilik sayı 2 yetişkin 1 bebek. Ama sayı artabilir

ilhankurklu

9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 15:49

Conk Bayırı , 57. Alay şehitliği , Çanakkale şehitler abidesi , Savaş müzesi , mutlaka görülmesi gereken yerler.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET